Премини към съдържание

Какъв съединител да избера?


Препоръчано мнение

Здравейте,някой от вас сменял ли е съединиетеля на еклипс-а си,какъв е сложил,за колко го е купил и дали е доволен?Забелязвам напоследък,че моя е на умирачка и да мога да реагирам по от рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ACT, Exedy, SPEC. Все добри варианти. А през ибей идват по евтино от някои алтернативи тук :icon_wwf:

най добре закс те са много добри :mitsu-smiley:

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ACT Street Disc (феродов) и е добър :)

 

И аз съм с АСТ 2600 + феродов диск. Наистина е добър и идеален за "дейли драйвър" кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля точно през ebay да поръчам,че така си взех 4броя амортисъора Kayaba и съм много доволен както от цената така и от качеството им :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля точно през ebay да поръчам,че така си взех 4броя амортисъора Kayaba и съм много доволен както от цената така и от качеството им :drinks:

 

Колко ти легна доставката на амортисьорите от ибей? Предполагам от САЩ? Струва ми се бая дебелаж цената, но ти явно си намерил изгоден шипинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти легна доставката на амортисьорите от ибей? Предполагам от САЩ? Струва ми се бая дебелаж цената, но ти явно си намерил изгоден шипинг.
Поръчах ги през фирма и платих само доставката в USA+5$ на кг.Спрямо цените тук дори и това ми изглежда изгодно. :D Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах ги през фирма и платих само доставката в USA+5$ на кг.Спрямо цените тук дори и това ми изглежда изгодно. :D

 

 

Бързо да казваш коя е фирмата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми то май не е много евтино. Като гледам взимат 40% от цената на стоката... :) Страшни кожодери!

 

Поръчвайте си сами. Не мога да разбера защо всички пълнят гушите на такива фирми.

Редактирано от Drive-Maniac
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми то май не е много евтино. Като гледам взимат 40% от цената на стоката... :) Страшни кожодери!

 

Поръчвайте си сами. Не мога да разбера защо всички пълнят гушите на такива фирми.

Специално при мен с амортисъорите смятах и доставката до БГ ми излизаше по-скъпа отколкото през фирмата,а и не се разправях с митници и тн.Пък и никой не успя да ми каже колко точно ще ми е митото та избрах по-сигурния и лесен начин. :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...