Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Няма ли да има някое коментарче след срещата ? Голямо мълчание...

 

 

Какви коментари да има... Те повечето деца имат да гледат, :icon_baby: другите уморени, вече по леглата. :icon_n_tooth: .. Все пак са на възраст. :tooth:

 

Готвиш ли се за излизане вече?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Какви коментари да има... Те повечето деца имат да гледат, :icon_baby: другите уморени, вече по леглата. :icon_n_tooth: .. Все пак са на възраст. :tooth:

 

Готвиш ли се за излизане вече?

 

Форума е за да се чеше,нали?Какво се ослушват...

Да,мисля да изляза да направя някое кръгче :drive: ,кафенце тук-там...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форума е за да се чеше,нали?Какво се ослушват...

Да,мисля да изляза да направя някое кръгче :drive: ,кафенце тук-там...

Пешо, ще ми паднеш... :icon_n_giljotiini: Марче, как да пишем - все още сме ошашавени от днес: Три жени на масата - и трите РУСИ :worthy: Добре, че Роско докара накрая една брюнетка, но 3/1 - къде ти :icon_tongue: А пък за твоите вечерни "кръгчета" от 40-50 км. всички ти завиждаме :first: :senile: Приятна вечер и карай по-бавно :icon_n_clover: :drag: Пък ние, по-възрастните /според Пешо/, още не сме си легнали /пак според Пешо/, а продължаваме :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, ще ми паднеш... :icon_n_giljotiini: Марче, как да пишем - все още сме ошашавени от днес: Три жени на масата - и трите РУСИ :worthy: Добре, че Роско докара накрая една брюнетка, но 3/1 - къде ти :icon_tongue: А пък за твоите вечерни "кръгчета" от 40-50 км. всички ти завиждаме :first: :senile: Приятна вечер и карай по-бавно :icon_n_clover: :drag: Пък ние, по-възрастните /според Пешо/, още не сме си легнали /пак според Пешо/, а продължаваме :icon_drunk:

 

Какво страшно има в русия цвят,че чак има ошашавени? Днес ми отпаднаха "кръгчетата" и съм безкрайно разочарована...всякаш някой ме урочаса... И много е странно като обикалям да не засичам нито едно разхождащо се :mitsu-smiley: ... сигурно наистина си лягат рано , или не се оглеждам достатъчно ? :shock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво страшно има в русия цвят,че чак има ошашавени? Днес ми отпаднаха "кръгчетата" и съм безкрайно разочарована...всякаш някой ме урочаса... И много е странно като обикалям да не засичам нито едно разхождащо се :mitsu-smiley: ... сигурно наистина си лягат рано , или не се оглеждам достатъчно ? :shock:

Ами, ХА де...То и Жоро трябваше да раздаде стикери на фен-клуба, ама... :icon14: :o А за "кръгчетата" не се ядосвай - приеми че си спестила 10-тина литра бензин :sorry: Ако не ти се спи, пусни си някой филм. Лека вечер :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...То и Жоро трябваше да раздаде стикери на фен-клуба, ама...

 

Иииии,що не ме подсети като тръгвах.... :icon_doh: Ама така е,сред толкова приятна компания и сладка раздумка........изключих(пък и никой не ме напомни :) ).Е още един повод за друга среща,само че трябва да се организира от "новия" организатор :haha: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.Е още един повод за друга среща,само че трябва да се организира от "новия" организатор :haha: !

Какъв "НОВ", бе ??? Тебе кой те е освободил от отговорност :icon_n_bash: :icon_wwf:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам стикери ако може да ми запазите едни :good:

Да се похваля - днес затъмних стъклата и забодох ксенон,ама май не ми го вързаха както трябва и свети странно - нямам дълги ? май ще го сменям... :icon_crying:

Редактирано от Марчето
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля - днес забодох ксенон,ама май не ми го вързаха както трябва и свети странно - нямам дълги ? май ще го сменям... :icon_crying:

Смени майстора :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо обикаляне... а нито 1 мицубиши нито вчера нито днес... Къде сте бре хора ? :rolleyes: само в събота ли се появявате?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо обикаляне... а нито 1 мицубиши нито вчера нито днес... Къде сте бре хора ? :rolleyes: само в събота ли се появявате?

 

Е ние пред кафенетата не паркираме :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо обикаляне... а нито 1 мицубиши нито вчера нито днес... Къде сте бре хора ? :rolleyes: само в събота ли се появявате?

 

Минавай за по-напряко през Пишмана и може би ще видиш....

post-4308-1259047445_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ние пред кафенетата не паркираме :icon_tongue:

 

А къде ? ...Само вчера на паркинга на театъра видях оня мерцедес дето дойде в събота...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минавай за по-напряко през Пишмана и може би ще видиш....

 

 

 

 

Минавам аз и от там...Но в движение никой не виждам

Редактирано от Марчето
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде ? ...Само вчера на паркинга на театъра видях оня мерцедес дето дойде в събота...

 

Я кажи къде по-точно си го видяла, да знам къде ходи жената по това време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи къде по-точно си го видяла, да знам къде ходи жената по това време.

Ей, МОДЕРАТОРИТЕ, защо не триете, бре????? Да не ви се ходи по съдилища , в зала 13 :icon_n_bash:

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, МОДЕРАТОРИТЕ, защо не триете, бре????? Да не ви се ходи по съдилища , в зала 13 :icon_n_bash:

 

 

Трай пък ти сега, после ще ти обесня защо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Модераторите като видят тема от В. Търново и не смеят да пипат! :)

А и спама ви е толкова умерен и лек, че на човек да му е кеф да го чете.

Все пак не прекалявайте, че не всички са добри като мен. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Модераторите като видят тема от В. Търново и не смеят да пипат! :)

А и спама ви е толкова умерен и лек, че на човек да му е кеф да го чете.

Все пак не прекалявайте, че не всички са добри като мен. :icon_blush:

Имало и добри хора... :icon_thumbup: Бог да те поживи, за да ни закриляш още дълги години :bowi: :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минавай за по-напряко през Пишмана и може би ще видиш....

Минах от там :D Довечера пак ще мина на същото място,че най-после ще сменям ксенона намерих си какъвто трябва

А защо няма да има нищо в събота ? :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минах от там :D Довечера пак ще мина на същото място,че най-после ще сменям ксенона намерих си какъвто трябва

А защо няма да има нищо в събота ? :(

 

Аз съм на работа през деня, за другите не знам. Ако се измисли нещо вечерта може, но пък за Ваньо ще е трудно да пътува. Може да си направим и някоя гонка с тебе :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм на битака да продавам колата до към 11 ч.

Някой ако иска да се срещнем да заповяда там.

За Ваньо и Пешо знам,че нямат възможност(мисля че и Тони).Аз също имам ангажимент след 13 ч.До тогава съм на линия.

За Марчето знам...........13 ч. е рано ......след петък вечер... :P

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ако съм на твое място - ще я събудя! Какво ще и пречи, ако дойде при теб на битака, по-лесно ще продадеш Каризмата така ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...