Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Според мен, варианта в момента е най-сигурен и изпитан като технология - с други ще имаме повече проблеми.

Освен това работи с всички поддържащи java браузери, а не само IE, което би било особен проблем не само за мен.

За който е през прокси и има само 80 и 443 (https) порт навън /както Хавата/ да прочете по-нагоре неговото описание как го направихме - пуснал съм прокси при мен което да препраща от 443 към чат сървъра на 6667.

 

В момента проблема е ча малко хора го ползват. Тези които имаха проблеми се разрешиха, но не го ползват.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Колеги, използвайте чата. Досега само като факти ще ви кажа, че помогна на много хора тук да си разрешът проблемите онлайн. Разбирам, че не сте свикнали още, но със времето ще се научиме да го ползваме. Удачно решение е, на всеки който влиза за по-дълго време във форума да си го пуска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да удобно е да знаеш, че като си заредиш страницата и видиш кои са логнати към форума можеш да ги намериш в чата и ако имаш въпроси да ги зададеш и получиш отговор на момента. Но за неща, които ни се струват по важни е добре да се пускат съобщения в съответните теми за да може всички да ги четат и включат в дискусията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Добавих статистика за това кой е в чата в момента - най-отдолу е

"Потребители в чата"

 

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм успял да го подкарам и със сисадмина говорих и инсталирах какво ли не и пак неще и неще...! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш ICQ ми пиши, или по email или по ЛС - вече 3-4 пъти само се оплакваш без да обясниш какъв е проблема!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Аз все още не съм успял да го подкарам и със сисадмина говорих и инсталирах какво ли не и пак неще и неще...!    :icon_crying:

 

И какво стана накрая? Оправихте го с Божо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам благодарности и на двама ви с колегата ми! :)

Сега ще борим положението с домашният ми компютър! :)

Вярвам че ще стане по същият начин, но имам едно питане към Божо и после ще пробвам! :)

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Чата вече има нова визия. Цветовете са същите като на форума :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Изглежда се оправи и проблема когато при пращане на дълго съобщение другите получаваха цифри само.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не работеше качването на аватари /дава че файла трябва да е jpg, gif при валиден файл/ - Pilcho се оплака и го оправих :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:( и преди го правеше този проблем

и аз незнаех, че пак го има и никой не се е оплаквал. Какво точно се оказа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз не знаех, pilcho днес ми каза. Проблемът беше в самия код на страницата, където проверява типа картинка - не беше вярна просто..не знам какво са имали в предвид като са го писали ... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Защо последно време никой не виждам в чата.Да не би да имам нещо нередно или никой не влиза в чата по времето когато аз съм вътре .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос... , може би трябва да го отправя към БАлександров:

Може ли да се сложи отдолу където пише кой е онлайн и инфо за присъстващите в чата, както беше в старият форум!

Беше много удобно и веднага се виждаше ако има някой вътре!

Айде ако може пак да има такова инфо, ще съм Многоо благодарен! :)

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове на мене ми излиза ето това

[13:01] Disconnected from irc.blitzed.org

[13:01] Error : Not connected

[13:01] Error : Not connected

[13:01] Error : Not connected

[13:01] Error : Not connected

и немога да вляза в чата. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Явно проблемите продължават. Кажете какво да правиме с този чат?

Има ли някъкви други версии или малко по-опростени варианти, за да може всички да влизат по-безпроблемно в него? Давайте предложения. Всеки да помага с каквото може за клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми в BMW форума имат чат и там си влизам баз проблеми сигорно са с друга версия трябва тях да ги питаш. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...