Премини към съдържание

Ролбари за Outlander


Препоръчано мнение

Преди около две седмици видях в Красна Поляна един черен аутлендър с ролбари и от тогава не мога да си го избия от главата.

 

Страшно много ми хареса как изглежда колата с тях.

 

Има ли някой с повече инфо по темата - предлагат ли се като ексесоари, ако не - кой ги прави, къде, на какви цени, как стои въпросът с лизинговите компании (нали има забрана в договора за промяна на външния вид без съгласието на лизонгодателя)

 

Въобще, каквато и да е информация по темата ще ми е интересна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди около две седмици видях в Красна Поляна един черен аутлендър с ролбари и от тогава не мога да си го избия от главата.

 

Страшно много ми хареса как изглежда колата с тях.

 

Има ли някой с повече инфо по темата - предлагат ли се като ексесоари, ако не - кой ги прави, къде, на какви цени, как стои въпросът с лизинговите компании (нали има забрана в договора за промяна на външния вид без съгласието на лизонгодателя)

 

Въобще, каквато и да е информация по темата ще ми е интересна.

 

Прикачих ти файл с ролбари. Прати ми номерата които си харесаш ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прикачих ти файл с ролбари. Прати ми номерата които си харесаш ! :)

 

Колега, благодаря за файлчето. Огледал съм се в 1, 6 и 8. можеш ли да ми пратиш някакви цени?

Само с доставка на тези аксесоари ли се занимаваш или може да се разчита и на монтаж?

 

А може ли да се намери нещо, което да покрива цялата предна броня? Виждал съм такива за Паджеро.

 

Нещо от този тип

http://i208.photobucket.com/albums/bb117/valioka/PA210528.jpg

 

 

А някой има ли представа дали ще имам ядове с лизинговата фирма? Или най-добре да звъня в Алианц да питам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, благодаря за файлчето. Огледал съм се в 1, 6 и 8. можеш ли да ми пратиш някакви цени?

Само с доставка на тези аксесоари ли се занимаваш или може да се разчита и на монтаж?

 

А може ли да се намери нещо, което да покрива цялата предна броня? Виждал съм такива за Паджеро.

 

Нещо от този тип

http://i208.photobucket.com/albums/bb117/valioka/PA210528.jpg

А някой има ли представа дали ще имам ядове с лизинговата фирма? Или най-добре да звъня в Алианц да питам?

 

 

номер 1 - 625 без ддс. Чакам отговор за срока на доставка

номер 6 - 971.67 без ддс. Имаме ги налични !

номер 8 - 460 без ддс. чакам отговор за срока на доставка

 

Ако поръчаш при нас монтажът ти е безплатен в сервиза на Ратола. За предната броня не се предлага ролбар ,който да обхваща и фаровете. Незнам дали ще стане от друг модел автомобил.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ceno 8-номер ролбар, може ли да се насади на Галант комби и на каква цена е той ?

:rolleyes:

 

Не сме го пробвали. Незнам дали ще стане :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека уточним понятията:

- ролбар (roll bar) усилена тръбна конструкция за предпазване от деформация на кабината при претъркулване

http://www.proppa.com/ekmps/shops/weaver/resources/Image/nameplate%20roll%20bar(1).jpg

 

- булбар (bull bar, също и front guard) усилена тръбна конструкция за предпазване от деформация на кабината при челен удар

http://www.burtmanindustries.com/images/prodimages/fx_bull.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

 

 

Благодарности за уточненията.

 

Това, което аз съм харесал (тръби, които покриват предната решетка и фаровете) грил гард (grill guard) ли му е името?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Това, което аз съм харесал (тръби, които покриват предната решетка и фаровете) грил гард (grill guard) ли му е името?
Това, което покрива решетката и фаровете е bull bar или nudge bar. Първоначално се използва в Австралия за предпазване при сблъсък с кенгуру или добитък на пътя, а и за 'побутване' на говеда - оттам бул-бар.

Ако търсиш в google, използвай grill guard, front guard, bull bar, nudge bar. За Аутландър има и пластмасов фронт гард.

http://www.carkeys.co.uk/images/cm_images/mitsubishi/outlander/mtout021.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това, което покрива решетката и фаровете е bull bar или nudge bar. Първоначално се използва в Австралия за предпазване при сблъсък с кенгуру или добитък на пътя, а и за 'побутване' на говеда - оттам бул-бар.

Ако търсиш в google, използвай grill guard, front guard, bull bar, nudge bar. За Аутландър има и пластмасов фронт гард.

http://www.carkeys.co.uk/images/cm_images/mitsubishi/outlander/mtout021.jpg

 

И на мен много ми хареса точно този модел Warrior, но миналата година Миро, каза че това е само за Англия и не беше сигурен, че се продава отделно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... но миналата година Миро, каза че това е само за Англия и не беше сигурен, че се продава отделно.
Тогава бях изровил един каталожен номер, защо не попиташ дали се доставя?

Виж тук

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава бях изровил един каталожен номер, защо не попиташ дали се доставя?

Виж тук

 

Да знам, че го беше намерил, за което съм ти благодарен!

Но си мисля, че на червено този front-bar изобщо няма да стои добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Но си мисля, че на червено този front-bar изобщо няма да стои добре.
Там, където го бях намерил - някакъв каталог на Митсубиши имаше всички цветове. Просто написах първия, за да може Миро да провери дали може да се поръчва. Ако сив може, и червен ще може, нали. :icon_dance:

Phoenix red(P23) е номер SP038011

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там, където го бях намерил - някакъв каталог на Митсубиши имаше всички цветове. Просто написах първия, за да може Миро да провери дали може да се поръчва. Ако сив може, и червен ще може, нали. :icon_dance:

Phoenix red(P23) е номер SP038011

 

Явно не съм се изразил много точно.

Не мисля, че ще стои добре на колата, било то и червен front-bar.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм се изразил много точно.

Не мисля, че ще стои добре на колата, било то и червен front-bar.

По-скоро аз не те разбрах правилно :icon_crying:

Виж това:

http://pictures.autotrader.co.uk/imgser-uk...ia?id=769811174

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро аз не те разбрах правилно :icon_crying:

Виж това:

http://pictures.autotrader.co.uk/imgser-uk...ia?id=769811174

 

Аааааа!!!

Колата изглежда ужасно :icon_blush: .

Тази браня си мисля, че ще изглежда добре на светло сиво и пак светло сива на тъмно сива и черна кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мен идеята ми включва освен поразкрасяване и придобиване на психологическо (и не само) преимущество пред нахалници от съседната лента. :icon_hammering: Така че, май пластмаса не ми върши работа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Преди около две седмици видях в Красна Поляна един черен аутлендър с ролбари и от тогава не мога да си го избия от главата.

 

Страшно много ми хареса как изглежда колата с тях.

 

Има ли някой с повече инфо по темата - предлагат ли се като ексесоари, ако не - кой ги прави, къде, на какви цени, как стои въпросът с лизинговите компании (нали има забрана в договора за промяна на външния вид без съгласието на лизонгодателя)

 

Въобще, каквато и да е информация по темата ще ми е интересна.

250$ Грил бар за Outlander 2007-2008

ако има интерес -пиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте, интересува ме как се закрепя bull bar за Аутлаундър 2007 post-12305-019680800 1304874894_thumb.jpg

Ако може някой да ми обясни, защото в Интернет не мога да намеря такава информация. Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...