Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Ами как...елхичка и под нея червена количка!Не знам само как не угаснаха лампичките на дървото...Коледна картинка!

Хей, ПЕРХИДРОЛЧЕ - привет ! Жалко, че се появи отново, но с лоша новина. Доброто е, че нямате сериозни травми /майната им на ламарините/. Желая и на двете скорошно оправяне на контузиите!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами как...елхичка и под нея червена количка!Не знам само как не угаснаха лампичките на дървото...Коледна картинка!Ами замислям се да си търся джип, явно не съм за кола...На предната й събор мотор за един месец :icon_blush:

 

Явно не си за нова кола,а за нов акъл,ама то мензис и акъл ако не ти дойдат на време не ги чакай,затова се замисли, следващия път като се правиш на мъж,ако убиеш някой,а ти останеш жив,как ще живееш с тази мисъл после.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си за нова кола,а за нов акъл,ама то мензис и акъл ако не ти дойдат на време не ги чакай,затова се замисли, следващия път като се правиш на мъж,ако убиеш някой,а ти останеш жив,как ще живееш с тази мисъл после.

Грубо....

Но за съжаление, вярно!

..............

Все пак - е бил малкият дявол...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин като се прибирах от диско в 5, едно черно джипче се беше нацелило много яко, пълен тотал, точно на светофарите след Практикер в началото на Краков. Една патрулка вардеше и бяха заградили около него. И с джип и без джип, все тая.

 

Дано ти е за урок, казвам го с най-добри чувства, защото автомобилът не е шега работа и дори и в опитни ръце е оръжие. Сега ще почиваш малко около празниците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,ще съм пешеходец или по скоро с таксита около месец...Вече ще трябва да съм много внимателна и май ще карам само лятото...Зимата явно не е за мен, и сега като гледам аккъв сняг има и съвсем се отказвам да карам..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С мойта приятелка решихме да опънем една ръчна на беляковско шосе точно до стоянката на такситата и я отървах и пуф! в градинката в борчето с лампичките...

Марче, аз от по-горното разбирам, че си пробвала да "въртиш" колата на снега чрез ръчната спирачка и не се е получило. Правилно ли съм разбрал, или това е някакъв жаргон?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин като се прибирах от диско в 5, едно черно джипче се беше нацелило много яко, пълен тотал, точно на светофарите след Практикер в началото на Краков. Една патрулка вардеше и бяха заградили около него. И с джип и без джип, все тая.

 

Дано ти е за урок, казвам го с най-добри чувства, защото автомобилът не е шега работа и дори и в опитни ръце е оръжие. Сега ще почиваш малко около празниците.

 

 

Двама души са в болница с опасност за живота след пътен инцидент във Велико Търново. Около 5,00 часа тази сутрин джип „Командер", управляван от криминално проявения Костадин Ангелов, по-известен като Динко Каратиста, се врязал в стълб на тролейбусната мрежа.

 

Инцидентът е станал на кръстовището на улиците „Никола Габровски" и „Краков", след като джипът се движел с несъобразена скорост, уточняват от полицията.

 

Вследствие на удара Динко Каратиста е получил коремна травма и контузии по лицето и тялото. Настанен е във великотърновската болница с опасност за живота.

 

С него в джипа са пътували още двама мъже. 31-годишният Галин Златев също е с опасност за живота. Той е настанен в невро-хирургичното отделение с тежка контузия на главата. Третият пътник - Валетин Великов от София се отървал само със счупена долна челюст и избити зъби. Той е отказал лечение в болницата във Велико Търново и е транспортиран във ВМА.

 

Тримата не са използвали предпазни колани. По случая е образувано досъдебно производство.

 

Дарик припомня, че това лято 40-годишният Костадин Ангелов - Динко Каратиста бе обвинен за опит умишлено да умъртви Айдън Юсеинов, след като го простреля в областта на корема. Екшънът се разигра на 9 април пред известно заведение в центъра на Велико Търново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то обикновено, причините за ПТП са в задкормилното устройство.

Днес ми наложи да мина разстоянието Плевен-Пордим на два пъти.

26 км х 4 пъти = прибл.100 км.

Пътя уж е първостепенен. Но на места от навявания, имаше участъци от по 10-15 метра - с над 40 см преспи.

Отделно пътя е почистен като с детско камионче. Отгоре-отгоре....

Та - настигнах няколко автомобила - и всички бяха заболи муцуни в снеговете извън пътя. На второто отиване, видях и как става - автомобила пред мен чукна спирачка и като на забавен каданс видях как мирно полегна в страничната пряспа. Аз, за тия 100 км, спирачка ползвах само в Плевен и то пред блока си. Спирането правих с двигателя, минавайки на по-ниска предавка. Но кой инструктор учи на това новите водачи? Май никой...

Та мисълта ми е - шофьор не се става за една година или за един зимен сезон......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марче, аз от по-горното разбирам, че си пробвала да "въртиш" колата на снега чрез ръчната спирачка и не се е получило. Правилно ли съм разбрал, или това е някакъв жаргон?

Да,опитвах се да се науча да го правя,но не се получи както е ясно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,опитвах се да се науча да го правя,но не се получи както е ясно

Марче,на 21 години си и би трябвало да си се научила вече да го правиш...засрами се... :P

Шегичка... :)

 

Сега сериозно.Ако си решила да си правиш такива експерименти,би трябвало това да стане на някой полигон или някое безлюдно място.

Постъпила си доста безотговорно!Не ми се мисли какво е могло да се случи,ако там е имало пешеходци! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марче,на 21 години си и би трябвало да си се научила вече да го правиш...засрами се... :P

Шегичка... :)

 

Сега сериозно.Ако си решила да си правиш такива експерименти,би трябвало това да стане на някой полигон или някое безлюдно място.

Постъпила си доста безотговорно!Не ми се мисли какво е могло да се случи,ако там е имало пешеходци! :(

 

Ами да ти кажа в 1 и половина през ноща на този студ по улиците има единствено таксита и патрулки и тук там някое куче.А пътя е голям ,широк,даже не беше и заледено, а просто се подхлъзнах- както ми писаха в акта несъобразена с пътните условия скорост (40км/ч) не е било да съм карала бързо а и не я дърпам в завой ръчната исках леко да се пързалям...но явно забравих че не съм със задно и не върти дупето,нищо че е японка...тази работа с дрифтирането не е за мен и за тази количка :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............. и сега като гледам аккъв сняг има ...........

 

 

 

 

Само за ръчни! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за вериги е, сутринта пред офиса се наложи да ги сефтосам за сезона....... Толкова добре е почистено!

 

Марче, внимавай, душо, пък както мислиш да слагаш двигател от Еклипс на Колта - Хептен не можеш го вкара в пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за вериги е, сутринта пред офиса се наложи да ги сефтосам за сезона....... Толкова добре е почистено!

 

Марче, внимавай, душо, пък както мислиш да слагаш двигател от Еклипс на Колта - Хептен не можеш го вкара в пътя!

Сега като минат огледите от каското ще видим дали е пострадал и двигателя и да ти кажа ако е заминал,може да го сменя с нещо по-мощно...и ще си направя застраховка живот и ще се уча на някоя полянка вече :icon_thumbup:

Днес ще я местя пак с пътна помощ и ше я снимат от каското,ще им искам снимки и ще кача да видите каква красавица е станала...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 30.12 може да си дойда за около седмица......... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,опитвах се да се науча да го правя,но не се получи както е ясно

 

Онзи ден с един колега търсихме място да "дрифтим" на ръчна.......в града нямаше,но отидохме до едно село наблизо...На центъра площада голям,сняг колкото искаш....Както и да е,направихме шоуто на селяните на спирката.......слава богу нямаше случки,но поне си напрайхме шоуто....В тази връзка искам да ти кажа,че когато дръпнахме ръчната,колата освен че се завъртя,ами и тръгна буквално с вратите напред.....Което ако имаше едно дърво,наше щеше да е.......А и колкото и да се опитваш да я контролираш с 1-ва или 2-ра скорост-не става,хем бяхме със нови зимни гуми.... Като за начало е хубаво да си опознаеш колата,поведението й при различни ситуации,после вече може да се опиташ да правиш "номерца" с нея.....Това като съвет.... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Поне фаровете ти са здрави......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне фаровете ти са здрави......... :icon_blush:

да,даже и ксенона светеше единия и стъклото предното му няма нищо...утре като мине огледа ще видим какво й има...

ето и другите 2 снимки от днес преди да я преместя...малко са еднакви май

http://kachi-snimka.info/images/rgh1261419682e.jpg

http://kachi-snimka.info/images/rgh1261419720k.jpg

Редактирано от Марчето
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее! Много кофти удар! :spoko: прави се тая тенекия! И за вбъдеще колежке, давай го по-кротко :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марче, какви са тези изпълнения от теб??????

 

Добре, че почти нищо ви няма, и да забравиш за такива номера.

 

Ако все пак искаш, ми се обади да те водя на полигона и да те науча как се прави.

 

Никога не си позволявам да дрифтя по нормалните улици, винаги може да изникне нещо непредвидено, затова си има полигони и писти.

 

Това зимно време не е за жени пилоти, на жената :mitsu-smiley: вече е зазимено и ще си го кара на пролет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марче, какви са тези изпълнения от теб??????

 

Добре, че почти нищо ви няма, и да забравиш за такива номера.

 

Ако все пак искаш, ми се обади да те водя на полигона и да те науча как се прави.

 

Никога не си позволявам да дрифтя по нормалните улици, винаги може да изникне нещо непредвидено, затова си има полигони и писти.

 

Това зимно време не е за жени пилоти, на жената :mitsu-smiley: вече е зазимено и ще си го кара на пролет.

 

Е няма да правя скоро ръчни нещо се стресирах от борчето и изобщо не си го помислям вече...голяма съм пъзла...

Даже може би чак когато се махне снега ще изляза да карам...А и не съм решила дали да я правя и какво ще покрие каското,както няма и много части такива...но ако платят ще я направи чичо Бяс - поне майстор си намерих :D

Редактирано от Марчето
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Съвет от мен,не я прави...Кола претърпяла челен удар никога не може да бъде същата.Казвам ти го просто от личен опит.Моята фатална дата беше обаче 18.12.2007 и в пъти по-силен.Поддадох се на силни емоции,неразумно изпреварване,а на всичкото отгоре не бях спал 48часа...А бе неадекватен отвсякъде.Пoсле реших,че искам да си карам колата,защото наистина много я харесвах,но беше възможно най-голямата грешка!Колата не беше митсубиши,а сравнително масов немски автомобил и пак имаше части,които едвам намирах,до Хасково ходих веднъж дори специално заради "магарето" и др неща.Пълен филм,скитане по сумати часове на ден по Симеон,яко пазарене с наглите арабески.Ти живееш във Велико Търново,искаш да правиш доста по-рядък модел...А и сметките в повечето случай излизат криви.Аз на твое място бих взел парите от застраховката,продай я за колкото можеш и хайде на следващата.Колкото до дрифтенето...Прави се наистина на широки места без трафик,а най-добре на полигон както ти казаха колегите.По принцип то както и шофирането трябва да ти идват отвътре,да усешташ колата и да можеш да приложиш максимален контрол над нея.В твоя случай явно си се панирала.С кола със задно наистина е много по-лесно,но аз лично съм на мнение,че задното е за "карачи" и ти дава по-голяма възможност за пълноценно управление.Само с подаване на газ можеш да пооправиш нещата в по-екстремна ситуация,а не да търсиш аджеба ръчната!Иначе е много яко като изправиш завоя. :icon_thumbup: Успехи от мен и не се ядосвай за ламарините!Няма нищо по-ценно от здравето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е чак толкова фатален удара, а и двигателя е напречен така като гледам сякаш удара не е стигнал до него. Махнете кривите части и тогава ще се види даже ако трябва я закачете на стенд да се види има ли размстване и голямо ли е. Всичко се оправя няма невъзможни неща несе отчайвай :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...