Премини към съдържание

Нещо за Коледа за децата от дома


bone

Препоръчано мнение

То аз малко късно се сетих, ама дали не е добре да направим нещо за децата от дома? То сигурно ще имат много други "благодетели", ама да се отчетем и ние. Какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

В интерес на истината вчера си мислех същото, но не съм сигурен дали ще успеем да се организираме.... Всякакви идеи ще са от полза, а ако искате мога да се обадя на Директорката и да я питам какво имат организирано, какво очакват от други места и да даде идея какво да направим ние. Имаме две седмици само и не трябва да очакваме грандиозни резултати. Наистина късно се сетихме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма да е лошо да им показваме, че непрекъснато се сещаме за тях ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С к1к1 говорихме онзи ден по този въпрос и аз предложих да им вземем фоерверки както беше на на последната среща с тях! Само че за Коледа (или Нова година) Ефекта ще е по-празничен, и ще е тъмно най-вече!

Роско можеш да говориш с г-жа Йонкова и да попиташ ще има ли кой да се заеме с изпълнението на такова нещо! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем! Ще се обадя, само ми напомнете в понеделник, че да не я безпокоя! Това ще ги зарадва много! Никой няма да се сети за подобен подарък! Супер идея!

 

Дани, парички? Да събираме ли? Нямам идея колко струва подобно удоволствие, как ще го финансираме? Знаеш, че колкото мога - давам на мига!

 

ИИиииииии, как бих искал да им видя очичките в този момент! Как ще се зарадват само!

 

Чудя се нещо друго - едва ли е задължително това да се случи точно на Бъдни вечер, или навръх НГ (а и то тогава си има заря)... А и сега се стъмва рано... Дали колегите от Стара Загора не биха се ангажирали да доставят лично това удоволствие на дечицата? Хем да не ги изпращаме оттук фойерверките, ами да си ги купят намясто (от съображения за сигурност), хем да разказват после!

 

Свате, не се скатавай, организирай и после - отчет!

 

Малеее, супер идея! Супер! Давайте два дни коментар и да излизам с директно предложение на Директорката - ние решихме така, Вие нали нямате нищо против?! А на следващата ни среща със Заралии - почерпката е от вас - на най-големия купон ви пратихме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Подкрепям всяко едно мероприятие от този род.

Ще купим фойерверки и ще им ги пратим. Както и още коледни подаръци! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С фойерверките и пращането им - не знам..... Да се изкажат колегите от Стара Загора дали няма да се наемат да го направят, че ще вземе да се падне някоя лелка на смяна и......

 

Ще им купим, ще им купим, дайте да съберем някой лев! Казвайте по финасовите въпроси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям всяко едно мероприятие от този род.

 

Аз предлагам да пуснеш една позивна за събиране на средства. Всички знаем номера на сметката, но е добре да кажеш основанието. За скоростната кутия на Стилиян се организирахме доста бързо, така че давай позивната, основанието или каквото е там и всеки който желае да превежда някаква сума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Готово. :)

 

Събираме средства за децата от дом "Българка" за Коледа.

Идеята е да им пратим фойерверки и коледни подаръци.

:newyear:

 

Парите могат да бъдат внасяни, когато има среща на клуба или по сметка :

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

 

Основание за плащане - Коледа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем! Ще се обадя, само ми напомнете в понеделник, че да не я безпокоя! Това ще ги зарадва много! Никой няма да се сети за подобен подарък! Супер идея!

 

Дани, парички? Да събираме ли? Нямам идея колко струва подобно удоволствие, как ще го финансираме? Знаеш, че колкото мога - давам на мига!

 

ИИиииииии, как бих искал да им видя очичките в този момент! Как ще се зарадват само!

 

Чудя се нещо друго - едва ли е задължително това да се случи точно на Бъдни вечер, или навръх НГ (а и то тогава си има заря)... А и сега се стъмва рано... Дали колегите от Стара Загора не биха се ангажирали да доставят лично това удоволствие на дечицата? Хем да не ги изпращаме оттук фойерверките, ами да си ги купят намясто (от съображения за сигурност), хем да разказват после!

 

Свате, не се скатавай, организирай и после - отчет!

 

Малеее, супер идея! Супер! Давайте два дни коментар и да излизам с директно предложение на Директорката - ние решихме така, Вие нали нямате нищо против?! А на следващата ни среща със Заралии - почерпката е от вас - на най-големия купон ви пратихме!

 

Всички добре знаете ,че може да разчитате на мене за всичко за което ви потрябвам :icon_thumbup: ,а и ще е голямо удоволствие за мен и колегите от града :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакви параметри на сумата "от..... лв. до......лв.", за да не се получават неловки ситуации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така те искам! Не, че съм се съмнявал!

Евалла, свате, забавлявайте се и дарете много радост на дечицата!

 

Ще се организираме, разбира се! Сигурен съм в това! Малко-много - колкото - толкова! Важното е да зарадваме малчуганите! В понеделник ще говоря с Директорката!

 

П.П. Винаги е било според възможностите! Кой колкото може, не се обявява списък на дарителите, всичко е по съвест и възможности. Няма от-до. А ако държите - от 1 до 1000 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Винаги е било според възможностите! Кой колкото може, не се обявява списък на дарителите, всичко е по съвест и възможности. Няма от-до. А ако държите - от 1 до 1000 лв.

 

 

:icon_blush: Ами значи се вмествам :icon_thumbup:

Преводът е напрвен. :icon_thumbup:

Весела Коледа, дечица :newyear:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали не е късно вече, но неможе ли да им доставим двойно удоволствие, като облечем някой от колегите като Дядо Коледа :) Мисля, че за по-мъничките ще е голяма радост, въпреки, че служителите в домът може би също ще им организират подобно изживяване......може Дядо Коледа да им направи зарята след като им раздаде коледните ни подаръци. :) Просто идея.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на Georgiev лично на мен много ми допада и ще е много голямо изживяване!

Може разбира се!

Ще е необходим списък на децата от Директорката, за да може да се закупят подаръци и поименно да се направят, мисля че костюм ще намерим и трябва да дегизираме някой като добрия старец!

(valboss много ще ти тича този костюм, а и имаш дар слово) Така всяко дете ще сяда в скута на добрия старец и той ще го пита дали е слушал и ще му дава точно неговия подарък. :)

Даже, децата може да си напишат и писмо до Дядо Коледа, ама май това с писмата ще остане за догодина! :) Това разбира се със съдействието на Директорката!

Но първо да я питаме дали някой не е организирам подобно нещо?

Давайте аз съм съгласен! :icon_thumbup: Даже и до Стара Загора ще дойда за подготовката на цялото нещо ако се наложи! :)

 

Даже това нещо ако се направи посред нощ и децата се събудят ще е още по-очарователно за тях...

Ама това вече граничи с приказките.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса,но не е ли по-добре тази тема ,да бъде в друг раздел?Има доста потребители+ ,които сигурно ще искат ,да се вкючат !? /лично мнение/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали не е късно вече, но неможе ли да им доставим двойно удоволствие, като облечем някой от колегите като Дядо Коледа :) Мисля, че за по-мъничките ще е голяма радост, въпреки, че служителите в домът може би също ще им организират подобно изживяване......може Дядо Коледа да им направи зарята след като им раздаде коледните ни подаръци. :) Просто идея.....

Онзи ден видях в Практикер костюми на Дядо Коледа.Мисля,че бяха около 40-50 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До кога е крайната дата за паричките, че аз нямам сертификат и не мога да пращам онлайн. Чак на 15-ти ще имам възможност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....valboss много ще ти тича този костюм.....

Само дето все още не съм наясно с почивните си дни... :icon_blush: Нали и аз посрещам туристи...

Иначе - бива...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Дани.... Дано децата не четат форума! Все прекрасни идеи, но не забравяйте, че всичко трябва да се съгласува...... пък чак да ги събудим среднощ - едва ли....

Колеги, да не забравяме, че част от децата ще са при родителите си за празниците. Давайте да изясним концепцията и да се свържем с директорката другата седмица! И да се знае - и от нас - и от тях.

 

Дотук е ясно, че ще им направим заря, ясно е, че свата ще пали фитилите.... Организационно - сме се доказали, няма да го обсъждаме сега.

 

Оттук нататък всичко е въпрос на финанси - да им занесем подаръци. Предлагам да говорим с директорката за зарята, а дали ще можем да им дадем подаръци - зависи от нас. Предстоят коледни срещи - там е най-добре да се отчетем... Организацията е лесно нещо след това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rosko говори с г-жа Йонкова и виж какви планове имат за тържества децата покрай Коледа и ако имат нещо организирано с подаръци да не се бутаме, че не е добре да им дойдат двама добри старци с чували на гръб.

Иначе ще закупим фоерверки и ще помолим ечика да ги зарадва някоя вечер около Коледа. :)

Сподели после как е преминал разговора! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, положението е следното:

Празникът на децата е на 17-ти. Дотогава няма да можем да се организираме финансово. Поканени сме да присъстваме, но лично аз няма да мога, а и да идем с празни ръце - няма да е кеф. Празничните илюминации бяха приети на драго сърце от Директорката, уговорих се с нея да бъде всичко под контрол, децата да гледат или от стаите, или отпред на стъпалата, за което да се грижат и възпитателите, и колегите. Децата ще бъдат там, с изключение на 5-6, които ще си бъдат удома. Другите, явно, няма къде да отидат.... В момента всички те са 58 на брой, така че ако купуваме подаръци - да са толкова. И заря. И торти. Разбрахме се да се чуем преди Коледа, когато ще са минали регионалните срещи и ще се е събрал някой лев, да и кажем какво да очакват. Оставям на колегите от Стара Загора да кажат кога ще им е удобно да отидат да направят веселбата, това, според мен трябва да го оставим на тях като решение. След това ще известим г-жа Йонкова да се организират и те. Когато и да е, за тях няма никакво значение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По коледните празници и аз ще съм си в Стара Загора, ако ще се организира тогава ще помогна с каквото мога! Парички ще пусна до понеделник на Светльо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в касата "За децата от дом Българка" има останали пари от срещите с тях, така че от към финанси положението не е чак толкова зле. Само трябва да измислим какво и как ще правим! После ще видим ще се вместим ли в бюджета. За сега ни трябват идеи, за да ги обсъждаме, нямаме много време, така че това трябва да го съобразим! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А друг Дядо Коледа ще имат ли неразбрах, Роско? :) Да знаем ние да организираме ли....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...