Премини към съдържание

Може ли някой да ми поправи счупен Tps


Препоръчано мнение

Колеги намерих си въпросно търсения от мен TPS. Поради причината, че е много скъп попаднах на един малко счупен, но не е в окаяно състояние. Счупен е от към буксата и са разпоени крачетата. Има ли възможност да се поправи. Благодаря за вниманието!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих си въпросно търсения от мен TPS. Поради причината, че е много скъп попаднах на един малко счупен, но не е в окаяно състояние. Счупен е от към буксата и са разпоени крачетата. Има ли възможност да се поправи. Благодаря за вниманието!!!

 

Мога да го погледна ако искаш.Пиши на лични да ти дам координати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да обясня по- подробно точно какъв е проблема или да си направим среща за да покажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата Ivan Zdravkov:

Колега виж дали си получил писмо, че нещо се обърка и не съм сигурен дали съм изпратил нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже този или другия уикенд като си спретнем една среща, най-добре е на място да се види, и колегите да помагат с каквото могат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже този или другия уикенд като си спретнем една среща, най-добре е на място да се види, и колегите да помагат с каквото могат :)

Надявам се до тогава колегата да е забравил за проблема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drive: Благодаря за съдействието на всички. Тъй като проблема ми е почти решен тази тема може да се затвори вече. :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...