Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Прибиращи се огледала


LiX

Препоръчано мнение

Колеги , какво става някой сложи ли си прибиращите се огледала и ако е сложил да пусне по някое и друго мнение , къде ги е слагал и колко му е легнало всичко

Никой, до колкото знам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Абе , ако в БС ми ги сложат и ми го приемат да е гаранционно, мога да се замисля.. А парите като пари - не са толкова много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кво значи гаранционно бе ? Ахахах, направо се нас.рам от смях, някой като каже думата гаранция. Какво мислиш, че ако им се пре.бе нещо ще ти поръчат нови ли ? Гаранционно е ако си намериш бутало в последното гърне или някоя зъбчатка от скоростната кутия в предната кола. И някви подобни неща и дефекти. Дори окачването ти не е в гаранция. Пък ти за огледалата искаш, пък и какво да им стане, най-много да им изгори моторчето или крушката в мигача.

 

А и който ще си купува такива огледа, го съветвам да си вземе допълнително две черупки още... че прибиращи прибиращи, все ще се намери някой дето иска да ти го махне :) Мен постоянно ми се случва в движение, най-вече като се разминавам с жени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...