Премини към съдържание

Нова кола


koko3

Препоръчано мнение

Хондата вози по твърдо от Лансъра, а някак си Лансера ми се струва по-просторен .

Мойте препоръки са за :mitsu-smiley: поне аз такова си избрах Invite 1.5 черен и сега пак ако трябва да си купувам нова кола, пак щях да избера същата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа за другия Civic, т.е. Type S, има един сериозен недостатък. Задното му окачване не е напълно независимо, както е в нашите Лансери и се чупи значително по-лесно. Освен това, като пътно поведение, Лансера е значително по-добър, поне според мен. Но пък Хондата се кара доста по-лесно, щото е много мъничка. Ама наистина тест драйв му е майката. А относно Civic Седан, за който става въпрос, точно с тоя двигател, имам един приятел, дето е доста доволен от количката, ама още не ме е возил. Двигателя по характеристики ми се струва много добър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е малка да ти кажа. Да, около 20 см. по-къса е от Lancer-a, но като цяло си остава голяма кола, а и вътрешното пространство е удивително. Лично на мен ми е по-широко отзад, а съм 1.90. За окачването може и да си прав, но от Хонда единствени дават гаранция и за него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 1.96 и ми е по-добре в Лансера особено отзад. Но всеки си има предпочитания де, не казвам че Civic-a е лош.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: LANCER - и трите автомобила са си един клас и близки характеристики. :mitsu-smiley: обаче за мен е с най-добър дизайн.

Взимаш чисто нова кола, която само ти знаеш как ще я караш и ти определяш колко ще те изкара.

А що се отнася до тези 7 години - наще взеха първия ни Лансер преди 8 години от Горубляне, а беше 10 годишна кола. За тези 8 години сменихме амортесьори, и алтернатор. За друго сериозно нещо не се сещам. Майка ми си кара много споркойно , така че както казах-най-вече от теб зависи колко ще те изкара новата кола ;) М/у другото сега си взехме новия Лансер бензин 105к.с. , а стария го дадохме на дядо ми. Той му смени радиатора. За друго не знам.

:icon_thumbup: Късмет с избора :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...