Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Ние тук от форума, се събираме периодично. Къде на заведение, къде на пикник и т.н., но винаги организирано. Не виждам причина да не заповядате на клубна сбирка. Разбира се, може и да организирате някакво мероприятие ако искате, ние с удоволствие ще присъстваме...Какво се случва на въпросния паркинг?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние тук от форума, се събираме периодично. Къде на заведение, къде на пикник и т.н., но винаги организирано. Не виждам причина да не заповядате на клубна сбирка. Разбира се, може и да организирате някакво мероприятие ако искате, ние с удоволствие ще присъстваме...Какво се случва на въпросния паркинг?

 

Те периодичните много на рядко.... имам желание за тях но така се случва че нямам възможност за тях. А какво се случва... седмична сбирка - всичко :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно на паркинга е интересно, и аз имам желание да присъствам, просто не знам кога се събирате и къде ги обявявате сбирките.

 

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинги много,седмични сбирки -малко :D Сори за спама,но не се сдържах :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Който следи винаги е информиран, има стенс сбирки, худрайд, по марки и модели. Освен чоплене на семки има и обмен на информация от първа ръка, а не чакаш някой да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги!

Имам желание да се присъединя към вашите сбирки да обменим опит, мнения и интереси. Времетио се затопли и няма смисъм да се скатаваме в къщи.

Нямам възможност да влизам често и да следя кога са сбирките, но организирате ли нещо ще се радвам да ме поканите.

Колите са ми страст, а Мицубиши ми е слабост!

Ако има предстоящи събирания моля Ви пишете или звъннете 0889/82 00 11

P.S. Видите ли из Варна черна перла(спейс стар), с техерански номер най вероятно съм аз :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази събота умувах да ги сбирам на бира колегите :) Значи 16:30 ще ви чакам на картинг писта виница, който има мерак да направим по едно кръгче. След това отиваме на "Никова къща" да пием бира и да разтеглим локума. Телефона ми е 0888 793 148. Ще те очакваме колега ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее голям съм карък!

Точно тази събота съм на абитуриенска извън Варна, мерси за поканата, ще запиша номера ти и дано скоро има други срещи за да се видим и пийнем по Бира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

СЪОБЩЕНИЕ: Другата неделя - 7 юни - сме на пикник. Вероятно мястото ще е аксаковска панорама. Сборен пункт - кауфланд (този на ул. Република) от 10:00 часа. Там ще напазаруваме и ще потеглим вкупом към гората. Ако някой няма възможност да дойде на време, а има желание нека ми звънне 0888 793 148 :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте!

И аз смятам да дойда на 7ми, но 1во да пипитам...

Снощи ми разбиха патрона и откраднали сд-то. Явно заводската ми аларма не функционира...

Препоръчайте ми къде във Варна мога да си монтирам читава аларма и да ми оправят разбития патрон на вратата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,темата е за сбирки във Варна,има друга тема за различни майстори в града.... За аларма отиваш в Импас 56 в кв.Чайка,там са добри майсторите.Те ще ти сложат аларма,но за ключалката не знам дали ще ти помогнат.Поздрави

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така както вървят нещата... май и аз с жената и детето ще сме там, ако не ни мине котка път.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прибрахме се и както винаги си изкарахме страхотно! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности на хората участвали в организирането на сбирката, както и на всички присъстващи, особенно на тези които дойдоха за първи път, също и тези които идват по-рядко. Прекарахме си повече от страхотно и с нетърпение ще очакваме следващата подобна сбирка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички уважили мероприятието, прекарахме си един страхотен ден сред природата. Ето и няколко снимки :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги радвам се че станах част от този ден. Макар за кратко с вас и трудно ми бе да се отпусна, но за вбъдеще се надявам на други срещи и да се реванширам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги радвам се че станах част от този ден. Макар за кратко с вас и трудно ми бе да се отпусна, но за вбъдеще се надявам на други срещи и да се реванширам

 

Не се притеснявай, с всеки е така първия път....Очакваме те и за напред ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оо, не се притеснявай, срещи ще има, само следи често темата!

Наближава време за плаж, така че скоро и там ще се разпишем. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...