Премини към съдържание

БГ Карта за навигацията на Lancer вече тук


Popoeto

Препоръчано мнение

Ако наистина искат 550лв за карта с 14.1% покритие :icon_hammering:

 

GPS - Глобална позициона система, определено не емарка. Предполагам гледаш китайско изпълнение копирано от някой модел който си има истинско име

 

Определено ако е някакво китайско менте няма да е с Windows и никаква свястна навигация няма да подкараш на него;

 

Аз си ползвам Garmin-а и TomTom-а на телефона, без да коментирам до колко съм дал някакви пари за софтуера и за безплатните карти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено ако е някакво китайско менте няма да е с Windows и никаква свястна навигация няма да подкараш на него;

 

Абе с Windows са си но версия Win CE и тем подобни архаични софтуери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Китайските алтернативи обикновенно са с IGO, а за IGO има добра карта на България, така че не би трябвало да имаш проблем с подкарването. Все пак провери с какъв навигационен софтуер е.

Аз си ползвам IGo8 от телефона. Една стойка за стъклото, зарядно в запалката и готово.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Igo е добра (и аз я ползвам от тел., но предпочитам tomtom-a), също и Sygic - картите са от TeleAtlas и са доста добри. Garmin също става... Нужно е само устройстро с ОС и с вграден или блутут приемник, другото е експерименти и въпрос на вкус.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...