Премини към съдържание

Няколко "?" за Outlander


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Имам няколко прости въпросчета относно Outlander-a, пиша защото не можах да намеря точен отговор или този отговор от фирмата не ми се стори категоричен.

1. Колко големи джанти + гуми мога да сложа ( мисля 20 но не знам дали ще стане и колко широки могат да бъдат, просто обичам широки гуми)

2. С каква скорост мога да карам на режим 4Auto( В смисъл мога ли да поддържам например 140) ?

3. Пречи ли на колата (освен разхода) да карам 200 км с 160/170км ?- питам защото не е много голям мотора.

4. Мога ли да повдигна колата ( да стане по висока) ?

Благодаря предварително за отговорите !

(Извинявам се ако темата се повтаря, но не можах да намеря отговори на тези въпроси.)

Някой да знае нещо повече за Evolander ??? Цени, кога ще влиза в продажба?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Имам няколко прости въпросчета относно Outlandera, пиша защото неможах да намеря точен отговор или този отговор от фирмата не ми се стори категоричен.

1.Колко големи джанти + гуми мога да сложа ( мисля 20 но незнам дали ще стане и колко широки могат да бъдат, просто обичам широки гуми)

2.С каква скорост мога да карам на режим 4Auto( В смисъм мога ли да поддържам например 140 ?)

3. Пречи ли на колата (освен разхода) да карам 200 км с 160/170км ?- питам защото не е много голям мотора.

Благодаря предварително за отговорите !

(извинявам се ако темата се повтаря, но неможах да намеря отговори на тези въпроси.)

Някой да знае нещо повече за Evolander??? цени кога ще влиза в продажба

 

Здравей, колега, за джантите и гумите, мисля, че сам ще трябва да го установиш с експериментиране, защото не съм чел някой от форума да е слагал гуми по-широки от 235 на джанти по-големи от 18 цола. А може и да е писано, но аз да съм пропуснал.

За втория въпрос - има писано в другите теми. Можеш да караш с колкото може колата и колкото ти стиска. Над 100 км/ч си само с предно предаване и задният мост не се включва.

Не знам ти към кой мотор си се ориентирал. Но аз съм с най-слабото моторче - 2.0 Di-D и правя точно това - по магистралите поддържам 160-170, като моторчето определено може и още и се държи много прилично на тази скорост. А за разхода не бери много грижа - последният път при подобно каране беше 8.2/100

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Имам няколко прости въпросчета относно Outlandera, пиша защото неможах да намеря точен отговор или този отговор от фирмата не ми се стори категоричен.

1.Колко големи джанти + гуми мога да сложа ( мисля 20 но незнам дали ще стане и колко широки могат да бъдат, просто обичам широки гуми)

2.С каква скорост мога да карам на режим 4Auto( В смисъм мога ли да поддържам например 140 ?)

3. Пречи ли на колата (освен разхода) да карам 200 км с 160/170км ?- питам защото не е много голям мотора.

4. Мога ли да повдигна колата ? ( да стане по висока)

Благодаря предварително за отговорите !

(извинявам се ако темата се повтаря, но неможах да намеря отговори на тези въпроси.)

Някой да знае нещо повече за Evolander??? цени кога ще влиза в продажба

 

Здравей,

ще карам по същество:

1. 20-ките ще дойдат много нископрофилни и за нашите пътища няма да са удачни, но принципно щом има 19-ки като аксесоар, няма причини да не станат и може би ще са 245/35 нещо от сорта.

2. Колегата someone ти отговори на въпроса.

3. Зависи от мотора, но принципно 200 км/ч не се усещат и е към 3200-3300 rpm (говоря за 2,2 дизела)

4.Тук съм малко озадачен, хем искаш да караш бързо, хем искаш и да вдигаш колата :icon_hmm: просто за мен няма логика.

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм собственик на 2.0 мотора. Просто ми беше интересно дали може да стане.

(4). Благодаря за отговорите. Друго се сетих без кожа съм. Гледах един сайт http://avtointerior.bg/ добри ли са момчетата, някой мнение, защото са правили същия модел и ми хареса. От Стара Загора съм, ако някой знае добри майстори в моя район нека сподели, Пловдив също не ми е проблем..Благодаря....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм собственик на 2.0 мотора.Просто ми беше интересно дали може да стане (4).Благодаря за отговорите.Друго се сетих без кожа съм. Гледах един сайт http://avtointerior.bg/ добри ли са момчетата някой мнение, защото са правели същия модел и ми хареса.От Стара Загора съм ако някой знае добри майстори в моя район нека сподели, Пловдив също не ми е проблем..Благодаря....

 

И мен нещо взе да ме вълнува този въпрос, още повече, че вече си изгорих седалката :(

 

Не знам обаче как лизингодателите биха приели подобно нещо? И прословутата гаранция? Всъщност гаранцията при какви условия отпада?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен нещо взе да ме вълнува този въпрос, още повече, че вече си изгорих седалката :(

 

Не знам обаче как лизингодателите биха приели подобно нещо? И прословутата гаранция? Всъщност гаранцията при какви условия отпада?

 

Ако говорим за гаранцията дадена от Мицубиши мисля, че тя обхваща само мотора за ходовата част не съм сигурен....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Друго се сетих без кожа съм. Гледах един сайт
И мен нещо взе да ме вълнува този въпрос, още повече, че вече си изгорих седалката

Някой беше дал линк към сайт с кожени калъфи, които са за определени модели и прилепвали идеално.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MITSUBISHI-...sQ5fAccessories

 

Ето ги всичките от въпросния търговец:

 

http://motors.shop.ebay.com/merchant/iggeecustomseat?_rdc=1

 

Ако няма може да се свържете с него и сигурно ще намери...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм собственик на 2.0 мотора.Просто ми беше интересно дали може да стане (4).Благодаря за отговорите.Друго се сетих без кожа съм. Гледах един сайт http://avtointerior.bg/ добри ли са момчетата някой мнение, защото са правели същия модел и ми хареса.От Стара Загора съм ако някой знае добри майстори в моя район нека сподели, Пловдив също не ми е проблем..Благодаря....

 

Не знам дали се продават компоненти за лифт, но се съмнявам, все пак това е повдигнато комби 4х4, а не истински джип :D

Ако си решил да го караш по офроуд внимавай да не буксуват много задните колела, защото вискота прегрява и има вероятност да се счупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добреее...така и така сме почнали с въпросите :)

Да питам и аз на свой ред.

 

1. Какво е това алуминиево радиаторче от долната страна на колата? За какво служи? И важна част от колата ли е, защото ми изглежда голяма вероятността да го целна някъде...

 

2. Каква е тази странна черна кутия под дясната предна седалка?

 

 

П.С. vladimirov, мери за инфото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добреее...така и така сме почнали с въпросите :)

Да питам и аз на свой ред.

 

1. Какво е това алуминиево радиаторче от долната страна на колата? За какво служи? И важна част от колата ли е, защото ми изглежда голяма вероятността да го целна някъде...

 

2. Каква е тази странна черна кутия под дясната предна седалка?

 

 

П.С. vladimirov, мери за инфото!

 

:D :D :D

 

1 - Tова ти е интер-кулера и е доста важен.

2 - A това ти е усилвателя на музика, май и той е важен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :D

 

1 - Tова ти е интер-кулера и е доста важен.

2 - A това ти е усилвателя на музика, май и той е важен :D

 

Интеркулерът охлажда турбото, нали :icon_crying: Ми добре, айде кажи ми как се кара с мисълта, че имаш нещо крехко и важно завинтено на погрешно място? По добре да не знаех ;)

 

Второто, при повреда ще ми разреши проблемът с вибриращите кори на вратите, така че там нещата са фифти-фифти :)

 

И един съвет - като паркирате си намалявайте музиката, защото пиукането на парктроника не се чува. Аз онзи ден така направих сефтето :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Караш и не ти пука, защото почнеш ли да го мислиш и ще стане поразията.

Тук е обяснена функцията на кулера.

Мисля, че като сложиш един чип ще си решиш проблема с вибрациите, тракането и турбо дупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Какво е това алуминиево радиаторче от долната страна на колата?

Колеги, горното радиаторче не е ли за охлаждане на маслото на двигателя? Ако е интеркоолер, би трябвало да е по-голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...