Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Супер беше.

Приятна компания, вкусна скара и студена бира на поляната - безценно! :icon_clap:

Благодарности на всички присъстващи и знам, че новодошлите ще повторят. :icon_thumbup:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз на всички за невероятното мероприятие сред природата! И за напред трябва да са така гористите сбирки,че и отгоре :D Всичко беше на ниво,както винаги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

СЪОБЩЕНИЕ: Колеги, планираме пак да направим един пикник на 26.07 (неделя). Вероятно мястото ще е същото, но ще го доуточним. Запишете си в програмата :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли един фен, но все още не член на клуба, да дойде? Още нямам митсу, но в скоро време се надявам да си сбъдна мечтата и да имам Галант. Ако може даже да се кача в нечий Галант, да видя какво е, ще е супер ! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли един фен, но все още не член на клуба, да дойде? Още нямам митсу, но в скоро време се надявам да си сбъдна мечтата и да имам Галант. Ако може даже да се кача в нечий Галант, да видя какво е, ще е супер ! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Разбира се...Всеки е добре дошъл :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

СЪОБЩЕНИЕ: Колеги, напомням ви за пикника тази неделя. Сборния пункт ще е отново на кауфланд (този на бул. Република) от 09:00 часа. Ще си напазаруваме, и потегляме. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искате ли да комбинираме с плаж? Паша Дере (Ракитника) да речем? :mitsu-smiley:

 

Плажа трябва да е отделно мероприятие...може следващия уикенд го направим :) Или ако има мераклии тази събота примерно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искате ли да комбинираме с плаж? Паша Дере (Ракитника) да речем? :mitsu-smiley:

 

Е то ний като хапнем и пийнем... После къв плаж?! Малко ще е ЗОР http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе има един софийски и един габровски модератор, под прикритие на Златни Пясъци :drinks: , защо не се самопоканят на пикника? :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе има един софийски и един габровски модератор, под прикритие на Златни Пясъци :drinks: , защо не се самопоканят на пикника? :rulez:

 

Да се самосезират викаш :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма, ще им дадем ГПС маршрут, от Златните, през Кауфланда да има с какво да почерпят :icon_thumbup:

та до поляната :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам малко работа преди обед, ще направя всичко възможно да дойда с Коцето, за ядене и пиене не ни бройте, ако дойдем ще си носим. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не. По-добре по отделно. Този път само пикник. Другия път може само плаж :)

Подкрепям те Вале!

Да направя и аз сефте на събора .

Ще дойда с Галанта да се запознае с другите диаманти ! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям те Вале!

Да направя и аз сефте на събора .

Ще дойда с Галанта да се запознае с другите диаманти ! ;)

 

Урааа!

Ще си имаме новодошъл :-)

И без друго колко пъти съм го разминавал този галант из Варна все се чудех на кого е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние потегляме към уреченото място. Някой ако има питане телефона ми го има по нагоре писан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...