Премини към съдържание

Кой от форума държи рекорд за километри


Препоръчано мнение

Ето я и обещаната статия (Аутобилд, 29.12.05 - 11.01.06): :link:

Снимах я с телефона и качеството не е много добро, но се чете. :) Ето един цитат от статията:

"Още отсега Шнайдер е готов и с отговора на въпроса какво ще прави с маратонското Паджеро, когато броячът на километража отново покаже седем нули."Тогава ще го продам на Тойота!" :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя Спейс стар1,3I е 2000г.. Купих го в края на април тази година на 240 000км.

Немеца ми предложи да върне километрите, но аз отказах, защото колата е за мен, а не за търговия.

Към днешна дата колата е на 255000км.. Работя извън Варна и всеки ден минавам приблизително по 200км..

Колата е много яка, дупките спомогнаха за смяна на предни шарнири+носачи и биалетки.

За сега колата се държи отлично. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя колт е на 149 000 по километраж, ама дали е въртян, не знам, уже от мой човек е, който ми каза, че 100 % са реални км, ама ... Като гледам по сервизна книжка последното писано е през 2004, когато е бил на 90 000 км, и като се има предвид, че е внос от Австрия (малка държавица), някакси ме предразполага да мисля, че е на реални км. :mitsu-smiley:

 

А иначе съм виждал Тико такси на 980 000 км. :icon_hmm: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...