Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Питане за Лансер -дизел


Препоръчано мнение

R.ART. ще ти свърши работа.Познавам човека има такъв лансер.А този който искаш да купуваш в Русе ли е?Ако искаш мога и аз да го погледна. :mitsu-smiley: Поздрави

R.ART е пич и се видях ме с него.Обясни ми каквото ме интересуваше.А отностно Лансера намирасе във Враца и сега излезе един в Перник.Все пак благодаря .Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам да си купя Mitsubishi Lancer 2.0D.искам да попитам двг японски ли е или френски?колата е внос от австрия,а за там съм чувал само лоши неща относно ламарините.цената е 2700лв. за 95г кола ...... не е ли съмнително малко.ако вече е имало подобно питане и не съм го видял се ИЗВИНЯВАМ.

 

Модератор - пиши с главни букви!

Ще си луд да го направиш. това е гавра с марката. Двигателя и скоростите са от Фолксваген. Не че са лоши ама Японец с немско сърце не ми се връзва. Аз за това си взех 1.8 CVT, чист Японец. Дизела е гаден и гори с 1-2 литра по малко oт бензина, за 6 лева на 100 километра не си заслужава да го правиш. Нито ще обеднееш нито ще забогатееш. Вземи бензиновия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора искам съвет по въпроса за дизеловия Лансер .То с 40000 всеки може,аз имам 3000 и за това търся съвет(не се заяждам).Затова посъщество за колата става или нестава.

За 3000 лева само бензин. За толкова пари читав дизел НЯМА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще си луд да го направиш. това е гавра с марката. Двигателя и скоростите са от Фолксваген. Не че са лоши ама Японец с немско сърце не ми се връзва. Аз за това си взех 1.8 CVT, чист Японец. Дизела е гаден и гори с 1-2 литра по малко oт бензина, за 6 лева на 100 километра не си заслужава да го правиш. Нито ще обеднееш нито ще забогатееш. Вземи бензиновия.
Колега Сивков ! Гледам че отговаряш,без да прочетеш цялата тема, а в случая даже и самият пост не си прочел внимателно.......Питането е за Лансер-дизел-95-та година.........А сега си помисли със какъв точно мотор е , защото аз съм сигурен че няма и едно Немско болтче по този двигател........Защото през онези години Немците се чудеха, как да си оакат хубавите дизели, и в крайна сметка го постигнаха............Изчакай някоя друга година, за да станат новите Лансери (с немски мотори) на 200-300000 км. и ще разбереш за какво говоря...........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си ,че сте приключили с темата за по-добрия дизел :icon_blush: .А на колегата Сивков ще кажа ,че всичко е божа работа и късмет .И затова твърдо съм решил да си изпробвам късмета с този автомобил.Благодаря на всички,и ми пожелайте късмет,че ще ми е нужен. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си ,че сте приключили с темата за по-добрия дизел :icon_blush: .А на колегата Сивков ще кажа ,че всичко е божа работа и късмет .И затова твърдо съм решил да си изпробвам късмета с този автомобил.Благодаря на всички,и ми пожелайте късмет,че ще ми е нужен. :icon_thumbup:
По скоро ще ти е нужен човек който разбира от дизели и от ламарини, при избора на колата..........А той късметът сам ще дойде, при добър избор...........За това ако имаш такъв познат, не спестявай стотина лева при избора, за да не даваш после много повече за поддръжка .............
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По скоро ще ти е нужен човек който разбира от дизели и от ламарини, при избора на колата..........А той късметът сам ще дойде, при добър избор...........За това ако имаш такъв познат, не спестявай стотина лева при избора, за да не даваш после много повече за поддръжка .............

Така и смятам да направя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ,механичната горивна помпа -плюс или минус е?
От гледна точка на здравина да......От гледна точка на икономичност не......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Някой знае ли цената на ролките за въпросния Лансер?Колко са ролките на брой?Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли цената на ролките за въпросния Лансер?Колко са ролките на брой?Благодаря предварително.
Ролките са 3.......Две на големия ремък и една на малкия.....За цена утре ще звънна и ще ти пиша че вече не работят......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единственият недостатък е че харчи малко по-вече от европеиските. 6-8л /100км. Но цената е наистина малко ниска. За това вземи някой който разбира от ДВГ и от ламарини, и я огледайте добре.

 

 

.......Кое трябва най-вече да гледам при покупка на Лансер?Нещо по-конкретно:къде избива 1 ръждата,проблемни скоростни кутии,съединители и т.н...

Първо, ако говорим за разход на гориво, моята кола ми дава разход за извън градско 5,3-5,5 л/100 км при каране с около 100 км/h, градското ми идва около 7 на 100. Колата я купих за 1800 евро миналата година така че сам си направи сметката за цената.

Ръжда все още нямам никъде, колкото и странно да звучи за толкова годишна кола.

Изключително доволен съм от колата, като изключим, че радиусът на завиване е много голям и доста трудно се върти по паркингите.

Колата като цяло е много сполучлива според мен.

Успех в покупката :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо, ако говорим за разход на гориво, моята кола ми дава разход за извън градско 5,3-5,5 л/100 км при каране с около 100 км/h, градското ми идва около 7 на 100. Колата я купих за 1800 евро миналата година така че сам си направи сметката за цената.

Ръжда все още нямам никъде, колкото и странно да звучи за толкова годишна кола.

Изключително доволен съм от колата, като изключим, че радиусът на завиване е много голям и доста трудно се върти по паркингите.

Колата като цяло е много сполучлива според мен.

Успех в покупката :icon_thumbup:

Аз съм харесал една за 3200 в Перник , и неделя ще ходя да я гледам , и евентоално да я вземам.Мисля че цената е добра за Лансер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм харесал една за 3200 в Перник , и неделя ще ходя да я гледам , и евентоално да я вземам.Мисля че цената е добра за Лансер.
Колега! Ето и цени на ролките........Паразитна на големият ремък-70 лв-NSK.........Обтегач на големият ремък-72лв.-NSK......Обтегач малък ремък-22лв-GMB..........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега! Ето и цени на ролките........Паразитна на големият ремък-70 лв-NSK.........Обтегач на големият ремък-72лв.-NSK......Обтегач малък ремък-22лв-GMB..........

Благодаря ти много за инфото.Ако беше по близо щях да те черпя по бира. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах колата ,единствен недостатък е, че е много ниска.И сега съм в Русе и още мисля дали да я взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах колата ,единствен недостатък е, че е много ниска.И сега съм в Русе и още мисля дали да я взема.

Отказах се.Благодаря на всички за съдействието :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се.Благодаря на всички за съдействието :icon_thumbup:
Ти само заради това че е ниска ли се отказа ? Ако е за това, то се оправя за един ден, на каквато искаш височина......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще си луд да го направиш. това е гавра с марката. Двигателя и скоростите са от Фолксваген. Не че са лоши ама Японец с немско сърце не ми се връзва. Аз за това си взех 1.8 CVT, чист Японец. Дизела е гаден и гори с 1-2 литра по малко oт бензина, за 6 лева на 100 километра не си заслужава да го правиш. Нито ще обеднееш нито ще забогатееш. Вземи бензиновия.

 

Въпреки, че е малко извън темата и става въпрос за друг автомобил искам да допълня за новия Лансер, че

 

само двигателя е в VW/Audi!!! скоростната кутия е на Aisin, цялата периферия около мотора, интеркулер, турбо пътища и т.н. са японски.

 

А другите неща дето са написани не си струва да ги коментирам, защото и там може да се поспори, но ще е излишно в случая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да приключа темата защото си купих AUDI 80 B4 AVANT.Така ,че благодаря на всички и приятно каране на :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Искам да приключа темата защото си купих AUDI 80 B4 AVANT.Така ,че благодаря на всички и приятно каране на :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Интересен избор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се въздържа от коментар. Някъде бях писала по въпроса...

Безаварийни километри ти желая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки първо трябва да покара кола и рано или късно се качва и на автомобил! :)

Заключвам темата, защото е изчерпана! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...