Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Здравейте,днес ще съм след 15ч.във Варна!Ще водя тигъра до скейт-парка в кв. Младост и след това по предложение на Митака(dinamitko) и Тошо(Todor V.) ще отидем да разгледаме някакъв ветроход и после................на по бира!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifАко има желаещи да се видим да звънкат тел ми е 0888 43 15 93

 

 

п.п в15ч. ще се срещнем с БРАТА(nookie666) на OMV-то на автогарата

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес ще съм след 15ч.във Варна!Ще водя тигъра до скейт-парка в кв. Младост и след това по предложение на Митака(dinamitko) и Тошо(Todor V.) ще отидем да разгледаме някакъв ветроход и после................на по бира!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifАко има желаещи да се видим да звънкат тел ми е 0888 43 15 93

 

 

п.п в15ч. ще се срещнем с БРАТА(nookie666) на OMV-то на автогарата

 

Аз за съжаление ще съм на разположение преди 17:00... така че най вероятно и аз ще дойда на ОМВ-то

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще съм на разположение в по късните часове, затова ще дойда на морска гара да го видим тоя дето се вее у морето и да пийнем бира :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно си изкарах днес следобеда във Варна!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif Разходки,джинове и водки.........красота!

Специална благодарност за отделеното време и доброто настроение на Валето (Валентина),Хриси (Хрис_вн), Дориан (nookie666),Тошко (Тodor V.),Искрен (iskrata78),Eмо (Emil Dimitrov)!

Радвам се ,че Ви познавам! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за нас с жената беше много приятно, макар и за не много дълго. Обещавам да компенсираме обаче, и в нужното настроение (днес просто бях скапан...) Знаеш, че винаги си ни добре дошъл :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно си изкарах днес следобеда във Варна!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif Разходки,джинове и водки.........красота!

Специална благодарност за отделеното време и доброто настроение на Валето (Валентина),Хриси (Хрис_вн), Дориан (nookie666),Тошко (Тodor V.),Искрен (iskrata78),Eмо (Emil Dimitrov)!

Радвам се ,че Ви познавам! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

 

Братле, аз също ти благодаря, за отделеното време и както каза Емо - винаги си ни добре дошъл! :icon_thumbup: Радвам се, че си се прибрал нормално до Каварна.

Редактирано от iskrata78
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички колеги от морската столица!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Във вторник тръгвам за Варна! :icon_thumbup:

Колеги, да направим срещичка когато е удобно и ако желаете? :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: На 28.08 (неделя) ще се проведе среща на клуба. Сборния пункт е полигона над буните и после слизаме на капанчетата. Часът е 20:30! Вип гост - администратора на форума - Светозар Ангелов. Призовавам всички да дойдат :mitsu-smiley:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

СЪОБЩЕНИЕ: На 28.08 (неделя) ще се проведе среща на клуба. Сборния пункт е полигона над буните и после слизаме на капанчетата. Часът е 20:30! Вип гост - администратора на форума - Светозар Ангелов. Призовавам всички да дойдат :mitsu-smiley:

 

{style_images_url}/offtop.gif
:mersi:

 

Взел съм подаръци за феновете от Варна! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: На 28.08 (неделя) ще се проведе среща на клуба. Сборния пункт е полигона над буните и после слизаме на капанчетата. Часът е 20:30! Вип гост - администратора на форума - Светозар Ангелов. Призовавам всички да дойдат :mitsu-smiley:

Има ли значение дали си член на клуба ? Ако не си член може ли да се присъства ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение дали си член на клуба ? Ако не си член може ли да се присъства ?

 

Е ХУБАВА РАБОТА!!!

Много ясно че може. Само трябва да носиш :mitsu-smiley: в сърцето си (както казваше един колега).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ХУБАВА РАБОТА!!!

Много ясно че може. Само трябва да носиш :mitsu-smiley: в сърцето си (както казваше един колега).

Е в такъв случай съм там! Жени канени ли са ? :D

Да знам дали да взема жената?!

Редактирано от Kollety
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е в такъв случай съм там! Жени канени ли са ? :D

Да знам дали да взема жената?!

 

Естествено, че може и жената, аз ако беше по-рано и бебето щях да взема.

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Ама добре че е късно че иначе бебето нямаше да ме остави да се видя с колегите на спокойствие.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъствието колега, си е направо задължително :D Няма значение статуса, пола, възрастта и т.н. Всички са добре дошли! Очертава се да имаме и още един важен гост, но това ще запазим засега като изненада ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее.ТАМ СМЕ БРЕ!! :icon_thumbup: Щом и другия гост ще дойде :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: На 28.08 (неделя) ще се проведе среща на клуба. Сборния пункт е полигона над буните и после слизаме на капанчетата. Часът е 20:30! Вип гост - администратора на форума - Светозар Ангелов. Призовавам всички да дойдат :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля този път и аз да се присъединя, че отдавна не съм имал възможността да дойда.  Ще се радвам да видя фенове на  :mitsu-smiley: и то едни от най-големите привърженици  :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда.

 

 

Пишете и мен ;)

 

 

И мен ме пишете :icon_blush: .

 

Аха ясно е вече къде във Варна на този ден ще има дефицит на дребна риба :lol: и на бира де. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха ясно е вече къде във Варна на този ден ще има дефицит на дребна риба :lol: и на бира де. :icon_drunk:

 

Да, там където ще има концентрация на гларуси :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Емо, едно уточнение. :)

 

Вчера минах по пътя и разгледах детайлно. След Пикадили център парк е бензиностанцията Шел нали? Първата пряка след Шел-а ли завивам? След това накъде? Дай карта или нещо друго... :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, едно уточнение. :)

 

Вчера минах по пътя и разгледах детайлно. След Пикадили център е бензиностанцията Шел нали? Първата пряка след Шел-а ли завивам? След това накъде? Дай карта или нещо друго... :)

Точно след бензиностанцията е спирката , и там няма как да не забележиш и камерите та продължаваш напред около 20тина метра и веднага в дясно , няма как да го сбъркаш ! От там продължаваш само на долу и след около 200 метра в ляво е полигона и него не можеш да го сбъркаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...