Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Разглобяване и сглобяване на арматурно табло на Галант


Препоръчано мнение

Нали има нарисувана плака,най-малкото,механизмите ще размениш,ама плаката,трябва да даваш на някой от тия фирми дето се занимават да ти рисуват плака наново,те ще кажат,ние ще ти го направим,дай го насам и айде заминаха 300-400 лева ей така за глупости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте!

Имам няколко въпроса.Моето(а може би и другите табла на галантите до 99г)Свети много слабо,през деня все едно е изгасено,а през вечерта свети с доста неприятна за мен светлина(обикновенна)Чудя се дали,ако сменя големите крушки който отговарят за подсветките на измервателните уреди ще се получи добър ефект.Примерно с LED крушки със зелена или друга светлина?Също така мисля,че много от крушките по таблото са ми изгоряли(бутоните на климатроника,бутоните за халогените и на задния фар за мъгла и др.)Дали някой би могъл да направи една снимка вечерно време да видя кое трябва и кое не трябва да свети,найстина бих бил много благодарен.Също така не знам само при мен ли се получава този неприятен ефект...Вечерно време се забелязва когато съм спрял колата на свободна и подам газ примерно до 3000-4000 оборота и подсветката на таблото си променя малко яркоста.Също така направено е като пусна габарити или фарове да ми намалят подсветките навсякъде включително и да радиото което работи перфектно дори без вдигната антена,а като пусна габати или фарове и започва яко да пращи,вдигам антената,но пак има леки смущения,това нормално ли е?Някой ако си е правил подобрения по подсветките,ще се радвам да сподели какви крушки е използвал и разбира се,ако може да видим 1-2 снимки за постигнатия резултат.Виждам,че някой хора за си направили таблата оптитронни или плазмени,но не бих вложил толкова много пари при положение,че имам по наложителни неща за правене по Галанта.

Редактирано от Georgi Angelov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...