Премини към съдържание

Проблем с намирането на кондензер


paci

Препоръчано мнение

Здравейте,моля някой да ми даде съвет от къде мога да си купя нов кондензер за GALANT произведен 1995 година модел Е52А двигател 1,8 4G93 !!! Само да не е от кожодерите от БАЛКАНСТАР ! Благодаря ви за вниманието !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля някой да ми даде съвет от къде мога да си купя нов кондензер за GALANT произведен 1995 година модел Е52А двигател 1,8 4G93 !!! Само да не е от кожодерите от БАЛКАНСТАР ! Благодаря ви за вниманието !

Какъв е тоя кондензер, че нещо не разбрах за кое точно говориш? За това дето се кондензират в него горивните пари ли става дума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само като уточнение> Предполагам, че в случая "кондензер" е кондензатора(радиатор) на климатика.

Аз бих потърсил нов от eBay.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само като уточнение> Предполагам, че в случая "кондензер" е кондензатора(радиатор) на климатика.

Аз бих потърсил нов от eBay.

Да точно кондензатор / радиатор / за климатика ми трябва! В Русе никоя фирма неможе да ми достави,освен БАЛКАНСТАР които ми искат 1300 лева за този /радиатор /! Моля да ми обясниш какво е еВау!Благодаря ти !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж първо при колегата Митсубиши дали няма да пасне радиатора. По принцип eBay е онлайн платформа за търгове, където често могат да се намерят изгодно части. Проблема за България е че малко фирми доставят до БГ и ако доставят то доставката е доста скъпа.

Между другото ето ти един адрес да си сравниш размерите на радиатора. Както ще видиш цената е 157 евро с ддс на дребно, така че Балканстар не ги знам как пазаруват.

 

radiator Galant 4

 

А иначе примерн адрес на eBay e www.ebay.de

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж първо при колегата Митсубиши дали няма да пасне радиатора. По принцип eBay е онлайн платформа за търгове, където често могат да се намерят изгодно части. Проблема за България е че малко фирми доставят до БГ и ако доставят то доставката е доста скъпа.

Между другото ето ти един адрес да си сравниш размерите на радиатора. Както ще видиш цената е 157 евро с ддс на дребно, така че Балканстар не ги знам как пазаруват.

 

radiator Galant 4

 

А иначе примерн адрес на eBay e www.ebay.de

Благодаря ти за информацията,ще проверя!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно кондензатор / радиатор / за климатика ми трябва! В Русе никоя фирма неможе да ми достави,освен БАЛКАНСТАР които ми искат 1300 лева за този /радиатор /! Моля да ми обясниш какво е еВау!Благодаря ти !

 

едно уточнение за ebay - плащането през PayPal е доста по-сигурно, а ако нямаш кредитна карта - май не ти остава и друг избор. Зависи как ще се разбереш с продавача все пак.

И пращай адреса си за доставка на ЛАТИНИЦА! иначе понякога стават грешки с кодировките и може да ти мотаят пратката с месеци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно кондензатор / радиатор / за климатика ми трябва! В Русе никоя фирма неможе да ми достави,освен БАЛКАНСТАР които ми искат 1300 лева за този /радиатор /! Моля да ми обясниш какво е еВау!Благодаря ти !

 

Здравей колега, освен оригинални може да попиташ и на други производители например на Nissens, за такъв както и на други производители питай фирма Косер - те могат да ти предложат и други варианти

http://www.kosser.net/Products/SpareParts/radiator_kl.php

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Nissens са добри. И аз предполагам че ще е около 300 лв.

 

Арела Сървисиз ООД - вносител на радиатори Nissens.

 

гр.София

офис / склад

ул. 11-ти Август № 46

тел : 02/ 983 51 41, 983 39 31

тел/факс : 02/ 983 18 18

мобилен: 0888 215 356

 

 

гр. Пловдив

ул. Карловска №

тел: 032/ 953819

мобилен: 0888 335 135

 

 

гр. Стара Загора

бул. Симеон Велики № 76

тел: 042/ 600325

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Nissens са добри. И аз предполагам че ще е около 300 лв.

 

 

Скоро си купих радиатор за климатика на "Nissens" за Каризмата ми и цената е точно 360 лв. с ДДС-то. Само че не чрез Косер. Така че предполагам и за неговата кола цената ще е някъде около тая цифра.

 

Сега тук се прави компромис с това че не е оригинално, но за такава разлика в цените си струва такъв компромис - пък и отзивите за Nissens са добри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Nissens са добри. И аз предполагам че ще е около 300 лв.

 

Колега благодаря ти за адресите които си написал!!!Гледам,че караш същия Галант като моя,ти сменял ли си този радиатор?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...