Премини към съдържание

Новият модернизиран Colt


valboss

Препоръчано мнение

Според мен задницата на 5-вратия Колт беше по-добра преди фейслифта.

Иначе 3-вратият Ралиарт е примамлива оферта за тези които не могат да си позволят Лансер Ралиарт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ето тук:

http://www.colt-czc.com/

 

има повече инфо за новия Colt ;) :icon_clap:

 

Кога ще бъде пуснат на пазара и колко ще струва ? Някой знае ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще бъде пуснат на пазара и колко ще струва ? Някой знае ли ?

 

тук: :)

http://www.mitsubishi-motors.bg/news.aspx?nid=67

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-после !!!!

 

...Clear Tec* вариантите на Colt ще представляват нискоемисионни спътници на Euro 5 Diesel Lancer от C/D-сегмента, оборудван с изцяло новия собствен двигател на MMC, който също следва да се появи на пазара през следващата пролет.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе 3-вратият Ралиарт е примамлива оферта за тези които не могат да си позволят Лансер Ралиарт.

Да, много точно казано! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Хора здрасти на всички първо. От една гонина имам новия Colt CZC и искам да му придам малко по различен вид, но никъде няма никакъв тунинг за него.Не искам нещо кой знае какво, а просто някаква предна подброня и заден спойлер тъй като е доста тлумбест и искам да го поиздължа.В Mitsubishi казаха,че нямат нищо за моя модел и ако си намеря могат да ми го монтират, но само толкова и те си нямат на идея откаде да взема. Тъй като били само 4 в Б-я и никой не се е хванал още да им прави тунинг.Та някакви идеи да имате? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора здрасти на всички първо. От една гонина имам новия Colt CZC и искам да му придам малко по различен вид, но никъде няма никакъв тунинг за него.Не искам нещо кой знае какво, а просто някаква предна подброня и заден спойлер тъй като е доста тлумбест и искам да го поиздължа.В Mitsubishi казаха,че нямат нищо за моя модел и ако си намеря могат да ми го монтират, но само толкова и те си нямат на идея откаде да взема. Тъй като били само 4 в Б-я и никой не се е хванал още да им прави тунинг.Та някакви идеи да имате? :icon_hmm:

 

http://www.racelook.de/html/japan/mitsubishi-colt.php

 

Лично на мен тези спойлери не ми харесват...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Дам тази бруталия я знам и даже търсих колко ще ми струва направата така - 3000 лв. само. И поради тази малка спънка реших за сега да пропусна вратите и така ми харесват  :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за новият Колт Плюс? Някой внасял ли е автомобил от Тайван или Сингапур?

Прилича ми на Спейс Стар малко, пък и няма нов Спейс, за да покарам нещо новичко. :icon_hmm:

 

Visit My Website

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам тази бруталия я знам и даже търсих колко ще ми струва направата така - 3000 лв. само. И поради тази малка спънка реших за сега да пропусна вратите и така ми харесват  :icon_blush:

Мился , че ги гледах 3200 до 3400 някъде, но ще те излъжа, но щом си видял за 3000 добре ;) Според мен на чисто нова кола освен едни яки джанти няма какво да и слагаш. Не че нямаш избор от глезотийки де , но освен джантите, които мисля да си зема лятото, съм запланувал и едно GPS устройство, което за мен си е най добрата екстра за една кола. Но има време .. първо трябва малко да си стъпя на краката след безжалостното източване на всички парички които бях събрал :wacko2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kr0tal тъпото е , че CZC  всички некадърници го мислят за пежо и мн се дразня. Апък и наистина си е някак тлумбесто и искам да го удължа примерно чрез преден и заден спойлер ... не искам да я префасонирвам нацяло. Аз щях първоначално някакъв арт да вкарам ама... има мн занимавки- първо пререгистрация, после застраховката да променям, че през лизинга и дълга и широка .... та затова реших само спойлерчета ако намеря.. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kr0tal тъпото е , че CZC  всички некадърници го мислят за пежо и мн се дразня. Апък и наистина си е някак тлумбесто и искам да го удължа примерно чрез преден и заден спойлер ... не искам да я префасонирвам нацяло. Аз щях първоначално някакъв арт да вкарам ама... има мн занимавки- първо пререгистрация, после застраховката да променям, че през лизинга и дълга и широка .... та затова реших само спойлерчета ако намеря.. 

Ще потърся инфо за някой момчета дето правят подобни неща и ще ти дам координати!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kr0tal тъпото е , че CZC  всички некадърници го мислят за пежо и мн се дразня. Апък и наистина си е някак тлумбесто и искам да го удължа примерно чрез преден и заден спойлер ... не искам да я префасонирвам нацяло. Аз щях първоначално някакъв арт да вкарам ама... има мн занимавки- първо пререгистрация, после застраховката да променям, че през лизинга и дълга и широка .... та затова реших само спойлерчета ако намеря.. 

 

Който каквото иска да мисли приятелю! Колата ти е уникална! Тук една мацка кара такава, и направо ми изтекоха очите като я видях! Могат само да ти завиждат! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Katala, ти в момента в Бургас ли си или София? За София научих къде правят спойлери по поръчка и то добре. бул."Цар Борис" -в началото на Княжево, където трамвайната линия се съединява с автомобилното платно(малко преди последната спирка), от дясно на пътя(като пътуваш от центъра към Княжево). Фирмата се казва "Вили Дизайн". Не знам дали е позволено да се пишат имена на фирми във форума, но е за всеобщо благо. Ако не е позволено ще го махна!

За Бургас не съм питал , защото в последствие видях че си от там, а пък беше писала нещо че си карала към София :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм в София студентка от 2 години. Така че няма значение дали е С-я или Б-с, а и щом е за колата ще отида навсякъде, мерси много само да мине др седмица и отивам... че нещо тея изпити тоя месец ми идват в повече. А адаш (Emil Dimitrov), да ти кажа само- не съм колега, а колежка :icon_blush: ... и относно мацката дето си я видял с София .. сме само аз(лапето) и една мацка дето май май е колкото мен ама си изглежда по големичка и с моя късмет живее малко по надолу от нас.. моя е червен, а нейния оранжев.Та това сме Колтовете CZC в София. Като тя си го взе наскоро. Моя като го копувахме бяха само 3 в България (1- Бургас-моя, 1 - Пловдив, и 1- Варна), и неуките все ме питаха боже какво е това! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм в София студентка от 2 години. Така че няма значение дали е С-я или Б-с, а и щом е за колата ще отида навсякъде, мерси много само да мине др седмица и отивам... че нещо тея изпити тоя месец ми идват в повече. А адаш (Emil Dimitrov), да ти кажа само- не съм колега, а колежка :icon_blush: ... и относно мацката дето си я видял с София .. сме само аз(лапето) и една мацка дето май май е колкото мен ама си изглежда по големичка и с моя късмет живее малко по надолу от нас.. моя е червен, а нейния оранжев.Та това сме Колтовете CZC в София. Като тя си го взе наскоро. Моя като го копувахме бяха само 3 в България (1- Бургас-моя, 1 - Пловдив, и 1- Варна), и неуките все ме питаха боже какво е това! :icon_doh:

 

Аз съм от Варна, и за тук става дума, адашке :) Точно за един оранжав дето ми изтекаха очите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези колтове имат голям минус!!! Между седалките нямат подлакътник или греша!? За дълъг път са уморителни!?

 

P.s. Когато се прибирах от тестдрайва, който беше в Пловдив, карах доста време с един такъв черен, май с пловдивска, а може и с бургаска регистрация да беше! На Горублянско ханче го загубих на светофара! Симпатична колица, но не мисля че е толкова рядка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези колтове имат голям минус!!! Между седалките нямат подлакътник или греша!? За дълъг път са уморителни!?

 

P.s. Когато се прибирах от тестдрайва, който беше в Пловдив, карах доста време с един такъв черен, май с пловдивска, а може и с бургаска регистрация да беше! На Горублянско ханче го загубих на светофара! Симпатична колица, но не мисля че е толкова рядка!

Аз съм си любопитка и питах в Дарс Ауто... и наистина са малко. Последния път като ходих бяха продали 5 в България. Не вярвам за 2 месеца да са плъзнали навсякъде. И оранжевия е до нас, както казах една стройна кака го кара. Ама съм я виждала само няколко пъти. А черния ме изпревариха в Пловдив го взеха. Иначе аз исках него  :icon_crying: И за дълъг път мен и е удобна, само че наистина няма налакътнък или там както го каза, но аз и без това не го ползвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да идваш по съборите, да ти видим бижуто! И му нащракай малко снимки, сподели с нас, не го криии ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да идваш по съборите, да ти видим бижуто! И му нащракай малко снимки, сподели с нас, не го криии ;)

 Аз от миналата година искам ама все става нещо и не мога  :icon_crying: , а за количката тя е същата като твоята, която си си взел, само че е CZC, ето това е същата http://www.carlist.ie/vehicles/view/41721-...ookhillcarsales

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега ... подлакътника голям минус :icon_clap: стига бе човек, никой от новите колтове няма подлакътник. За старите незнам. В крайна сметка този подлакътник само се води за екстра. В действителност почти не се ползва. Евентуално на дълъг път. Пречи на ръчната, а ако не пречи значи е много назад и не е удобен. Много бързо се разтраква. Иначе - ДА ... след 100-200км каране бих се облегнал!

Пък другите хич не внимават с кой си говорят :) Колегата Димитров се обръща към колежката Димитрова(нали сте адаши :icon_thumbup: ) като към мъж, а тя от своя страна не е забелязала дори подписът му :hysterical: Няма значение ... смях да ства :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...