Премини към съдържание

Търси се кадърен майстор


Препоръчано мнение

Майстор на какво?! То такива дето да разбират от всичко под път и над път. Иначе си има такива дето се занимават с мотори, други само диагностицират, трети само генераци правят и т.н. Какво ще ремонтираш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив - е ясно! Отивай при Милен! А и Марин е наблизо.... Емо е прав, зависи какво ще и правиш на колата... Както и да е, те са твоите хора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз във Варна - 0899899136- Илиян. От Метро надолу, вместо обратен завой завиваш наляво и веднага по локалното надясно. Асвалтът свършва, каменна настилка, отпред в ляво светло кафява сграда, табелка Valvoline, навътре в двора, последния гараж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирайте ме към някой добър ,но не само по душа майстор , от когото сте останали доволни а не само сте чули че е добър.

Отиди при Милен, той ще ти помогне ............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , сега е в Пловдив колата ако може някой да ми даде на Милен телефона или Марин ще съм благодарен ,може и на лично ако е проблем публичното разпространяване. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, за Милен не мога да ти кажа, защото не го познавам! Но определено мога да ти препоръчам бате Маринчо- тои е твоят човек. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , сега е в Пловдив колата ако може някой да ми даде на Милен телефона или Марин ще съм благодарен ,може и на лично ако е проблем публичното разпространяване. :mitsu-smiley:

А какво има да му се прави на Еклипса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво има да му се прави на Еклипса?
Основен ремонт... :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...