Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Струва ми се че има застой във Велико Търново...защо така ? Ще се местя май във варненската тема... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Струва ми се че има застой във Велико Търново...защо така ?... :mitsu-smiley:

 

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Нов съм във форума,днес видях темата за феновете от Велико Търново и се зарадвах.Надявам се да доида на някоя от срещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах се вече,така че започвам да ви тормозя отново.

 

13.03. в 14 ч. ще съм на обичайното място,на паркинга на МОЛ-а.Дори мога и на Равената да ви почакам.Където ви е удобно! :mitsu-smiley: :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли малко късно в 14 часа. Какъв е проблема за 13,00 ?

 

аПЦУлютно никакъв :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли малко късно в 14 часа. Какъв е проблема за 13,00 ?

 

Ей, възрастните хора не могат да се усетят и това е!!!:icon_doh:

Че нали днес си дойде човека от чужденеция - докато нагушка булката.... ;) :icon_shh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бате Ваньо ще е огладнял към 13ч и за това дава зор, че и молът го чака после. :icon_bye:

Мисля, че ще съм на линия за тогава, но за потвърждение ще дам чак към петък. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, възрастните хора не могат да се усетят и това е!!!:icon_doh:

Че нали днес си дойде човека от чужденеция - докато нагушка булката.... ;) :icon_shh:

Това ли ти е уважението към :dqdo: , бре ПИШЛИГАР такъв....

Толкова ти е акъла, да не се сетиш, че в чужденецията е бил по тяхното време и още не може да

влезе в час с българското ... :icon_n_lol_2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Едва ли е от часовника, аз залагам на булката...:D

Ма той Жорко да си каже, де...:giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еий, няма да е лошо да се видим и с Търновци, ако нещо не изникне давам заявка за присъствие.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня,че срещата е за тази събота - 13.03 в пицария Равена,в началото на Пишмана - 13.00 ч. :mitsu-smiley:

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня,че срещата е за тази събота - 13.03 в пицария Равена,в началото на Пишмана - 13.00 ч. :mitsu-smiley:

 

Ще успеем ли да хванем обедното меню? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня,че срещата е за тази събота - 13.03 в пицария Равена,в началото на Пишмана - 13.00 ч. :mitsu-smiley:

В 13.00 е първата тренировка за сезон 2010 на Формула 1, ако промените часа за 15.00 ще дойда и аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В 13.00 е първата тренировка за сезон 2010 на Формула 1, ако промените часа за 15.00 ще дойда и аз.

 

В заведението има голям телевизор, даже май 2, просто ще ги помолим да пуснат бтв или др. програма по която я излъчват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В заведението има голям телевизор, даже май 2, просто ще ги помолим да пуснат бтв или др. програма по която я излъчват.

Ок вие го гледайте там, аз като свърши ще ви намеря.

Къде се намира тази пицария ?????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок вие го гледайте там, аз като свърши ще ви намеря.

Къде се намира тази пицария ?????

 

За мен часът не е от значение, дали ще е 13 или 15, пак ми е удобно. Нека другите да напишат дали им е удобно за друг час. Не знам до колко си запознат с кв. Пишмана, пицарията се намира в началото до жълтата сграда, където се намират и мебели Арон. Пицария Равена се нарича.

Виж и линка, дали ще се ориентираш - http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=785590AA92D160E14B8D0E55832B9563

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я погледни ТУК .На влизане в квартала има бензиностанция Панов Оил,срещу нея има сграда(жълта),в която има магазин Арон.Е,над него е въпросната пицария. :)

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата, макар и в малко камерен състав, беше ползотворна.

Следващият път повече колеги, и батко Vanjo да черпи по бира заради днешното отсъствие. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Благодарности на Gepito-vt за организацията и извинение за закъснението. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата, макар и в малко камерен състав, беше ползотворна.

Следващият път повече колеги, и батко Vanjo да черпи по бира заради днешното отсъствие. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Благодарности на Gepito-vt за организацията и извинение за закъснението. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

Ти,колега Христо защо не взе хубавия апарат и не направи малко снимчици?:foto:Интересно ми беше да Ви видя......дали сте добре и т.н.:hiya:Дали имаше ШИШове и ............ п.п. Имаш специални поздрави от моя малкия,и другия път не само да си му позволил да се качи в еклипса,а и да го повозиш!

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти,колега Христо защо не взе хубавия апарат и не направи малко снимчици?:foto:Интересно ми беше да Ви видя......дали сте добре и т.н.:hiya:Дали имаше ШИШове и ............ п.п. Имаш специални поздрави от моя малкия,и другия път не само да си му позволил да се качи в еклипса,а и да го повозиш!

 

За съжаление, пицарийката, в която щяхме да ходим се оказа заета заради детско парти и се намърдахме в едно заведение и там някои на количка, други на биричка... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз фотото го бях взел, но колегата вече обясни обстоятелствата.

Следващия път ще има снимки, и ако ги има в менюто, специално за теб и ШИШове...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Благодаря за поздравите от синковица, за возенето няма ник'кви грижи...

Аз се сетих, че може да го взема с мен до разклона за София, ама вече бятхе тръгнали... Поздрави!

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

следващия път ще гледам да дойда и аз, въобще не знаех че има зарибени от търново за срещи :icon_thumbup:

Тази неделя може да се съберем и заедно да отидем да гледаме ралито-Откриване на шампионата на писта. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...