Премини към съдържание

Въпрос относно фар за Митсубиши Каризма


KorteZ

Препоръчано мнение

Добър вечер, имам въпрос относно фар за Мицубиши Каризма.

Интересува ме дали фарът върви комплект с електро-механизма или може да се използва и от стария, защото фара който намерих се продава без механизма, а колата е с електрически фарове. Благодаря ви за помощта предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Продава се без механизма.

Може да се използва стария, ако работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Welcome!

Внимавайте като сменяте елетромеханизма, че лесно се чупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Днес един дядка реши да спре внезапно пред мен, "защото в съседното платно имало трактор" (!!!). Полицията го обяви за виновен, ама това не ме грее особено, сега трябва да сменям ляв фар/мигач и да боядисвам броня. Та на въпроса:

 

 

Не си намерих фарове с моторчета на разумна цена. Някой да е прехвърлял моторчето от стар на нов фар? Ако може да сподели опит, че явно и аз ще трябва да го правя....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Не си намерих фарове с моторчета на разумна цена. Някой да е прехвърлял моторчето от стар на нов фар? Ако може да сподели опит, че явно и аз ще трябва да го правя....

 

Ако става дума за такъв фар http://servizi.avtoportal.bg/announcement/pictures/60bdbdafa682d1df7f2094547c8c7e75.jpg

 

Здравей колега според мен не е трудно да се прехвърли моторчето от стария на новия фар.

Аз го направих безпроблемно.

Свалих фара заедно със моторчето огледах моторчето и го издърпах от фара. То се захваща с накрайник с топка която влиза в подвижната час на фара "ролята на щипка".

При поставянето внимавай да не счупиш подвижната час в самия фар.

 

Дано да съм бил полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се рискува да подменяш механизма! Мисля, че ТОЗИ е на разумна цена...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Ратола оригиналните фарове не са много по-скъпи от тези в сайта. Въпросния "висококачествен алтернативен компонент за директно вграждане" може да се намери за 130-140 лв с повече търсене.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...