Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Срещата мина повече от добре!Запознахме се с тези,с които не се познавахме.Поначесъхме си езиците.Може и някоя и друга услуга да си направим взаимно.............абе хубаво е да имаш повече познати........всичко и навсякъде може да ти се случи.

 

Дано да се срещаме по-честичко! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз съм много доволен :icon_thumbup:! Увеличих си личните познанства с други :mitsu-smiley: "Трапезата" беше малко слабичка, но следващият път ще се коригира :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен :icon_thumbup:! Увеличих си личните познанства с други :mitsu-smiley: "Трапезата" беше малко слабичка, но следващият път ще се коригира :drinks:

 

Добре се получи, за трапезата - нали се разбрахме среща на кафе, другия път ще го направим в някой механа да има сръпка, пивка и хапка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре се получи, за трапезата - нали се разбрахме среща на кафе, другия път ще го направим в някой механа да има сръпка, пивка и хапка.

Давай да обсъждаме датата... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много яко днес прочетох темата ,че вчера сте се срещали. :icon_crying: Яд ме е ,че го пропуснах, но нищо другия път ще следя темата за да дойда и аз.Поздрави :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/4486/015228041.jpghttp://media.snimka.bg/4486/015228052.jpg

 

Имаше и един закъснял и не влезе в кадър. :icon_blush: За др път да си знае, който закъснява, плаща сметката накрая. :icon_clap:

 

Лично аз се радвам много на срещата и на възможността да се запозная с нови хора и да придобия нови контакти. Сигурен съм, че др път ще сме повечко, а и на по-сериозна трапеза! :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Някои мераклии да бъдат почерпени скоро по случай случката? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що ме изкушаваш сега..... Знаеш колко ми е приятно да съм в Търново и да се съберем на по сокче и сладка раздумка......

Жоре, съберете се, а аз правя планове или на 31-1, или на 7-8 да си идвам, ще се съберем пак

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що ме изкушаваш сега..... Знаеш колко ми е приятно да съм в Търново и да се съберем на по сокче и сладка раздумка......

Жоре, съберете се, а аз правя планове или на 31-1, или на 7-8 да си идвам, ще се съберем пак

Ти за тази седмица разбрах,че може би ще си зает с една друга среща........ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дето я чакам от лятото......... Нали ти казах, има си традиции и тертип тук, старите хора са да помагат, да посрещат и да гледат да не се месят в работата на младите ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що ме изкушаваш сега..... Знаеш колко ми е приятно да съм в Търново и да се съберем на по сокче и сладка раздумка......

Жоре, съберете се, а аз правя планове или на 31-1, или на 7-8 да си идвам, ще се съберем пак

Гледам,че пак наплива е "голям" :D !

Роска,кога ще си тук последно или още не сте решили?

 

Хайде бе хора,за първи път виждам някой да иска да почерпи и никой да не ще!!! :nono: :drinks: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колко :mitsu-smiley: сте се събрали, ние на паркинга сме повече. Трябва някой път и аз да прескоча до Търново, да увеличим бройката... :icon_thumbup: .

Организират ли се срещи през седмицата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли връзка с тези момчета от Гард, които слагат аларми и музики на улица "7 юли". Там редовно си паркират колите и те са само миниванчета :mitsu-smiley: Понеже гаджето живее наблизо, паркирам срещу тях. Днес имаше и 2 джипа Паджеро, единият с търновска, другият със софийска регистрация и табелка на Ратола отзад. От 10-на коли на улицата, 5-6 бяха Мицубиши при това съвсем спонтанно. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и в Габрово има една такава улица - има поне 1-2 :mitsu-smiley: винаги...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,че пак наплива е "голям" :D !

Роска,кога ще си тук последно или още не сте решили?

 

Хайде бе хора,за първи път виждам някой да иска да почерпи и никой да не ще!!! :nono: :drinks: :icon_doh:

Филмът "Промяна в плана" гледал ли си го? Засега идеята е да пътувам на 20.11. И дано котка път не мине.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има ли търновциииии :)

 

Има колежке, следи постовете тук и ще направим една среща след време. :) Честито за количката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много сте писали,ама нищо конкретно за среща :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има колежке, следи постовете тук и ще направим една среща след време. :) Честито за количката!

Мерси.Ще следя, разбира се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота(07.11.)на дневна среща около обяд?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота(07.11.)на дневна среща около обяд?

 

Ваньо ще идва също в събота, аз имам евентуален ангажимент тогава, но не знам по кое време, но си мисля, че ще съумея да дойда! :)

 

П.П. А и не мога да откажа на Марчето да почерпи за новата кола ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ваньо ще идва също в събота.......

 

Аз точно заради него предложих този час.Малиии,аз ще черпя за децата,Ваньо за внучето,Марчето за колата,а ти остава да не дойдеш .... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Семейно ли ???? :wub:

Аз ще съм сам,жената ще ги гледа :icon_blush: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...