Премини към съдържание

Среща в скоро време ?


Препоръчано мнение

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мммммм,чудничка среща стана.И на масите около гребната база,и после в кръчмата.Имаше и ядене и пиене,както се вижда от снимките на Йонко.Пък за десерт имаше и биричка в Тошко и Ани.Специални благодарности за това,че ни подслонихте!!! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aйде от мен да мине :icon_dance: :icon_thumbup:
Ей папарак!!!Трябваше да ги тормозиш поне 2- дена...... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм,чудничка среща стана.И на масите около гребната база,и после в кръчмата.Имаше и ядене и пиене,както се вижда от снимките на Йонко.Пък за десерт имаше и биричка в Тошко и Ани.Специални благодарности за това,че ни подслонихте!!! :worthy:

И от мен :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи, моето представяне беше слабичко, цял ден се бех пекъл в пловдивския пек и вечерта бях като ударен самолет...

Аз очаквах да се съберем повечко народ ама пак си бяхме на ниво :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде който се е изложил започва с обясненията, :bang:и аз съм от тях де :icon_doh: , но на другата повече. Радвам се че се запознахме с някой от хората в клуба , беше супер, ще се радвам да се запознаем и с останалата част. Поздрави на всички фенове:respect:

 

П.П. Много готини хора сте

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига.....Никой не се е излагал......Всичко си беше както си му трябва.........Е имаше колеги дето си тръгнаха по раничко, но си имаха причини.............Важното е че дойдоха , видяха и се присъединиха......... :icon_clap: .....Тошко(Sirko), ти пък най малко трябва да се оправдаваш........Не забравяй че ние с теб си тръгнахме последни...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хубавко си изкарахме! Само дето цяла вечер чаках Слави да се присъедини ама на :icon_hmm: ... добре, че поне в кафето се видяхме! Иначе всичко си беше на ниво! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм,чудничка среща стана.И на масите около гребната база,и после в кръчмата.Имаше и ядене и пиене,както се вижда от снимките на Йонко.Пък за десерт имаше и биричка в Тошко и Ани.Специални благодарности за това,че ни подслонихте!!! :worthy:

Абе, аз рано Ви изгоних от вкъщи..... :icon_box: Къде сте ходили до 11 часа, а? :lol:

Срещата беше супер, запознах се с нови страхотни хора от клуба.

Лафа на срещата беше - купих си :mitsu-smiley: , 'щото циганите не ги карат :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата както винаги си беше на ниво! :)

Ако имахем още една вечер за кръчма, щеше да си проличат силните играчи! :)

Следващят път пак така петъчно-съботно-неделно в планината на някоя вила с много стръвни мезета и студени напитки! :) Те да видите тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги личи си че сте си направили купон. И се чудя с тея големите бири - нещо за мускулни трески никой не се е притеснявал. Ама явно сте спретнали някаква специална програма дето само загатвате и никакви подробности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата както винаги си беше на ниво! :)

Ако имахем още една вечер за кръчма, щеше да си проличат силните играчи! :)

Следващят път пак така петъчно-съботно-неделно в планината на някоя вила с много стръвни мезета и студени напитки! :) Те да видите тогава...

За какви напитки говориш бе Дани.......Ако е от твоите, аз няма да идвам........Мен стръвни мезета с минерална вода вода-хич не ме кефят........ :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какви напитки говориш бе Дани.......Ако е от твоите, аз няма да идвам........Мен стръвни мезета с минерална вода вода-хич не ме кефят........ :lol:

На всяка маса трябва да има по един трезвеник, за да е сигурен, че всичко е наред, а и да изнесе тези из под масата! :)

В този случай трезвеността ми бе излишна... :giggle: но по-добре една излишна трезвеност, отколкото едно ненужно пиянство! :icon_drunk: :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е ако някой хване и надпише някоя обща снимка и се пусне във Фотогалерията при другите общи снимки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата както винаги си беше на ниво! :)

Ако имахем още една вечер за кръчма, щеше да си проличат силните играчи! :)

Следващят път пак така петъчно-съботно-неделно в планината на някоя вила с много стръвни мезета и студени напитки! :) Те да видите тогава...

Те за тва говорим всички де, най-доброто решение на всички времена. :drinks: да си цъкаш потна биричка на чист въздух, и едно малко палаво котенце да се върти покрай теб, ммммм страшно. Айде че се замечтах и ще вземе да ми стане прощянка :D :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е ако някой хване и надпише някоя обща снимка и се пусне във Фотогалерията при другите общи снимки ;)
А още по хубаво ше е и другите папараци да качат снимките(Дани например).......Защото имаше и още колеги на срещата, а на тези снимки ги няма........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, хубаво ме подбазикваш ти с ранното ми тръгване / 23,35ч./, ама вече ми е наложено ембарго за вечерно-нощни събирания, а пък и на другия ден си спомнях за студената биричка "борейки" се с 10 кубика дърва. :icon_clap: Иначе срещичката си беше много арна. :icon_clap: Догодина като поотрасне детето и съм с него, от малък ще го правя фен на :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, хубаво ме подбазикваш ти с ранното ми тръгване / 23,35ч./, ама вече ми е наложено ембарго за вечерно-нощни събирания, а пък и на другия ден си спомнях за студената биричка "борейки" се с 10 кубика дърва. :icon_clap: Иначе срещичката си беше много арна. :icon_clap: Догодина като поотрасне детето и съм с него, от малък ще го правя фен на :mitsu-smiley: .

Лелеее, щом и часа на тръгване си запомнил, значи работата е сериозна! Догодина като поотрасне детето вземи и жената, да разбере колко е приятна компанията на феновете! Да видим после дали ще й се тръгва и какво значи ембарго за вечерно-нощни събирания! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

alias, миналата година пролетта водих жена ми на една сбирка и каза, че тове ще и е последната, но аз не я задължавам мога и сам да си ходя по клубни срещи. Колкото до часа, ми бях само на една бира, че трябваше да карам, затова си спомням часа на тръгване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От работа не ми остава време да изкажа и аз впечатленията си от прекрасната среща. И в двете си части мероприятието беше на ниво Mitsubishi. Жалко, че някои пропуснаха втората част. Надявам се да се реваншират на следващата среща.

Може още на морската среща. Хайде време е за море и :mitsu-smiley: емоции!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може още на морската среща. Хайде време е за море и :mitsu-smiley: емоции!

Оооо и аз искам! Четох, че ще се прави морска среща, но вече бях на море и едва ли скоро ще пътувам на там...а така ми хареса :mitsu-smiley: -срещата, че сега вече съм още по-ненаситна и искам и още и още :D Май ще стискам до септемри. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте вие ами аз какво да кажа като преди малко се прибрах в мрачната и дъждовна Англия :icon_crying: ...Какво си ми беше хубаво в БГ, мъка ...мъка.

Освен да се напия, че май, май ще е идния юни или юли връщането.

Галанта няма равен за дълъг път върви здраво и е супер удобен за много дълги пътувания :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пийни някой Дъмпъл за успокоение, и за привикване с обстановката...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...