Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Lancer IX е автомобилът на годината......


Препоръчано мнение

Да мисля, че ви разбрах напълно добре

Това за което се извиних беше, че по принцип не пиша такива глупости

Бос тва не мога да го повярвам за Митсу на американския пазар

Аз съм един от малкото каращти нещо различно от Ево тук и се чувствах малко или много уникален, но ако спрат да ги продават ще трябва да карам Хонда, представяш ли си Хонда

Няма значение, може да се оттеглят но Евото даде началото на нещо ново на американския пазар коло която е AWD а не е SUV това не е нещо много популярно

Съжалявам само за едно, че Митсубиши отвори пазара на 4 по 4 колите със спортен дух а Субаро отвориха завод с 8000 работни места на 15 мили от моята къща

Субаро ще обере аплодисментите

Аз принципно харесвам Пежо като дизайн и не знам защо тия Французи не си продават колите в Щатите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

topchieff, вярно е това за :mitsu-smiley: в Америка. Силно се надявам да не напуснат този огромен пазар. Това произлиза от изключително грешното управление. Както сам казваш първи разработват пазара в САЩ и после отстъпват тотално позиции. Едни фирми отварят заводи, а Мицубиши правят неистови усилия да запазят завода си в Илинойс :icon_confused: марката ми е слабост, но критикувам много остро политиката и.

Незнам какво стана и с новия Eclipse, който скоро се лансира в Америка. Какви са ти впечатленията за него?

А твоя модел Лансер го знам много добре. Тук съм направил една от многото снимки на националната среща на клуба в Пловдив (на снимката е фен на клуба). Тази кола я докараха за тест драйв от БалканСтар, които дойдоха на срещата ни и някои колеги я тестваха. Този модел е малко по-различен от твоя, защото е SW, но като цяло колата е еднаква. Имам поглед върху нея още като излезе на пазара, имал съм възможност да я покарам и твърдя със сигурност, че колата е отлична като технически параметри - окачване, шум, демараж (не спортно каране) още повече наживо изглежда много добре. Някък си на снимка се губи визията на колата. Малко предната решетка подвежда :)

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/n10.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не само решетката, а фаровете до голяма степен са виновни за противоречивите чувства. Не случайно topchieff им е окастрил горния край с черната лента за да докара по-агресивен вид... и да не се обижда, ама в оригинал наистина донякъде напомня лада във физиономията - 2170 е модела, ама то всъщност не е ясно кой кого напомня :icon_bye:

 

http://auto.ngs.ru/reviews/foto/big/vaz2170.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за Еклипс, на Американския пазар може да се говори много

Несъмнено най продавария модел след Монтеро или Паджеро в Европа, не съм наясно дали има някаква разлика между двата модела, но според мен са еднакви

Еклипс е и ще бъде мечтата на всеки американски студент с богати родители

Проблема идва от това че е мечта, а е мечта защото е много скъп за застраховане

Тук ако си под 21 години и караш червена кола, купе вариант и ВИН номера и показва, че двигателя е рейсинг стил просто застраховката ти е нещо от рода на 350 - 400 долара на месец, а за самата кола плащаш по 250 което е трудно за приемане от американците

При положение, че в същия клас са Красавците на Дженеръл Мотърс

Шевролет Кевълиър, а от скоро и Кобалт който се предлага и суперчардж мотор и е около 250 кончета за цената от 15 000 долара надолу за разлика от Еклипса който вече се сглобява в Щатите и славата за надеждна японска сглобка отидоха по дяволите

Общо взето американците са консуматорска нация, обичат да използват кола за 2 - 3 години и да се оттърват от нея, а кола като Митсу излиза доста по скъпо за поддръжка, застраховка а и е по трудна за финансиране от банките

Мен лично ме финансира Митсубиши Моторс Кредит Юниън и нямах проблем, но човек който си купува за пръв път кола не може да си го позволи, той или тя си купува Шевролет или Понтиак който ще ги финансират и ще им направят отстъпка защото и техните родители карат такива, а те карат със сигурност :icon_clap:

Сложно е, но има и още нещо

Аз когато си купувах Лансъра работих с един дилър който е доста наблизо, предложи ми доста добра цена и почти я купих колата, но броени часове преди да подпиша договора за лизинг намерих във Чикаго Трибюн същата кола с 1500 долара по евтина на 20 мили по далеч

Казах на дилъра с който работех за тази оферта и той на вместо да ми даде по добра цена ми отказа сделка

Това беше върха, ето за това те губят позиции защото дилърите са им смотани американци който работят за Митсу само за да могат да си купят Ево с отстъпка като работещи във фирмата

Повярвайте ми това ако беше във Форд или в Додж те щяха да ми дадът колата на цената на която е предлагаше другия дилър което е политиката на всички дилъри на Американски коли

И така малко по малко се на събират много дребни неща и Шевролет и Понтиак вземат дяла на Митсу на американския пазар

СРАМ И ПОЗОР

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Ужас преди няколоко дена имах инцидент с Лансъра, може би чухте за Скапания ураган който мина близо до Охайо и Илинойс и в Чикаго имаше буря и един клон от дърво ми падна върху колата

Последиците са предно стъкло и изкривен таван

Парите за ъпгрейд на мотора отиват за ремонт на купето :icon_clap: :icon_clap:

Здраве да е, май ще я продам преди Коледа тази кола

Май се улях

:help: :help: :help:

А току що се връщам от БГ бар в Чикаго

Поне 6-7 Ево 8 на паркинга и една камара Еклипси,

луди фенове на всякъде по света :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

topchieff, не ти ли е застрахована колата? Защо тогава ще плащаш парите за ъпгрейда за предно стъкло и таван?

Не мога да разбера какво точо искаш да правиш с колата. От една страна искаш да разработваш проект, а от друга - да я продаваш :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е застрахована, но има сума която ти плащаш независимо какви са щетите на инцидента

В моя случай 1000 долара

А инцидента е със оценка 1280 долара

Значи в този случай аз плащам 1000 а застрахователната компания плаща 280

Жена ми има инцидент който беше около 7000 и пак платихме 1000

Много тъпо нали

В случай, че колата е претърпяла инцидент стойността и пада

Инцидента влиза в досието на колата в КАРФАКС до 2 месеца след инцидента

Ако я ремонтирам и я продам преди тези 2 месеца си и вземам парите

За това предпочитам да си взема друга може би същата или Рали Арт модела и ще доплатя 2000 - 3000

Не знам

Първо ще видя как ще изглежда след ремонта

Лошото е, че вече съм поръчал доста от частите иначе бих заложил на Нисан

По евтин е за ъпгрейд и идва с 6 степенна кутия, но и рали арта не е лош

Не съм решил още

Лансър Rally Art или Нисан Сентра SE - R

Помогнете

http://www.nissanusa.com/vehicles/ModelHom...odelName=sentra

това е Нисана

http://www1.mitsubishicars.com/MMSA/ModelC...f&1125794007484

И Митсубишито

Ако ме посъветвате ще ви бъда благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Америсканските застрахователи са си направо изнудвачи от твоите пари :icon_box: то в България е по-добре плащат без проблем за такива щети.

и не ми говори за Нисани плийз :worthy: . Само :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не бих се опитвал да сравнявам евото, с която и да било кола, освен субаруто WRX STI с активните диференциали. карам ево 8 от няколко месеца и въпреки опита ми с най - различни много бързи коли, тази е просто уникална, а за сравнение с нормалния лансер или галнт просто и дума неможе да става, това са различни концепции за автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Митсубиши не се оттегля от Американския пазар и такова нещо поне в следващите 20 години нямал Напротив направили са инвестиция която надвишава 5,5 милярда долара. Очаква се с моделите на 2006 да дадът началото на новата Митсу вълна, имам в предвид не Ево а Митсубиши от всякакъв стил и най вече SUV, truck V8 Mitsubishi Raider и така нататък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина. Митсубиши е огромна империя и са получили финансова инжекция от банките си. Това ще бъде и възраждането на фирмата. Четох, че имат намерение да правят заводи в Европа и Китай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако направят в Китай май скоро ще имаме достъпен за всички Ево не мислите ли. Или пък Китайците ще направят точно копия и ще го нарекът Революшън

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Революшън", хахахаха :drinks:

Не трябва да се допуска :mitsu-smiley: да се произвеьда в Китай. Даже не трябва да се сглобява там!! Да, ще има достъпно Ево, но представи си след няма и година как ще се срине имиджът на любимата ни марка? С тревога в сърцето поглеждам тази тема. Бррр! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина. Митсубиши е огромна империя и са получили финансова инжекция от банките си. Това ще бъде и възраждането на фирмата. Четох, че имат намерение да правят заводи в Европа и Китай.

 

Това за Китай от къде го чу?Аз имам информация , че се канят да правят завод в Русия :robot:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Русия ако е - добре! Ще монтират какви ли не скрити оръдия, с нашите нови :mitsu-smiley: -та ще можем да ходим на подводен риболов, да изследваме морското дъно (да пускаме по някое торпедо по вражеските подводници) и да прелитаме над по-ниските КАТ-аджийски "кибитки" ... ех! :rulez:

:P :P :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що сте толкова вражески настроени срещу китаи бе това е единственат държава в която няма ментета там всичко си е китаиско :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...