Премини към съдържание

Total Eclipse


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

 

вече много хора питат кога ще има и затова предлагам тази неделя или понеделник да направим Total Eclipse 4. Разбира се, ако времето е кофти се отлага за другия уикенд, но нека да се пробваме.

 

И така - какво ще кажете за неделя - 21.09.2008 от 18.00 на обичайното място ОМВ Бояна с опция, ако е кофти времето да го направим на 22.09.2008 по същото рвеме и място?

 

разбира се всички колеги - фенове (независимо с каква кола и марка са) може да дойдат да се позабавляваме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше!!!!!!! Айде! :) Но за идния уикенд, иначе... за другия не става... в Ст.Загора сме! :)

Ако дойде бат Гого и Поли идвам! :icon_blush: :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://sinoptik.bg/ До колкото можем да и вярваме на тия синоптици май Понеделник е по добрият вариант :icon_dance: надявам се доста коли да се съберат и да се заформат и гонки даже,този път ще има и филмче за тотала,та да се накефат и тези които не са успели да дойдат
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за времето е обещаваща. Явно като има тотал еклипс и боговете не се месят :) Ще чакам всички фенове довечера :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам възможност - и аз ще мина за малко..... Нищо, че съм с камион

 

мдааааа, нали сте затъмнители, облаците се разбягват чак от вас ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също може би ще дойда - дано само да не ми се отвори друга работа :) Ще е готино имам предчувствие :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да дойда да видя самолетите, затова държа на снимки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра - няма какво да кажа повече..Направил съм малко снимки ,които може да говорят сами за себе си :) (Извинявам се за качеството,но са с телефон):

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=288047

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки и от мен. Не станаха много добри, но беше доста мрачно...

http://www.nomaya.snimka.bg/album.php?album_id=288072

Иначе беше :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: Много добре! :) Нови попълнения виждам!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Дани ,ако имаш предвид зеления Еклипс (репликата от бързи и яростни)него съвсем случайно го видяхме..даже ходиха да го гонят да дойде на срещата :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани ,ако имаш предвид зеления Еклипс (репликата от бързи и яростни)него съвсем случайно го видяхме..даже ходиха да го гонят да дойде на срещата :):)

 

:icon_clap: Кой го гони и как го стигнахте, преките участници да разказват! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преките участници бяха Марин и Лео. Целият паркинг видя зеления самолет бацничко да подминава мястото на срещата и беше ясно, че човекът няма идея какво пропуска. Трябваше да се поправи тази несправедливост, този бич на съдбата :D Лео предложи да го догонят и викнат на срещата, а Марин вече беше на път към колата си. Подаденият мигач от зеления еклипс ги наведе на мислта, че ще го намерят в близките Шел или Макдоналдс. Минавайки през Шел не успяха да забележат издирвания обект. Последва преминаване през МакДоналдс. За съжаление отново не го видяха, но не се отказаха. Упоритостта им ги заведе до едно по-скрито паркинг-че на заведението за бързо хранене, където блеснаха лъскавите осемнайски и издирваният бе разкрит. Но за съжаление шофьорът бе извън моторното превозно средство, поел в известна посока, а именно - вътрешността на МакДоналдс. Влизайки вътре започна разпит на присъстващите лица - "Ти ли си със зеления еклипс", "Не", "Не", "Да, аз съм". Успех! Открит! Последва покана да се присъедини и беше оставен да продължи нарушената си вечеря :)

 

15 минути по-късно зеления сладур почиваше кротко сред своите братя на паркинга на ОМВ Бояна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...