Премини към съдържание

Красиви табла за нашите диаманти


Препоръчано мнение

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз съм силно заинтересуван и предлагам като се направи срещата и демострацинята на всичко което предлагат да се пусне в снимков и видио материял в сайта да каже кой какво иска, и понеже не всички желаещи да се сдобият с подобни табла са от София и имат възможност да присъстват на демострацията и да видят това което се канят да си закупят. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здр. колеги! бяхте обещали да ни поканите на срещата да се видим лично и да поговорим.

 

аз смятам до тогава да посещавам темата и да отговарям на въпросите ви тук. Моля не на лични, нека да е в темата. Искам да вметна само още нещо важно.

 

Ние сме на пазара от 2002 г. , не сме универсални бойци , занимаваме се само с доработки на километражи на автомобили и мотоциклети. Гарантираме за качеството на работата си. Живо доказателство за това е че ние доставяме циферблати за офицялни дилъри на опел по цял свят ( вкл. и за българсите дилъри ), освен това доставяме циферблати на известни немски тунинг фирми и клубове по цял свят. Гаранцията , която даваме за работата си е най-малко 3 месеца, но в повечето случаи тя е била 6м. - 1-2 години!

 

Тъй като качеството има своята цена ( а България не е огромен и платежоспособен пазар ), ние сме се ориентирали към износ на нашата продукция.

Въпреки това обаче, в България имаме около 300 -400 направени табла. 60 % от тях са напълно индивидуални проекти за уникални автомобили, при които нашите продукти придават последни щтрихи в дизайна на интериора. По- долу съм прикачил някои примери.

 

Имаме малък опит с групови поръчки специално в България поради разбираеми причини, но смятаме че това не е пречка да правим бизнес заедно. Въпрос на разговор на 4 очи на някоя среща.

 

 

 

http://img140.imageshack.us/img140/4008/preludebb65ka3.th.jpg

 

http://img140.imageshack.us/img140/8397/preludebb61uk0.th.jpg

 

Това е единстен по рода си проект за жълтото БМВ , което тази година спечели 1во място на тунинг шоуто в Пловдив. Това е дизайн блек едишън циферблати с лека 3Д илюзия на уредите, което смея да твърдя, че сме го правили само ние , Хонда и Лексус хахахахаа :)

 

http://img295.imageshack.us/img295/593/bmwe36custom1ou0.th.jpg

 

http://img295.imageshack.us/img295/5827/bmwe36custom2bc7.th.jpg

 

http://img245.imageshack.us/img245/1299/audia3oldschool1cy1.jpg

 

 

http://img508.imageshack.us/img508/4746/opelastrahblackedition2uz2.jpg

 

http://img113.imageshack.us/img113/6321/audib4tor8004xo3.jpg

 

смятам, че ще се разберем прекрасно, защото също като вас аз карам расова японска кола - Прелюд 5та генерация!

.... а за нас винаги е чест да работим по японски коли, в които всичко е измислено и изпълнено перфектно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: Ей такова нещо, само че инвертнато, червен фон с бели цифри, апффффф :)

http://img140.imageshack.us/img140/8397/preludebb61uk0.th.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че колегите от xtuners са на линия дори във форума - смятам, че така ни спестяват една бръмка по комуникационната верига, която можеше да доведе до развален телефон. Така че - пак напомням, трябва да уговорим среща, за да се разберем с момчетата къде и кога да се видим. Идеята е да е по-късен час, за да може да се види ефектът на тъмно.

 

Моето предложение е за края на тази седмица, някъде петък примерно?! Само не го забождайте за събота и неделя, че имам рожден ден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нашата молба е да пропуснем тази седмица, защото и двете ни коли са в бокса. и сме така да се каже пеша и без вградено табло, което може да покажем.

Нека да се опитаме да съберем някаква примерна бройка от сигурни хора. Това , с което разполагаме до момента е Еклипс 1, 2, 3 г. мисля че за еклипс 1г таблата за не турбо моторите са еднакви. за 2 рото поколение имаме до 260 км/ч , 8 оборота. ... може да се намерят и други , без да разглабяме. 3тото поколение ги имаме всички версии, дори и автоматика.

 

имаме и някаква по стара каризма, но незнам коя е точно. Всичко останало ще трябва да се разглабя, за да се вземе скен на циферблата. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз ще снимам моето табло Galant GDI 99 година, автоматик-типтроник днес вечерта и ще постна снимката.

Така също съм сигурен за поръчата, че ще участвам.

Xtuners благодаря ви, че се включихте в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За еклипс 2G трябва да се направят до 9000 оборота. 8000 оборота са само тези с американският(крайслеров 420А двигател като моя). Опитвам се да помогна и да бъда полезен с това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм заинтересован за промяна на циферблатите. Лично за мен - нещо в червено. Само да запали еклипса и може да се присъединя. Ако трябва снимки или инфо за европейското табло ще помагам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на момчетата снимка не им върши работа... за да могат да сканират, трябва да разглобят таблото. Това отнема поне 1-2 часа, но пък се прави само по веднъж на модел. За Галантите 97-99 година - аз ще си предоставя моето табло, тъй като също съм от участващите в групата. Колегите от xtuners са виждали моята кола и са разглеждали за какво иде реч, така че познават таблото.

 

Въпросът е, че ако има и други Галанти, които са след 99г, трябва също някой да дойде, защото километражите ни са различни - моят е до 240, а тези с LED са до 260км/ч.

 

За другата седмица колеги - кога ще искате?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да ..за еклипса 2г аз имам табло, но е доставено от америка и е в мили и километри и наистина е до 8 , а не до 9. Бихте помогнали със снимки на първо време , защото ние си имаме източници и може да се намери нещо и да спестим куп работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за най-малкия диамант от фамилията - колт, ще има ли хубаво ново табло от х-тунерс ? :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да можем да направим всичко , което дойде като поръчка, но за съжаление не мога да гарантирам че ще се разминем с разглабянето на някое табло на колт, за да вземем скен.

 

 

 

Не разбрах забележката за главните букви. Изцяло главни или само в началото на изречението? Моля да ме извините, но не съм писал тук и не съм наясно с подробностите. :rolleyes:

 

Корегирано от Модератор!!!

Само в началото на изречението! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами за огромно съжаление аз съм от Варна, но ако никой от колегите с колт не се съгласи, ще си направя една разходка по-нататък и ще дам своето за мостра и ако става бързо да си тръгна с новичкото :) А за буквите, само първите да са главни, когато цялото изречение е в главни се възприема като крещене ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както и Каризма ако е възможно!!!!

За съжаление не мога да дойда до София за срещата,но имам сериозен интерес!!!

Ако се появи оферта за Carisma GLX 1.8 16v 1996 година, 8000 оборота,до 240 на километраж ме бройте и мен !!!!!

 

Потвърждавам!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и Колт и Каризма има в София, разбира се, само трябва някой колега да се съгласи неговата кола да се разглоби, за да се използва като мостра! :)

Колеги, ще пусна нова ТЕМА, в която ще се пишат само желаещите за табла с техни снимки!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за някаква цена при положение, че аз сам си направя дизайна и го предоставя във векторен формат.

Най-вероятно ще минеш като индивидуална поръчка, която колегите от xtuners могат да кажат колко ще струва... да ти кажа - съмнявам се, че ще бъде по-евтино, ако сам си правиш дизайна... по-добре отиди при тях и обясни какво искаш, пък те ще си го направят - така поне ще си сигурен, че няма да има грешка в размерите най-малкото.

 

 

А аз имам и допълнително питане към xtuners екипа - може ли да се направи нещо за средното панелче на таблото, което е налично при автоматиците? Това, което показва на коя предавка си: P-R-N-D-2-3-L ? И ако може, то ще влезе ли към вече обсъжданите цени или си влиза като отделна поръчка?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как е при теб , но при мен индикациите за шифтера са част от оборотомера. Като свалим таблото ще разберем как стоят нещата. Мисля че може да се измисли нещо ..предполагам и другите ще искат. Мисля, че може да влезе в основната цена.

 

Относно другото питане. Не приемаме дизайни на Корел , направени от клиенти. По скоро насоки или картинки ,които да обсъдим. Причината за това е, че има особености, които е по-трудно да обясня, отколкото да седна и да наредя дизайна сам. Няма възможност за преливки между отделни цветове. Технологията е ситопечат ..имайте го предвид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

xtuners, ще може ли да кажете горе долу как варират цените на таблата за да знам дали да се редя из "наградение" ? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че ако има и други Галанти, които са след 99г, трябва също някой да дойде, защото километражите ни са различни - моят е до 240, а тези с LED са до 260км/ч.

 

Моят Галант е края на 98-ма, не е с LED обаче е до 260 и няма да мога да се възползвам от твоя скоростомер. Въпроса с "сканирането" как седи .. колко време след него им трябва за да направят и сложат? Защото хич ама хич не ми се дава да го отварят 1 път за "сканиране" и след седмица пак за поставяне. Нямам и времето най-малко :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...