Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги искам да Ви кажа че аз нямам никакви проблеми с чата, така както преди влизах в него така влизам и сега!

На визия, чата не е променен и смятам, че не трябва да имате някакви проблеми при влизането в него!

Според мен, той е на старата подложка /phpbb/ и си е съвсем същият.

Чат бутона ни препраща към него, пишете име и парола и влизате все едно сте си у дома! :D

Незнам от какво естество са проблемите, но при мен всичко си е както преди и ако сте влизали преди, не мисля че има причина да не влизате пак по същият начин!

Свяалете си java приложението от тук и пробвате пак!

С друго не мога да бъда полезен... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Видях че тук са с инвижън и имат някакъв "вграден" чат отгоре, който не ползва java а постоянно презарежда страницата. Вероятно е някакъв или стандартен или общодостъпен плъгин. Изглежда добре и работи просто, но мисля че това с постоянното презареждане ще прави страшен трафик, който и без това е много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора възможно ли е всеки път когато влизам в чата да съм единствен? Случвало се е да има по 10 човека он-лайн, а в чата никой!!!

Дали наистина хората не влизат или има някакъв проблем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора възможно ли е всеки път когато влизам в чата да съм единствен? Случвало се е да има по 10 човека он-лайн, а в чата никой!!!

Дали наистина хората не влизат или има някакъв проблем :)

6601[/snapback]

Според мене и двете.Гледай само колко страници с пбяснения и въпроси са изписани и хората се обесърчиха с тоя чат.Времето показа,че е много бъгав :throw:

ако може да се смени ще бъде добрее,ако ли не не е болка за умиргане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бъгав е!

Откакто се премина на инвижън нещо се "бият" с чата!

В нас като заредя чата тръгва обаче на монитора ми е пълна какофония!

Получава се нещо наистина омазващо... и поради това не влизам, освен ако не получа покана с лично съобщение от някой, който е в чата! :D

иначе и аз като съм влизал рядко засичам някой!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

В крайна сметка има ли канал в mIRC? Аз колкото и пъти да съм се опитвал да вляза не успявам!!! :icon_n_dunno: Ако наистина няма чат и не съм се объркал......и ако вие искате, мога да направя един канал на клуба в Mirc. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка има ли канал в mIRC? Аз колкото и пъти да съм се опитвал да вляза не успявам!!! :icon_n_dunno: Ако наистина няма чат и не съм се объркал......и ако вие искате, мога да направя един канал на клуба в Mirc. :)

 

Ами аз не го ползвам, нещо не ме кефи чата. Но ако някой от колегите е фен, защо не...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...