Премини към съдържание

Сондирам мнения за покупка на Галант


Pepper

Препоръчано мнение

Здравейте, искам да ми споделите от моделите Галант след '98 г. и да е 2.0 литра, кой ще ми препоръчате? В смисъл автоматик или ръчни, нещо по-специфично за тях. Тъй като баща ми най-накрая склони да се раздели с Форда, който кара в момента и аз се опитвам да го навия към Галанта, че той се е упътил в посока Опел Омега. Човека е вече на 57 г. и няма никакво желание да кара V6, както и дизел, привърженик е на бензиновите мотори. Споделете и ако има някоя офертичка в диапазона до 6500 лв., също я споделете.

Дано гаража се напълни с две :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй... първо - браво на бащаткото за решението или по-скоро на теб за съвета.

 

Да започнем с това, че ако държи на двулитровия мотор, да забрави за автоматик... Досега съм виждал не повече от един или два автоматика на малкия мотор. Като цяло японците са решили, че ако не се стремиш към голям двигател, значи нямаш нужда и от екстри... Тоест - повечето глезотийки няма да ги има, но като слушам за интересите на човека, предвид възрастта му и предвидения паричен диапазон - на дали ще се прави на гъзар с колата.

 

Парите, които сте предвидили, са напълно реални за намирането на Галант... може би ще е '98 или '99 година най-много, защото после им се качват цените.

 

Ако решиш да ходиш на оглед на конкретна кола, свиркай - ще дойдем с теб да помагаме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То автоматика не е и за препоръчване, той пролета ще ходи на Германия и до тогава, ако някой колега се разделя с Галантеца или има за продаване да ми пишете, а и първо трябва да се продаде Форда, което си е задача. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Pepper, абе комшията си продава Галанта, но не знам дали го е продал, иначе е много запазена колица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Pepper, абе комшията си продава Галанта, но незнам дали го е продал иначе е много запазена колица.

То и аз вече се двоумя да се мятам ли на Грандис. Това ще рече, че трябва да продам Галанта, а той пък никак не ми се продава... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз вече се двоумя да се мятам ли на Грандис. Това ще рече, че трябва да продам Галанта, а той пък никак не ми се продава... :D

 

Хубаво, ама човека е написал, че ценовия диапазон е до 6500 лв. Твоя Галант ще го дадеш ли за толкова?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, ама човека е написал, че ценовия диапазон е до 6500 лв. Твоя Галант ще го дадеш ли за толкова?

Естествено, че не. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че не. :icon_angel:
Тогава ще си го караш до пенсия :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е за на DJ-я Галанта може да наддаваме... ;)

А така, ами да отворим една тема в "Купува /Продава". :D

Преди две седмици го пребоядисах целия, сега е като нов... това вдига цената с 1к. :hysterical: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди две седмици го пребоядисах целия , сега е като нов.......това вдига цената с 1к................ :hysterical: :lol:
Щом само с толкова се вдига цената, пак са ти го боядисали с евтините бои на ХЕЛИОС. :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, за сега ще мисля как да продам форда, после ще се включа пак в темата.
Илиане! Не е ли любител на дизела твоят човек? Колегата GT Power продава неговият на тази цена, и е доста читав...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още веднъж на всички. След обстойно представяне на моделите на Мицубиши се насочихме към Спейс Вагон. Гледам обаче, че 90% са GDI двигатели. Май ще се обикаля доста време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...