Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

Ето още няколко клипа - по-добри като картина. Звука не е на ниво, но това е защото диджея беше надул уредбата до дупка... Обаче настроението беше супер!

 

:)

 

 

 

 

Поздрави

Браво Лазаре, другия път пак да снимаш! Абе видя ми се че си на 29 години някъде да не си объркал нещо като си се ригистрирал.Помня,че с Велико рожденните ви годинини нямаха голяма разлика една от друга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво Лазаре, другия път пак да снимаш! Абе видя ми се че си на 29 години някъде да не си объркал нещо като си се ригистрирал.Помня,че с Велико рожденните ви годинини нямаха голяма разлика една от друга.

Така ли е станало?Брей да му се не види.С такива млади хора около мен ми се ще да съм на 20. :dance:

А Бат Велико се пада да е на 30.... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ли е станало?Брей да му се не види.С такива млади хора около мен ми се ще да съм на 20. :dance:

А Бат Велико се пада да е на 30.... :icon_clap:

Още чакаме снимки :) Не си мисли,че ще ти се размине само с клипчетата :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още чакаме снимки :) Не си мисли,че ще ти се размине само с клипчетата :P
А също и другите оператори, да не се срамуват, а да качват снимки и клипчета...

Има още какво да се види... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и снимките!

 

Снимки

 

 

Големи благодарности на организаторите и специално на нашия гид Мими и доктор Атанасчев от В. Търново.

 

:clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво :icon_clap: на фотоапарата,но да не пропускаме и заслугите на двамата фотографи! :icon_thumbup: Поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така.

Виждам,че всички присъствали изказват положителни емоции от отминалия събор на клуба.Радвам се,че съм допринесъл дори и малко за вашето настроение,почивка и забава по време на престоя Ви в Ксилифор.

Догодина може да се напъна за още една организация на същото място............ако искате ,разбира се.

 

Благодаря на всички Ви!!! :mitsu-smiley: :hi: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

http://snimka.bg/album.php?album_id=406514

Ето малко снимки и от мен :mitsu-smiley:

Извинявам се за закъснението, а също и за лошото качество но все още съм аматьор!

Редактирано от GATO 084
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Уважаеми,колеги!

 

Отварям отново темата за нова среща във В.Търново - месността Ксилифор.Запазвам датите-18,19 и 20-ти юни 2010 г.

Има свободни за тогава около 90 места,които мисля че ще ни стигнат.Всички които имат желание и възможност да присъстват,да заявят желаните си стаи тук,в темата!Цените ще са горе-долу същите.Ако имате някакви други въпроси-питайте!

 

Благодаря!

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Включваме се тримата от нашата фамилия, но за стая с две легла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА,но дай повечко инфо за цени условия и т.н. Имай ме предвид за стая за трима(двама възрастни и едно дете)...............БРАВО идеята е много добра:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,единственото,което мога да заявя към момента е-желание за присъствие... :)

Все пак,има цели 4 месеца до тогава... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също изявявам желание за двойна стая, но пък и доста време има. Все пак ме имайте предвид...

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам желание, разбирасе че има много време до тогава и всичко може да се случи. Живот и здраве там сме с една тройна стая или апартамент.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Офертата,която ми изпратиха е следната:

 

Двойна стая с мини бар-101 лв.,за целия престой

 

Двойна стая без мини бар-97 лв.,за целия престой

 

Тройна стая-119 лв.,за целия престой

 

Единична стая-75 лв.,за целия престой

 

Храната ще е две вечери(петък и събота),две закуски(събота и неделя) и мисля пак да не поръчваме обяд,защото има много други варианти като :skara: :drinks: .Ако все пак някой иска да обядва в базата,ресторантът ще работи.

 

Менюто е следното:

 

 

Вечеря 3-ти вариант:

Редена салата – 400 гр

/домати, краставици, зеле и моркови,печена пиперка, сирене/

Пилешко бутче на фурна – 350 гр.

Картофи на фурна – 200 гр.

Хляб – 2 филийки

Еклер – 150 гр.

 

 

Вечеря 4-ти вариант:

Ордьовърна салата – 300 гр.

/домати, краставици, шунка, сирене, кашкавал, варено яйце/

Свински котлет – 200 гр.

Картофено пюре – 200 гр.

Хляб – 2 филийки

Палачинка със сладко – 140 гр.

 

 

Закуска 2-ри вариант:

Сандвич с шунка и кашкавал – 2 бр., прясно мляко – 200 мл, кафе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че таз оферта, по-арна от миналогодишната бре...

Браво Жорка! :icon_clap:

Нали,дори и докато съм в Белгия ми изпълниха обещаното.

Обещаха,че ако продължим да ходим там,предложенията ще са по-добри от предходните :icon_clap: !

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, офертата е мн. добра! Аз съм ЗА, но има доста време и нещо може да ми обърка плановете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има доста време, като наближи, ще помислим по-сериозно...Предлагам да се даде ориентировъчен срок за отговор?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е рекъл Господ, ще дойдем и ние! Миналата година всичко беше супер. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Предлагам да се даде ориентировъчен срок за отговор?!

Крайния срок,който мога да дам за ориентировъчни присъстващи е до края на месец април.Тогава ми искат приблизителна бройка за резервация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, аз съм твърдо ЗА една двойна стая.

Не разбрах дали храната влиза в цената. Ако не- хубаво е да напишем приблизителна цена за информация.

 

За подреденост и яснота ти предлагам да погледнеш на Вальо темата за второ Шипково.

Пусни моля те нова тема (отделна) с пълната оферта и датите, напиши правило всички да пишат само дали ще присъстват и колко стаи ще резервират.

Напиши, че всички теми, които не съдържат тази информация ще бъдат немедлено изтривани- аз ще имам грижата за това :)

Ти от време на време ще имаш грижата да пускаш актуализация на заявките. В един момент, вероятно в началото на май, или края на април ще започнем да превеждаме пари.

 

В противен случай темата ще се превърне в говорилня, като тази за чашите- питай Вальо, оттогава му побеляха и останалите черни коси :)

Имаш съдействието ми, ако нещо трябва да се коригира в новата тема, пиши ми на ЛС :)

 

P.S. Като пуснеш новата тема, ще я кача като важна отгоре.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо,цената е за целия престой(нощувки+храна). :)

 

Според мен е рано да се пуска нова тема за резевации,защото има много време до срещата и освен,че темата ще стане"говорилня",заявките за стаи няма да са коректни.Много хора ще се записват,а като дойде време за плащане(след 3м.)много от тях ще отпаднат...Знаеш,че така ще стане.

 

След като Жоро трябва да даде отговор до края на април,нека новата тема със списъци да стартира в началото на април.До края на месеца се прави списък с желаещите и след това да стартира събирането на пари.

 

Мое мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, аз съм твърдо ЗА една двойна стая.

Не разбрах дали храната влиза в цената...

Тишо,първо искам да изкажа огромният си :respect: към теб!

 

Второ,изказвам извиненията си към всички,които съм заблудил...евентуално!

 

И трето,да,храната и нощувките влизат в цената-тя е крайна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...