Премини към съдържание

Новият Update на навигацията


Препоръчано мнение

Аз съм ходил в Солун без ъпдейт съм и след границата навигацията те подхваща и няма проблем сигурно с ъпдейта ще е още по-добре.

Редактирано от monno
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил в Солун без ъпдейт съм и след границата навигацията те подхваща и няма проблем сигурно с ъпдейта ще е още по-добре.

За съжаление ми се размина ходенето до Солун. Гложди ме от вътре дали ще се представи добре навигацията в Гърция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам пълния ъпдейт, ако някой проявява желание, мога да му го предоставя за тестване.

Архива е с размер 5.53 ГБ. За да може да се направи ъпдейта, първо трябва да се отключи файловата система на харда. След това е просто копиране на файловете.

 

Прикачил съм държавите които са включени и на какъв процент са покрити от този ъпдейт.

 

http://img40.imageshack.us/img40/8202/coverage.th.jpg

Здравей, аз се интересувам, как да го направим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз се интересувам, как да го направим!

 

 

И аз съм навит да пробвам - имам сервиз за лаптопи и мисля че ще се справим. Само кажи как да го направим

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Ето Тук е написано как става цялата работа,НО това не е работа за всеки,трябват добри познания по английски език, както и много добра компютърна грамотност, за да не стане голямо мазало. Пак повтарям,това не е работа за обикновенни потребители !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре, благодаря. Някой би ли могъл да помогне с файловете за ъпдейта, понеже не ги намирам, а google не помага особено. Връзките в темата са вече неактивни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...
  • преди 4 месеца ...

Има ли колеги които са успели по някакъв начин да си сложат навигация актуална за БГ?

ако има пишете БЛАГОДАРЯ предварително.

Здравей! Начина за който знам и по който вече го направих е в Балкан Стар срещу 465 лв.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Начинът е описан подробно тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19363

 

Тия измислени 465 лв балкан стар да си ги сънуват само. Абсурдно е, при положение, че на C-crosser и 4007 ги ъпдейтват безплатно. Съмнява ме mitsubishimotors да искат толкова (или изобщо пари), просто наш сельо е решил да изкара малко парички допълнително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е наистина да е до ценова политика на митсубиши, а не на дилърите, но аз съм по-скоро за 2рите.

 

Така или иначе аз като клиент се чувствам ощетен, че съм купил автомобилът на същата цена като днешните клиенти (дори по-висока), а на моята навигация дори не съществуваше България като основна карта.. и искаха 500 лв за 17% покритие.. да искат 500 за 100% ама за 17.. пък дори и за 66%.. не върви.

 

Както и да е, в крайна сметка съществува избора дали човек да си плати и да не се занимава, или да вади харддиск, да го отключва, да презаписва... с известен риск за своя сметка :)

 

Успех на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здрасти пак,

 

днес успях да отделя 30тина мин време и да направя ъпдейта.

Мина като "по книга", и сега вече мога да кажа, че имам истинска карта на България и нормална фабрична навигация.

 

Има всяка малка уличка в Несебър примерно.. и селца като "просеник", "порой", "сини рид" и пр :) не знам колко е пълна като процент, но мисля, че е повече от достатъчно за нормално ползване на навигацията.

 

Като недостатък мога да отбележа само глупостта, че трябва първо да се пише "ulitsa" или "bulevard" пред името на съответните. Ако напишете директно "хан крум" няма да ви излезе.. трябва да се напише ulitsa han krum .. но това се преживява :)

 

успех на всички с ъпдейта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...