Премини към съдържание

Търся делко за Space Stars 1.3


kasabov34

Препоръчано мнение

Търся делко........по точно бобината в него само...ако има някой идея за втора употреба...и как да намеря......моля пишете.

Благодаря предварително :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ти спестявам обикаляне и ходене по мъките - това е магазинът: За контакти: http://www.fugo-bg.com/

Съветът ми е да я свалиш и на място по номерацията да се ориентирате. На моята е ок. 50-60 лв, което обезмисля втората употреба!

П.П. Съжалявам , нне погледнах, че не си от СФ - все пак, като им звъниш - дай им номерът, който е написан в/у нея

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ти спестявам обикаляне и ходене по мъките - това е магазинът: За контакти: http://www.fugo-bg.com/

Съветът ми е да я свалиш и на място по номерацията да се ориентирате. На моята е ок. 50-60 лв, което обезмисля втората употреба!

П.П. Съжалявам , нне погледнах, че не си от СФ - все пак, като им звъниш - дай им номерът, който е написан в/у нея

 

 

Aбе обадих се във Варна.....казах им номера да бобината........обаче на тяхния комп нищо не им излиза :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Отиваш с бубината на място. Техните номера на Eltron не отговарят на Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш с бубината на място. Техните номера на Eltron не отговарят на Мицубиши.

Мисълта ми е дали ще имат само бобини..а тя е в делкото.Рабрах че го водят за неразглобяемо..и на няколко места ми казаха ,че така отделно не се внасят.......трябвало цяло делко да взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От опит - за моята кола в Ратола предлагат само цяло делко. За скромната сума от ок. 800 лв. И наистина е зор с намирането (открих само в този магазин). Ако искаш ми пусни каквото пише на бубината и комутатора, ще ида да проверя на място и ще ти кажа (на 200м. от работата ми е). А откъде си сигурен, че е от бубината? Замерихте ли я? Замерихте ли комутатора?

 

П.П. Виж ти..... Ама щом Пламен казва..... Ужасно звучи.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От опит - за моята кола в Ратола предлагат само цяло делко. За скромната сума от ок. 800 лв. И наистина е зор с намирането (открих само в този магазин). Ако искаш ми пусни каквото пише на бубината и комутатора, ще ида да проверя на място и ще ти кажа (на 200м. от работата ми е). А откъде си сигурен, че е от бубината? Замерихте ли я? Замерихте ли комутатора?

 

П.П. Виж ти..... Ама щом Пламен казва..... Ужасно звучи.....

Знам.проверих.делкото.1300лв :icon_crying:

Казаха ми че е от бобината.на нея пише........Т2Т61171

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да стане от Колт СА1А, 1.3 мотора, може и от Лансер - около 94-99 година модела , пак 1.3 или 1.6 мотора.............Възможно е да стане и от 2.0 или 1.8 литровите мотори, примерно от Галант Е55А, Е52А от 93-97 година .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми освен колегата да снима чарка и да го измери на габарити и да постне резултатите... Аз съвсем случайно имам в багажника една бубина, че така и не си оправих делкото... Да видя параметрите и да проверя. Иначе - какво му плащаш на това делко, няма нищо работа!

Ако с това се закучи - влез в магазини за :mitsu-smiley: и намери там Миша - авточасти втора употреба. Ако се намери цяло делко - ще да струва 300-350 лв. Поне толкова ми каза, че струва моето през лятото, но нямаше. За друго - не се сещам. А дали да не се търси цяло делко от Колт? Ще стане ли? Да се изкажат запознатите!

А, сетих се още нещо - Батко ми Mario64 е всепризнат факир и изважда разни неща като от вълшебен цилиндър понякога! Пиши му едно л.с. - ако може - ще ти помогне! Спасявал е не един и двама колеги

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Tази бобина, която търсиш може да се намери.

Имаш 2 варианта:

Пращаш ми я, за да сравня тя е първично 1,1 Ohm и вторично 10000-30000 Оhm. Става от 4G92 двигателя.

Пак ти казвам - така няма да я намериш. Трябва да я гледат на място във Фуго.

Другия вариант ми я пращаш и ти я търся на място в София или втора употреба работеща.

На лични ще се доразберем.

Щом намерихме ЕКУ на Спейса на Волен, значи ще намерим и на теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tази бобина, която търсиш може да се намери.

Имаш 2 варианта:

Пращаш ми я, за да сравня тя е първично 1,1 Ohm и вторично 10000-30000 Оhm. Става от 4G92 двигателя.

Пак ти казвам - така няма да я намериш. Трябва да я гледат на място във Фуго.

Другия вариант ми я пращаш и ти я търся на място в София или втора употреба работеща.

На лични ще се доразберем.

Щом намерихме ЕКУ на Спейса на Волен, значи ще намерим и на теб.

А...........какво му имаше на ЕКУ-то на Волен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам.проверих.делкото.1300лв :icon_crying:

Казаха ми че е от бобината.на нея пише........Т2Т61171

Т2Т61171 - накарай някой да ти я донесе от Англия.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери тук.....http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8834..... А щом става и от 4g92 виж и тук....http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8275......Утре ще поразпитам насам натам , и ще видим какво е положението......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, батко ги следи нещата! Иначе и на Светльо (Big Boss) предложението не е за пренебрегване! Прецени, колега, и да помагаме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, батко ги следи нещата!
Бай брадър-вижда всичко...... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
А...........какво му имаше на ЕКУ-то на Волен?

 

Изгърмя целия модул MD340897.

EКУ то го оправихме.

 

Т2Т61171 - накарай някой да ти я донесе от Англия.

 

Защо да му го носи, като ще му го пратят за 3 дена. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изгърмя целия модул MD340897.

 

А туй усилвател за ГДИ.......Ако ви трябва правят се със затворени очи....А и имам резервно. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Знам. :)

Обаче Волен си искаше да си вземе нов. Може да си го позволи. Купи си го.

Аз му предложих да ти се обадим и да го оправиш, но той така си пожела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Търся делко........по точно бобината в него само...ако има някой идея за втора употреба...и как да намеря......моля пишете.

Благодаря предварително :icon_clap:

Аз имам делко ако не си намерл се обади 0887706580

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...