Премини към съдържание

Фенството.....


Препоръчано мнение

Одавна исках да ви покажа колко съм фен на любимата ми марка автомобили.......... :D

 

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632687198058437500.jpg :rulez:

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632687198769062500.jpg :rulez:

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632687198731093750.jpg :rulez:

 

Този часовник го имам от най малко 9 години, бачка безотказно..................естествено иска да го зареждам от време на време, а горивото е една батерия от 1.5 волта АА :D :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Имам си и шапка, имам си и якенце на Мицу, скоро ще се сдобия и с..............маратонки Мицу Ралиарт :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

DJ, забравил си още :

Настолен календар, стикер на клуба, тениска на клуба, 3 карти на Мицубиши с намаления в бензиностанции, календар за стена.... :)

А часовника е супер фенски :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, забравил си още :

Настолен календар, стикер на клуба, тениска на клуба, 3 карти на Мицубиши с намаления в бензиностанции, календар за стена.... :)

А часовника е супер фенски :rulez:

Е даа, тях всички ги знаеме...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Искам да имам всичките тези артикули :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Вижте новият каталог на Мицубиши за 2006

 

DJ, кажи нещо повече за маратонките :D

Ще ми дадеш ли едно кръгче? :lustslow:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хахаха..............ще ти дам, ма не знам с кво гориво вървят.... B) казвали са ми че много бягали, като "цвичките" на Му..... :hysterical:

Сега сериозно..............поръчал съм ги от УСА-то да ми ги донесат, все още и аз не съм ги виждал, ма казаха че имало такива атрибути, обаче ако са много скъпи, не знам дали си струва да ги взема............ :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Всичко какво е Мицубиши си струва. Уверил съм се :mitsu-smiley: :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, забравил си още :

Настолен календар, стикер на клуба, тениска на клуба, 3 карти на Мицубиши с намаления в бензиностанции, календар за стена.... :)

А часовника е супер фенски :rulez:

Босе, наближава новата година. Предлагам да съберем средства и да си направим собствени клубни календари :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Босе, наближава новата година. Предлагам да съберем средства и да си направим собствени клубни календари :icon_thumbup:

 

Супер идея :icon_clap:

Но като че ли малко закъсня предложението ти :icon_blush:

Може обаче да помислиме за други рекламни материали. Ще прецениме бюджета ще обсъдиме идеята ти и ако членовете желаят - няма проблем :good:

Имаш ли някоя печатница в предвид?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея :icon_clap:

Но като че ли малко закъсня предложението ти :icon_blush:

Може обаче да помислиме за други рекламни материали. Ще прецениме бюджета ще обсъдиме идеята ти и ако членовете желаят - няма проблем :good:

Имаш ли някоя печатница в предвид?

Имам някои връзки. Да кажат и другите какво мислят

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА календарите, за един месец все ще ги напечатат, дори и да сме закъсняли малко , голям праз, годината има 12 месеца..... :D :first: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз искам календаааар от фен клуб мицубишиииииииии :icon_clap: ще си го сложа над спалнята и ще го гледам всеки ден. :icon_rock: ДА НАПРАВИМ КАЛЕНДАРИ :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е да се обсъди какви ще бъдат............фотокалендари ,на които на всяка страница с съответния месец има снимка някоя и отдолу са изброени календарните дни, :D или само с надписи от рода "Фен клуб Мицу БГ ..." и т.н. и само календарните дни??? :D

Другото е, ако е фотокалендар, то какви снимки ще ползваме, наши.........Made in FAN CLUB MITSUBISHI BULGARIA :first: т.е. снимки от срещи и т.н. или някави други снимки........ :D Естествено и в двата случая ще има и логото на мицу клуба и т.н. :icon_thumbup: :D

Ето под това имам в предвид фотокалендар....... :D

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632688142120312500.jpg

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632688142061718750.jpg

Снимките не са в добро състояние, необработено, но исках само да придобиете представа какво искам да кажа ......... :D И сега да не скочите че съм снимал Мерцедес а не Мицубиши!?!? :D B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че снимките ще бъдат от наши срещи на клуба! и понеже сме правили срещи почти всеки месец, то снимката ще съответства на месеца в който е била! Мисля че идеята е СУПЕР! Така ще участват нашите коли и фенове и ще си ги гледаме! :icon_thumbup: Ще имаме нещо супер автентично! :first:

 

Какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и чаши(а) :mitsu-smiley: с календара.Kакво по-голямо удоволствие да застанеш сутрин с чаша кафе пред календара и да погледнеш часовника(това последното засега важи само за DJ),и да си кажеш "до следващата среща остават 19 дни 16 ч. и 45 м.,тогава пак ще мога да им кажа наздраве"Така ми се струва нещата ще се съчетаят и денят на всеки ще започва по- добре. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз искам да имам календар от Мицубиши Фен Клуб България. Да съберем нужните средства, пък и дори през януари да стане готов. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз искам да имам календар от Мицубиши Фен Клуб България. Да съберем нужните средства, пък и дори през януари да стане готов. :mitsu-smiley:

 

Идеята е чудесна и ще бъде супер да си имаме клубен календар! Само че смятам, че с това не бива да се претупва, а е нобходимо много внимателно да се подберат снимките, дизайна и т.н., което си е много работа. Затова предлагам ако се реши от всички членове да се изработят клубни календари най-късно до юни да започнем работа по предложения за дизайн. Добре е също да се отпечатят по-рано, защото колкото е по-близо до Нова година, толкова по-висока ще бъде цената.

Също смятам, че могат да се пуснат в продажба и на феновете на Митсубиши, които не са членове на клуба като от приходите от продажба (от членове и не членове) може да се подпомогне финансово дейността на клуба.

 

Предлагам също Big Boss да премести тази тема в частта й за календарите в раздел "за членове", за да я обсъдим детайлно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Идеята е чудесна и ще бъде супер да си имаме клубен календар! Само че смятам, че с това не бива да се претупва, а е нобходимо много внимателно да се подберат снимките, дизайна и т.н., което си е много работа. Затова предлагам ако се реши от всички членове да се изработят клубни календари най-късно до юни да започнем работа по предложения за дизайн. Добре е също да се отпечатят по-рано, защото колкото е по-близо до Нова година, толкова по-висока ще бъде цената.

Също смятам, че могат да се пуснат в продажба и на феновете на Митсубиши, които не са членове на клуба като от приходите от продажба (от членове и не членове) може да се подпомогне финансово дейността на клуба.

 

Предлагам също Big Boss да премести тази тема в частта й за календарите в раздел "за членове", за да я обсъдим детайлно.

 

Подкрепям по всички точки :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина не бива да се претупва! :good:

Трябва много старателно да се изпипа не само цялостният дизайн, а и всяка снимка за календара.

Все пак сме най-добрите, нали ? :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и чаши(а) :mitsu-smiley: с календара.Kакво по-голямо удоволствие да застанеш сутрин с чаша кафе пред календара и да погледнеш часовника(това последното засега важи само за DJ),и да си кажеш "до следващата среща остават 19 дни 16 ч. и 45 м.,тогава пак ще мога да им кажа наздраве"Така ми се струва нещата ще се съчетаят и денят на всеки ще започва по- добре. :rulez:

Тодоре обяснението ти е върха, :icon_thumbup: направо се накефих :D :D :D

 

Идеята е чудесна и ще бъде супер да си имаме клубен календар! Само че смятам, че с това не бива да се претупва, а е нобходимо много внимателно да се подберат снимките, дизайна и т.н., което си е много работа. Затова предлагам ако се реши от всички членове да се изработят клубни календари най-късно до юни да започнем работа по предложения за дизайн. Добре е също да се отпечатят по-рано, защото колкото е по-близо до Нова година, толкова по-висока ще бъде цената.

Също смятам, че могат да се пуснат в продажба и на феновете на Митсубиши, които не са членове на клуба като от приходите от продажба (от членове и не членове) може да се подпомогне финансово дейността на клуба.

 

Предлагам също Big Boss да премести тази тема в частта й за календарите в раздел "за членове", за да я обсъдим детайлно.

много точно казано и на място - на същото мнение съм, макар че за тази година може да си направим един календар, та дори и не до там качествен :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Е на това вече му викам истински фен :first:

 

Да бе, ама имам една забележка: Защо не е ЧЕРВЕНА емблемата?!? :good: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да бе, ама имам една забележка: Защо не е ЧЕРВЕНА емблемата?!? :good: :first:

 

Сигурно е "Левскар" :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...