Премини към съдържание

A/p


Shejha

Препоръчано мнение

tmintov а какво представлява на Каризма без климатроник. Където няма А/Р дето да мига , а има решетки, и няма поленов филтър. А каква е разликата с тези дето имат поленов филтър, и пак са без климатроник. :icon_blush:

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм се изразил достатъчно ясно...

1. Има Carisma с климатроник

2. Има Carisma с климатик

3. Не знам дали има Carisma без климатроник и/или климатик :icon_blush:, мисля, че да.

 

По отношение на филтрите на климатизираните модели:

1. Има модели с текстилен филтър

2. Има модели с електрически филтър (за които ставаше въпрос)

3. Има климатизирани модели без какъвто и да е филтър (колкото и да ми е чудно)

 

Това последното е по информация от Руски, Украински и Белируски формуми, без да съм на 110% сигурен... но с очите си видях снимки как един колега от RU форума показваше, че фабрично няма какъвто и да е филтър, но може да се монтира допълнително, с малко преустройство.

 

Ще трябва да го приемеш на доверие засега, че не ми се търси, но при първа възможност ще го намеря и ще го постна ако ти е интересно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3. Не знам дали има Carisma без климатроник и/или климатик :icon_blush:, мисля, че да.

 

 

При мен е така, вариант "Лукс" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поленовият филтър на Carisma с климатроник представлява една спирала, а прди нея има една фина решетка, като и двете са под високо напрежение. По тази причина, когато влажността на въздуха е висока (дъжд, мъгла), напрежението се изключва (терминът май не е много точен :) ), за да се избегне повреда в системата. Тогава A/P мига непрекъснато, като индикация, че филтърът не работи.

Виж тази тема , мнението на Доцент.

 

 

Благодаря ти 'tmintov' за препратката !!!

Разгледах снимките и смятам да спестя парите за нов филтър, смятам първо да почистя моя по начина, който е показан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Хорааа, нямаше ме три години, но пак съм тук, за моя радост и все още си карам каризмичката, която е пълна ракета! Кажете какво стана с клуба. Къде сте и събирате ли се още?

Поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с въпроса за видовете Каризми ще ви кажа, че мой приятел кара една дето е пълен дюс. Няма никаква климатизация, така, че не се чудете! Странно ми стана дори, че преди 3 г. в сервиза в Орландовци, човека който гледа моята каза, че не бил виждал такава до сега (с климатроник). Притеснява ме въпроса с това А/Р, заради различните мнения. Последно ТРЯБВА ИЛИ НЕ да свети?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...