Премини към съдържание

Откъде да купя?!?!


Препоръчано мнение

Здравейте момци, абе преглеждам пазара и немога да разбера как ще е най-изгодно да си купя Еклипс. Да търся тук в България или да вкарам нещо отвън. От 2 години лангъркам 1 лансърче което е доста сполучливо с 1.3 мотор е и доста добре се представя. Станах фен на :mitsu-smiley: ама искам нещо по-голямо и затова към Еклипса се насочих. Ако имате някакви идеи, моля споделете... че да не похарча парите преждевременно. Тук в България по обявите видях няколко добри колици но като ги видях на място просто видях че минимум 2 бона трябва да кача за да ги потегна и се отказах.

Давайте някакви идеи и ако може някой да ме ориентира какъв е акциза ако я вкарам отвън. Благодаря предварително! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет - добре си се насочил, но дай малко подробности какъв еклипс си търсиш - 1 генерация или 2 генерация. Турбо или атмосферен и до колко пари ? Като цяло в БГ няма кой знае какви читави еклипси за продажба, но може да те насочим, ако дадеш критериите си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Аз ще се включа по темата, защото и аз съм с такава дилема.

Нещо такова си търся:

Еклипсе 2002-2005 година, около 150 коня, скоростите-ръчка. Да не е кабрио ако може...

За жалост наистина в БГ много рядко излизат обяви, а ако има са внос от САЩ... а съм чувал, че после има сериозни проблеми с частите. Колите за Европа и за САЩ имали разлики и било адски трудно намирането като закъсаш.

Та някакви идеи?

Благодаря предварително!

 

P.S. и още нещо. Вярно ли е, че еклипсите са със задни задвижващи колела? Ако е така имате ли кахъри зимата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега! Тоя линк дето си дал, не води никъде, освен на началната страница на мобиле-БГ.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, светнах се преди малко и се поправих :)

Нещо такова ли търсиш..... :link:..... Тук има основни технически характеристики......И е предно предаване, и не е акцизно.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ли търсиш..... :link:..... Тук има основни технически характеристики......И е предно предаване, и не е акцизно.....

 

Това е да, мерсаж!

А имаш ли идея за вноса от САЩ? Че е по-евтино е ясно, но после с частите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Частите няма да са ти по-голям проблем ако е от САЩ...

:good: ....Даже са доста по евтини там.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само дето частите са там, а аз тук :)

Малко е плашещо това :)))

 

Някой има ли идея еднакви части ли трябват за европейски и американски еклипс.

И ако не са еднакви - намират ли се части лесно в БГ?

 

Защото аз с европейска Каризма съм имал ядове, пък камо ли ако взема американски Еклипс :)

 

Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Теб ако те притесняват частите и заради това се колебаеш какво да вземеш ти предлагам следното... Голф 2 (3)... части бол, където и да потърсиш. Ако ще купуваш такава кола - взимаш и дет се вика, каквото ти се падне. Има си представителство на Mitsubishi, имаме си човек във форума, който е от там... което ме подсеща, че още чакам да даде телефон, ама явно ще ходя директно във офисите им. За малки неща едва ли ще е проблем да се намерят... в смисъл някакви консумативи. Иначе вероятно се чака за по-редки части (тук да си кажат тези на които им се е налагало). Но общата ми идея е следната... ако си тръгнал с идеята "ама дали ще намеря части за него, ама дали са скъпи, ама дали това или онова" по-добре си вземи нещо, кеото го има в по-голям мащаб на пазара в БГ. Ако не те притеснява толкова, тръгваш гледаш и което ти е на сърцето го взимаш. В противен случай няма да изпитваш това удоволствие, че си си взел точно такъв модел ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Това е отговорът. Когато се взима еклипс не се пита:

1. Колко харчи?

2. Ама скъпи ли са консумативите?

3. Това не е Голф, не е и Астра. Ходи се само при определени майстори и сервизи- те се знаят.

 

Хора еклипс е диагноза и когато се разболееш от нея, лечението е мнооооооогоооо трудно. По-зле е от голфаджия(но в добрия смисъл).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Това е отговорът. Когато се взима еклипс не се пита:

1. Колко харчи?

2. Ама скъпи ли са консумативите?

3. Това не е Голф, не е и Астра. Ходи се само при определени майстори и сервизи- те се знаят.

 

Хора еклипс е диагноза и когато се разболееш от нея, лечението е мнооооооогоооо трудно. По-зле е от голфаджия(но в добрия смисъл).

Не мисля,че има лечение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не го насмитайте така човека! Ще вземем да го откажем предварително! А по принцип с Еклипса любовта си е от пръв поглед! :lustslow:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах си си харесал Еклипс като моя.Да си поръчаш сам от Щатите,не излиза по-евтино от тези,които се продават тук.Предполагам,че знаеш,че този модел не се произвежда за Европа.Тук вървят между 32000 и 40000.На мен ми стъпи с мито,докарване,ддс,рушвети,технотест,кат и още хиляди простотии на 35000.Тук разбира се не броиме и нервите,които ми костваше.Хубавото е ,че в БС имат филтрите,всичко друго е по поръчка.В крайна сметка обаче всичко си заслужава за тази кола. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се обърках,търсите предният модел.Нищо вече има информация и за този

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :)

Мен определено диагнозата ми е "Еклипс-любов от пръв поглед" - бях пуснал даже такава тема преди около година когато се влюбих :)

 

Не ме обиждайте на "голфаджия" защото откакто си карам Митцу съм фен :icon_clap:

 

А преди да си взема 5-6 годишен Еклипс реших да поразпитам из форума, където винаги има компетентни мнения, благодаря за което.

 

Поздрави,

Иво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели ,незнам за Еклипс но за Галант има си всичко (що се отнася до консумативи и текущи ремонти)Галанта ми е американки.

П.С.Виж ми подписа :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели ,незнам за Еклипс но за Галант има си всичко (що се отнася до консумативи и текущи ремонти)Галанта ми е американки.

П.С.Виж ми подписа :icon_dance:

Ти вземи си го оправи подписа както си беше по рано, че откакто го промени,разбра че има доста части на нашият пазар, за текущите ти ремонти....... :lol: :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително ако някой счете постинга за спам, но тъй като човека търси еклипс, а еклипса в тая обява определено изглежда доста интересен пускам линка тука а пък ако нещо модераторите да ме трият ;)

 

http://fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3...&highlight=

 

П.С. Аз такова, да кажа горният форум не го посещавам :icon_angel: , ама един колега ми го прати линка .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не й видях тунинга, който я прави 170 коня. Напълно стоков мотор като гледам...

Как бе Лео...............по "фиатски" е направена..........оптичен тунинг, двойни ауспуси тип "Ремус" ,накичена с мрежички тип " рибарски" и много други "екстри" даващи по някой кон и така са постигнати цели 170 коня.......... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как бе Лео...............по "фиатски" е направена..........оптичен тунинг, двойни ауспуси тип "Ремус" ,накичена с мрежички тип " рибарски" и много други "екстри" даващи по някой кон и така са постигнати цели 170 коня.......... :lol:

 

Ха ха...да...пернишки тунинг... Скоро очаквайте тема: "Помощ! Еклипс 170 коня върви като 141. Какво му има!" :D :D :D , a може и да не е тема, а да ти звънне някой директно на теб :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...