Премини към съдържание

Национална среща 2008


Изберете място и дата за провеждане на националната среща  

74 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ???????

    • 28-29.06.2008
      44
    • 05-06.07.2008
      30
  2. 2. ?????????? ?? ????? ?? ???????

    • ????????????? ????????? ????
      28


Препоръчано мнение

Аз точно това имах предвид преди време като писах/от личен опит/ като прочетох какво пише колегата valboss , че за Национална среща е по добре изпитано място на което идеално познаваме условията и можем да правим реални планове ,защото всеки от нас може да каже поне за десетина хубави места но дали стават за Национална среща никой не знае, а както виждам датата вече е ясна...........и наближава. :please:

 

П.С. да не дойдете на нашето мнение със Роско ,че ще е супер на палатки :guitar: :skara: :icon_smoke: :drinks: :icon_n_gathering: :bg: :dance: :icon_n_whistling:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Това с палатките звъчи много добре , но се съмнявам да бъде въобще повод на обсъждане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав колега ,но може да има и място където, хем стаи с климатик, хем и по евтини стаи,хем място за палатки и не на последно място ....има "чалъм "и за Чеверменце :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето ви вариант - бях писал за него. http://www.elena.bg/hotels/truhchevata/index.htm

До яз. Йовковци е, познавам района перфектно, има си поляни, всичко по книга, малко са местата и това е единствената причина да не се намеся с предложението по-сериозно. НО - има още поне 50 по-малки къщички в района - за допълнение. Има и възможност с Валери да си опънем палатките, с Боян - да извадим въдиците - за всеки по нещо..... Решавайте. Собственикът е много тертиплия мъж, имам връзки в района и ще ни посрещне подобаващо! На няколко км е Елена, там има хотели, познавам собствениците на повечето. И те ще ни посрещнат, ама не ми се ще да е хотел, пък и чевермето някак си го няма... Те ще го опекат, ама каква файда, като няма да присъстваме на това богоугодно свещенодействие....

Само искам да ви напомня, че нямаме време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав колега ,но може да има и място където, хем стаи с климатик, хем и по евтини стаи,хем място за палатки и не на последно място ....има "чалъм "и за Чеверменце :mitsu-smiley:

После се чуди що му купувам джанти и ще му ги доставя почти на крака.... Кат' сме си плюли в устите....

Батенце, утре ще пием по една бира!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето ви вариант - бях писал за него. http://www.elena.bg/hotels/truhchevata/index.htm

До яз. Йовковци е, познавам района перфектно, има си поляни, всичко по книга, малко са местата и това е единствената причина да не се намеся с предложението по-сериозно. НО - има още поне 50 по-малки къщички в района - за допълнение. Има и възможност с Валери да си опънем палатките, с Боян - да извадим въдиците - за всеки по нещо..... Решавайте. Собственикът е много тертиплия мъж, имам връзки в района и ще ни посрещне подобаващо! На няколко км е Елена, там има хотели, познавам собствениците на повечето. И те ще ни посрещнат, ама не ми се ще да е хотел, пък и чевермето някак си го няма... Те ще го опекат, ама каква файда, като няма да присъстваме на това богоугодно свещенодействие....

Само искам да ви напомня, че нямаме време!

 

Утре ще ти кажа кат се видим точно за това място :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето ви вариант - бях писал за него. http://www.elena.bg/hotels/truhchevata/index.htm

До яз. Йовковци е, познавам района перфектно, има си поляни, всичко по книга, малко са местата и това е единствената причина да не се намеся с предложението по-сериозно. НО - има още поне 50 по-малки къщички в района - за допълнение. Има и възможност с Валери да си опънем палатките, с Боян - да извадим въдиците - за всеки по нещо..... Решавайте. Собственикът е много тертиплия мъж, имам връзки в района и ще ни посрещне подобаващо! На няколко км е Елена, там има хотели, познавам собствениците на повечето. И те ще ни посрещнат, ама не ми се ще да е хотел, пък и чевермето някак си го няма... Те ще го опекат, ама каква файда, като няма да присъстваме на това богоугодно свещенодействие....

Само искам да ви напомня, че нямаме време!

 

 

Колеги, не знам какво ви е мнението за Трухчевата къща, но според мен няма такива тарикати на дребно като собствениците. Преди няколко години си бях направил резервация за там и като отидох се оказа, че е " станала грешка нещо с резервациитге " и места няма :icon_censored: Е как да има като са го ударили здраво на печалбарство и гледат да настанят този, който пристигне първи. И още нещо. Механата там е единственото място в района, където може да се хапне и там гледат да те одерат яко. С една дума язък за хубавото място и хубавата къща.

И ако се поразровите из интернет поространството ще видите, че не съм аз единствения с такова мнение. Има и други, които не са очаровани.

Иначе наистина е невероятно място.

И за да не съм голословен http://for.journey.bg/topic.php?topic=2557

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук има няколко снимки от Воден камък http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246930 .

Пътя минава от Хисар през "Портата с камилите" покрай почивния дом на МВР, после леко вляво, през едно католическо село и стига точно до Воден камък/5 партизанина/.

В Хисаря има добър басейн в х-л "Аугуста" - 8 лв., но по добър е в почивния дом на МНО - 4 лв., включва ползване на голям покрит олимпииски басеин, външен басеин и два детски. Има и летен бар с алкохол и хапване. Водата в басеините е минерална - 28 градуса.

Пак казвам, не лобирам за горното място, само информирам за условията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещата отиват отново към Старозагорските бани като че ли?

 

Ето това е приказка- щом вече е проверено на няколко пъти и колегите са доволни ,мисля ,че е най-разумното решение!

П.С. не искам да зучи така , че все едно като съм от Стара Загора натискам за това място!

Каквото се реши това ще е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли крайно време за нова и да се надяваме окончателна анкета? :spamer:

Спокойно, изчакайте понеделник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа.... Само съм обядвал там, познавам г-н Трухчев (запознавали сме се, толкова) и съм изненадан от това, което прочетох. Познавам доста хора в региона, като човек, учил езикова гимназия, за да следва туризъм, участвал в изготвянето ма Национална стратегия за развитието на еко- и селски туризъм съм се срещал с много хора ("селяни"), предлагащи тази услуга. Познавам сериозно заели се хора, които са си заложили всичко, за да осъществят мечтите си, дядовата им къща да е Тяхната къща... и изпадат самите те в умопомрачение, че им идват по токчета и коприни в Балкана... И гостите мрънкат непрекъснато....

Изумен бях от линка, че селски туризъм - никога! Това е писано от хора, които искат Шератон условия за 20 лева. Хем да е тънкана, хем да е поне Радисън.

Ми бях в Радисън в Глазгоу. И? Пак спах. Ама и у дома си спя. И не е Хилтън.

Днес жената на колега беше изключително въодушевена, че сме се упътили натам, че била по Великден в същата къща. Обещах и да лобирам, макар че сам предложих мястото. Където и да се реши - пак ще съм там!

 

В по-горен пост се изразява мнение за Старозагорските бани. Не мислите ли, че е добра идея да съберем някой лев и да поканим пак децата от Дома да се съберем? Защо не?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В по-горен пост се изразява мнение за Старозагорските бани. Не мислите ли, че е добра идея да съберем някой лев и да поканим пак децата от Дома да се съберем? Защо не?

Това е прекрасна идея :icon_clap: Да го направим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е време да конкретизираме мястото за Национална среща,след като варианта"Бело камене" отпадна заради лошия път.Днес на срещата в София с Роско си говорехме точно за Старозагорските минерални бани-можем да направим 2 в 1!Хем ще направим среща,хем ще видим децата от дома.Няма да им организираме пикник както предния път,но поне да се видим с тях.Пък ако са останали пари в касата(това ще кажат Дани и Светльо)можем да им вземем по нещо дребничко...Но всичко зависи от Вас-за където се гласува,там сме! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо всъщност отпадна първата идея за място - а именно Плевен?

Не че на Старозагорските бани не е хубаво, но си мисля, че е по-добре местата на националните срещи да са различни всеки път...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо всъщност отпадна първата идея за място - а именно Плевен?

Не че на Старозагорските бани не е хубаво, но си мисля, че е по-добре местата на националните срещи да са различни всеки път...

Не съм попадал на обсъждането за Плевен, но горе над самия град е пълно с почивни бази, които са горе-долу прилични и са в гора - има къде да се излезе на въздух, разходка, скара...

 

Другото, което мога да предложа, е една почивна станция на Паничище, където съм ходил. Ако има интерес, ще дам инфо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Паничище - не става, колегите от Варна и Бургас трябва да пътуват доста.

Според мен в Стара Загора е много добре, защото можем да идем да видим децата! Хайде да го решаваме, че да се знае!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох предложението за Плевен,но в последствие се разубедих по няколко причини.

1- За съжеление пистата в Долна митрополия не може да се вземе (първо много скъпо,второ не можах да открия собствениците, и т.н.)

2-Както каза някой колега това няма да е НАЦИОНАЛЕН ФЕН СЪБОР НА :mitsu-smiley: ,а ще национална среща(в малко по голям мащаб)

3-Плевен е малко скъпарски град.

4-(може да Ви се стори малко егоистично от моя страна) много ми се искаша да си направим поредната разходка с моята половинка :icon_blush:

А пък идеята за Старозагорските бани е страхотна особенно с децата :icon_thumbup:

Предлагам да се обсъжда ВЕЧЕ сериозно за бройката на желаещите да присъстват на тази среща,сирич-АНКЕТА(за пореден път,надявам се и аз да е последна)

Поздрави от Плевен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мене мястото вече е уговорено ми дайте дати те да се определят и да се действа :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Че то и датата се знае :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам се да прикача клипче от мобилен телефон на Трухчевата къща но не знам дали ще стане

 

 

явно не става ,а беше хубаво да го видите защото мястото наистина е добро. Ако някои може да ми каже как да го кача :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има идея да ти дойдем всичките на гости.... За агрегата - няма да питам. Ама ако може едно чеверме да организираш на Баните - везните ще наклонят към Стара Загора...

Батенце, пак си на ход! Знам, че можем да разчитаме на теб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има идея да ти дойдем всичките на гости.... За агрегата - няма да питам. Ама ако може едно чеверме да организираш на Баните - везните ще наклонят към Стара Загора...

Батенце, пак си на ход! Знам, че можем да разчитаме на теб!

 

Още утре почвам да действам по въпроса :icon_thumbup: :icon_rock: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...