Премини към съдържание

Скъсано жило на машинката за ел. стъкла


Pinger

Препоръчано мнение

Колеги, имам проблем.....вчера тръгвам от един паркинг и натискам копчето за шофьорското стъкло, чу се странен шум и стъклото пропадна...свалих кората и видях, че се е скъсало жилото на машинката :icon_clap: Може ли да се поправи жилото?/Ако-да, къде?/Колко време ще изкара ако се поправи?Колко струва цяла машинка?Кой е най-добрия вариант? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам проблем.....вчера тръгвам от един паркинг и натискам копчето за шофьорското стъкло, чу се странен шум и стъклото пропадна...свалих кората и видях, че се е скъсало жилото на машинката :icon_clap: Може ли да се поправи жилото?/Ако-да, къде?/Колко време ще изкара ако се поправи?Колко струва цяла машинка?Кой е най-добрия вариант? :mitsu-smiley:
Жилото се сменя със ново, и ще кара още толкова.......Другият вариант е да се обадиш на колегите които продават каризми на части, и да си вземеш втора употреба.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро минах по твоят път, ако се разровиш ще намериш темата. Човека се казва Микрон, смяната на жилото ми струваше 70 лв. без куриера, защото нямах време да ходя до Княжево от Благоевград. Ще ти дам телефона сега, ако искаш направо му звънни на човека дава и 2г. гаранция.

Микрон - 0889419237

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро минах по твоят път, ако се разровиш ще намериш темата. Човека се казва Микрон, смяната на жилото ми струваше 70 лв. без куриера, защото нямах време да ходя до Княжево от Благоевград. Ще ти дам телефона сега, ако искаш направо му звънни на човека дава и 2г. гаранция.

Микрон - 0889419237

Мерси мнооогоооо! Момчето ми свърши работа за 1 час с/у 65лв. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, относно поправката на жилата - http://www.mikrondocev.com/ ;Дано да е от полза.

pinger имах същият проблем като теб, но стана докато отивах на сватба, та трябваше да разглобя кората, докато съм се "избъцал" с дрехи, като за парад :), да дигна стъклото и да сложа една отверка, за да не стои без прозорец все пак. Но това след първите 30- 40 мин. докато бях в църквата. Не успях една снимка да направ, само се оглеждах като "обран евреин" и през 5 мин. излизах на вън, за да пазя "любимата" :) Хубаво, че половинката(другата :rolleyes:, не :mitsu-smiley: ) е разбрана и не се нацупи, че всякакви ги има. Даже се майтапи, че и отиде прическата, докато карахме без прозорец. Нямаше как да дигна прозореца предварително - как да закъснееш за сватба, да не ти се женят приятелите всеки ден, я.

Добре, че поне не валеше, че щеше да е голяма беля :))

 

Взеха ми 80 лв., но момчетата (от време на време помагаше и втори) се мъчиха почти 2 часа. Показаха ми и механизма, имаше едно счупено зъбчета, пластмасовият канал бе малко поизкривен и на места липсваха едно - две парчета..). За съжаление ми дадоха само една, а не две година гаранция, но това едва ли толкова голям проблем.

 

Модераторски контрол: Колега, обърнете внимание на правописа! Поправих повече от 10 правописни грешки в поста Ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Здравейте,искам да попитам колко пари струва цялата ел.машинка за каризма на предно дясно стъкло.Колко пари е нова и втора употреба също ме интересува колко пари е.

Редактирано от Carisma 1.6 GLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отговора ти е над твоя пост. Пращаш само плъзгача с машинката по куриер на Микрон, той ти го прави за един ден и ти го връща обратно с 2 години гаранция, мисля че беше около 70 лв. За ново сигурно ще трябва да дадеш 4-5 пъти повече, а втора употреба ще почакаш, то тази част се купува от най-първите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отговора ти е над твоя пост. Пращаш само плъзгача с машинката по куриер на Микрон, той ти го прави за един ден и ти го връща обратно с 2 години гаранция, мисля че беше около 70 лв. За ново сигурно ще трябва да дадеш 4-5 пъти повече, а втора употреба ще почакаш, то тази част се купува от най-първите.

Аз съм намерил от една друга каризма машинка и искам да го взема цялото,но незнам долу горе колко пари да отделя и затова питам колко е чисто ново и колко е втора употреба долу горе.

Редактирано от Carisma 1.6 GLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм намерил от една друга каризма машинка и искам да го взема цялото,но незнам долу горе колко пари да отделя и затова питам колко е чисто ново и колко е втора употреба долу горе.

Механизмите за ел. стъклата на каризмата, която продавам на части, ги дадох по 45 лв. за брой, без двигателчетата. За моторчетата им искам същата цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, че ако вземе машинките пак някой трябва да му сложи жилото. Жило туко-тъй не можеш да го намотаеш, а жилата често се късат, защото пластмасовата ролка, която намотава жилото се износват улеите и се оплита жилото и се къса. Аз казах веднъж и пак ще повторя, за мен най-добрия вариант е да го пратиш на микрон, той ще оправи и ролката и жилото ще пренавие и забравяш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...