Премини към съдържание

светлини


cop

Препоръчано мнение

За година и половина се наложи да сменя и двете крушки на фаровете...

Преди месеци когато смених първата разликата небеше очебийна , но когато поднових и втората се оказа ,че новите крушки са много далече от оригиналните /Филипс/ 55-60W

Споделете вие какви ползвате .

Голяма мъка е нощем да караш с "мижави" фарове :icon_censored:

Явно ще се взимат нови ! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е слаба светлината продават крушки с до 50% по-силна осветеност.Имат добър ефект , въпреки че аз не вярвам чак до там да са ефективни.И 10% пак е добре :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: В сряда докато стигна до Враца ме спряха 2 пъти заради светлините, като вторият път беше в самият град и дори ми писаха фиш. Някъде по пътя ми е изгорели късите на лявата крушка. Преди Мездра полицая излезе човек и ме пусна с предупреждение, но във Враца ми драснаха глобата след като еднократно ми направиха намек да им бутна, въпречи че вече се движех на аварийни заради изгорялата крушка и се надавах че това е начина да стигна до нас без да ми правят проблем. Теглих им една на ум и си взех фиша. На другия ден си купих 2 крушки без да се замислям какви са. И двата фара светят добре и еднакво засега. Но не запомних и старата каква беше. Не ми приличаше да е много читава. Един брой от новите струваше 4 лева. В момента тече акция "Светлина", така че най-добре гледайте да имате поне една резервна крушка в жабката . :mitsu-smiley:

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Халогените помагат. Незнам доколко е вярно, но един приятел ми разправяше, че са искали да го глобят за пуснати такива, когато не е имало мъгла ! :cop: :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем с фаровете :icon_hmm: .... вечер като е леко мокро и нищо не виждам !!!А Това е много кофти !!! Пробвах какви ли не крушки и най хубаво ми свети с "HELLA" и с "NARVA" .... Найстина много добри крушки ! Накрая обаче ми писна и утидох до "IMPAS-56" и си купих Огромни халогени (MAXTEL 100w) който са за джип.

http://www.impas56.com/index.php?m=327&pid...20ФАРОВЕ&zoom=1.

Тея малко ми се смяха като видяха че ще ги слагам на кола :icon_blush: . Монтирах ги пред радиатора, и като ги регулирах ми светиха повече от фаровете :icon_thumbup: . Найстина малко се заяждат като ме спрат ама поне виждам дупките :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Искам да си регулирам светлините, десния фар ми свети някъде извън пътя. Не съм поглеждал дали мога да свърша тази работа сам или да ходя при някой да ми ги регулира. Бях чел, че покрай акция "Светлина" можеш да отидеш в пунктовете на СБА и да ти ги регулират безплатно. Някакви идеи?

:D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си регулирам светлините, десния фар ми свети някъде извън пътя. Не съм поглеждал дали мога да свърша тази работа сам или да ходя при някой да ми ги регулира. Бях чел, че покрай акция "Светлина" можеш да отидеш в пунктовете на СБА и да ти ги регулират безплатно. Някакви идеи?

:D :D :D

Преди няколко години реших и аз като теб да се възползвам от безплатния преглед на акция Светлина. Отидох в сервиза на СБА на Хладилника. Уви, оказа се, че такова нещо на практика няма. По-добре дай няколко лева и отиди някъде, където няма да те мотаят и да те гледат странно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години реших и аз като теб да се възползвам от безплатния преглед на акция Светлина. Отидох в сервиза на СБА на Хладилника. Уви, оказа се, че такова нещо на практика няма. По-добре дай няколко лева и отиди някъде, където няма да те мотаят и да те гледат странно.

 

Благодаря колега за информацията. Някой да препоръча читаво местенце, където да ми ги регулират?

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен, когато правиха безплатните прегледи, от Балканстар Пловдив ми го направиха безплатно :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем с фаровете :icon_hmm: .... вечер като е леко мокро и нищо не виждам !!!А Това е много кофти !!! Пробвах какви ли не крушки и най хубаво ми свети с "HELLA" и с "NARVA" .... Найстина много добри крушки ! Накрая обаче ми писна и утидох до "IMPAS-56" и си купих Огромни халогени (MAXTEL 100w) който са за джип.

http://www.impas56.com/index.php?m=327&amp...РОВЕ&zoom=1.

Тея малко ми се смяха като видяха че ще ги слагам на кола :icon_blush: . Монтирах ги пред радиатора, и като ги регулирах ми светиха повече от фаровете :icon_thumbup: . Найстина малко се заяждат като ме спрат ама поне виждам дупките :rolleyes:

 

Приятел да те питам....каде се намира този магазин, че и аз търся подобни халогени..а немога да отворя страницата която си дал.И колко ти излезна това удоволствие :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятел да те питам....каде се намира този магазин, че и аз търся подобни халогени..а немога да отворя страницата която си дал.И колко ти излезна това удоволствие :good:

Колега, ето ти работещ линк:ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко :offtopic: , но може би това ще помогне. ;)

 

 

Ники за каво са ми тези светещи пръскалки :D ...хахаха.... :D Аз халогени търсех :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники за каво са ми тези светещи пръскалки :D ...хахаха.... :D Аз халогени търсех :D

Да знаеш дали чистачките са ти на място. При такситата е много важно :no2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Trifa Xenon Blue-много съм доволен, но......15,60 бр.:( вносител-Косер. Също много добри са Philips Blue Vision и Philips Vision Plus, но и те не са евтини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да напомня въпроса на golev, а именно:

 

Къде си регулирате свтлините на стенд и доволни ли сте.

 

Иначе golev е с General Electric и няма забележки.

Ще бъда благодарен за информация по въпроса, тъй като и мен ме интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламен ме упъти вече- на пункта на СБА на Самоковско шосе :good:

Доколкото намерих информация работят от 8 до 17ч всеки ден без събота и неделя. Тази информация обаче не е потвърдена! Като отида ще видим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...