Премини към съдържание

Пистов Ево Ix


Препоръчано мнение

в друга тема бех помолан да пусна малко снимки на ево-то ми с които съм участвал на писти през 2008 година.

 

Ето и малко инфо за тези които имат интерес:

 

Дани:

Обороти: органичен на 7500 РПМ

Launch Control: 5500 РПМ

492 конски сили на 1.5бар (low)

550 конски сили на 1.8бар + 60 Невтон Meter (high)

Тегло: 1280кг

 

post-2330-1227011613_thumb.jpg

post-2330-1227011589_thumb.jpg

post-2330-1227012000_thumb.jpg

post-2330-1227011953_thumb.jpg

post-2330-1227011926_thumb.jpg

post-2330-1227011848_thumb.jpg

post-2330-1227011874_thumb.jpg

post-2330-1227011792_thumb.jpg

post-2330-1227011759_thumb.jpg

post-2330-1227011722_thumb.jpg

post-2330-1227011669_thumb.jpg

post-2330-1227012192_thumb.jpg

post-2330-1227011554_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо никъде няма лепенка на нашия клуб :( Мрън!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Alexander Box, искрено ти благодаря, че уважи молбата ми! Това творение, заслужава да бъде видяно! И нашия клуб трябва да те подкрепя на ралитата! Когато спука гума на ралито във Варна, ми се плачеше...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо никъде няма лепенка на нашия клуб :( Мрън!

 

А пък на мен сащо не ми изписва член на клуба? :( Мрън!

Между другото бих го сложил дори но все пак когато съм до колата има 1001 проблем и такива неща и се забравя, но ако някой ми прати лепенки ще ги сложа 100% ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Alexander Box, искрено ти благодаря, че уважи молбата ми! Това творение, заслужава да бъде видяно! И нашия клуб трябва да те подкрепя на ралитата! Когато спука гума на ралито във Варна, ми се плачеше...

 

 

Мерси :-)

Ами и мен ми се ревеше, но така си е моторспорт и при такив аматеурски клуб като нашия които няма важможност да тренира и да прави перфектен сетуп се случват такива неща по често. Но в Бургас беше още по зле. От 8-ма стартова посиция след 2-ти савой на 3-те посиция и пак спукана гума, ушаз....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че си нахъсан и упорит! А до челните места само така се стига! Затова те уважам, и бих те подкрепил на всяко рали, на което мога :)

Дано успехите завалят по скоро за теб и екипа ти! Наистина каква прекрасна реклама на форума ще е на твоето ево ако пише MITSHUBISHI BG FAN CLUB примерно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Александър мога само адмирации да кажа :worthy: :worthy: :worthy: Перфектен автомобил, перфектно изпълнение :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък на мен сащо не ми изписва член на клуба? :( Мрън!

Meshdo drugo, bih go sloshil duri, no vse do kogato sam do kolata ima 1001 problemi i takiva neshta vse zabrava, no ako nekoi mi prati lepenki shte gi slosha 100% ;-)

 

Нека Дани и Светльо да кажат тежката дума - но според мен, щом и ти си съгласен, това ще бъде прекрасна идея!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека Дани и Светльо да кажат тежката дума - но според мен, щом и ти си съгласен, това ще бъде прекрасна идея!!!

 

Евентуално тук грешно се израсих, аз съм платил одавно за членството в мицубиши клуб-а, получиши и куп карти за зарешдане и какво ли не, за това имах предвид само и единствено че в профил-а не ми изписва това че съм член ;-

 

Иначе както казах, бих го слошил лепенки на колата, стига да не за прекалено голями естествено....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си платил, значи е станало някакво недоразумение и ще го оправят, просто е трябвало по-рано да кажеш...Защо не дойдеш на събора в петък на Пампорово?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си платил, значи е станало някакво недоразумение и ще го оправят, просто е трябвало по-рано да кажеш...Защо не дойдеш на събора в петък на Пампорово?

 

Не снаех че има дури, последните седмици бех много ангажиран и почти не чета по форум-а.

 

Ако има ще дойда естествено, нали е само 10км от където живее ;-)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации към труда и упоритостта на Алекс и екипа му! :) :icon_thumbup: :icon_clap: :icon_thumbup:

Относно членския внос, би трябвало ако е даден да е вдигнато нивото от потребител на Член на клуба!

Алекс, на кой си дал паричките или по банка ли си ги превел?

Кажи ми, за да проуча случая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не снаех че има дори, последните седмици бех много ангажиран и почти не чета по форум-а.

 

Ако има ще дойда естествено, нали е само 10км от където живее ;-)))

 

:icon_rock:

 

На 21-ви този петък, целия отбор сме на Пампорово, в хотел Пампорово! За нас, ще е чест да ни гостуваш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...