Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кори под двигателя?


maer

Препоръчано мнение

Преди три-четири дни ми се обадиха от Дарс Ауто и ми казаха,че ако проявявам интерес вече има и мога да си поръчам такава кора/метална/за защита на картера срещу сумата от 410 лв.

Дарс-Ауто гледат да ти вземат само парите обслужвал съм 2 мицубисхита там и е пълен ташак!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Купих си кора за под двигателя. От avto@bim.bg. Пластмасова. 72 лева. Дебеличка е. Пасва си идеално. Продават и крепежни елементи за нея.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер и аз си поръчах. надявам се да стане на спортбек.

 

Бронята и престилката отдолу са различни, възможно е дупките отпред да не съвпаднат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Молба за съдействие.

 

Опитвам се да установя коя точно кора под двигателя ми трябва, защото десният калобран е счупен и липсва и всичко около него е разпарчатосано, а доколкото съм гледал отдолу цялата кора е един елемент - от единия край до другия.

 

В авто.бим намирам това:

 

Кора под броня за Мицубиши Лансер от 2008 г. Обаче снимката не е такава, че да успея да видя дали на нея има калобрани в ляво и в дясно. В описанието на продукта не е посочен номер по спецификацията на Мицубиши и не успявам да намеря други такива продукти в интернет, за да видя снимки от други ъгли и да добия пълна представа. Въпросът ми е - какъв е оригиналният продуктов номер на Мицубиши за показания тук елемент? Ако този елемент не е който ми трябва, то тогава кой елемент (с калобраните) ми трябва?

 

Друг пример. Трябва ми и ляв подкалник. Като този в авто.бим. Обаче тук вече има номер по Мицубиши 5370A287 и при търсене в интернет по този номер излиза точно тази част. Т.е. няма съмнение в елемента.

 

Но не успявам да потвърдя елемента с калобраните от по-горе.

Редактирано от СтоянБ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...