Премини към съдържание

Време ли е за нови тениски?


Препоръчано мнение

Не знам как стана така, че изпуснах тази тема. :icon_blush:

Някой може ли да ми каже да ли е късно за поръчка вече, тъй като срока беше до края на седмицата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Виждам, че поръчката ми не е взета впредвид но поне кажете има ли смисъл да превеждам пари във вторник или сряда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Виждам, че поръчката ми не е взета впредвид но поне кажете има ли смисъл да превеждам пари във вторник или сряда.

 

Колега, нали написах отдолу с червени букви в списъка, че поръчката се взима предвид, само като се плати. Има още време до другата седмица. :)

Виж няколко поста по-нагоре. :gore:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
А ще има ли потници, за дамите?

 

Кажи какъв размер и цвят искаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss,

Прати ми моля те на лична номера на банковата сметка, ще пусна утре един експресен превод за фланелки.

Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss,

Прати ми моля те на лична номера на банковата сметка, ще пусна утре един експресен превод за фланелки.

Мерси предварително.

 

Колега, моля четете внимателно общите теми- Правилата на Форума, За членството във Форума и т.н. Неминуемо ще видите номера на банковата сметка на Клуба, където може да превеждате пари за членски внос, тениски, благотворителност и други инициативи.

 

Ако си бяхте направили труда да прочетете поне темата, в която пишете, щяхте да видите публикувана въпросната банкова сметка. Но не би!

 

Несериозно е да караме Big Boss да пише на всеки персонални обяснения.

 

Ценете ни времето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преведени на 30.04.2008 24,00лв. за 2 броя дамски потници-1червен и 1 черен, размер М

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Последен срок до края на седмицата за поръчка на тениски. Предвид това, че бяха празници и много хора нямаха възможност да следят темата! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Последен списък от днес.

В понеделник поръчваме.

 

Ако някой намери някаква неточност или е пропуснат, моля да ми пише ЛС. :)

 

------Име------|----------------------брой/размер/цвят---------------------------|-----платени-----|

 

Big Boss---------|------------------------5 XL сиви, 2 М червени, 5 XL черни----------------|----------ДА---------|

Dell---------------|--------------------------1L черна, 1L червена-------------------------------|----------ДА---------|

LiX----------------|---------------------------1L черна, 1L червена и 1L бяла-----------------|----------ДА---------|

cop---------------|----------------------------1XL черна и 1XL сива------------------------------|----------ДА---------|

valboss----------|---------------1XXL черна, 1XXL червена, 1L червена-------------------|----------ДА---------|

D-r.Sarachev---|-----------------------------------1XL бяла---------------------------------------|----------ДА---------|

lentqq-----------|--------------------------1XXL червена и 1XXL сива--------------------------|----------ДА---------|

quicksilver------|--------------------------1L черна, 1L червена--------------------------------|----------ДА---------|

vitekk------------|-----------------------1 червена, 1 черна , 1 бяла, размер М-------------|----------ДА---------|

doko-------------|------------------------------1 XXL червена и 1 XXL бяла------------- -------|----------ДА---------|

valio--------------|---------------2 M броя черни, 1 М бял потник------------------------------|----------ДА---------|

!ZiPaRa ---------|----------------------------2 черни тениски L----------------------------------|----------ДА---------|

adidas-----------|----------------------------1 черна L и 1 червена L--------------------------|----------ДА---------|

Estilian----------|-----------------------------1 М бяла и 2 M черни----------------------------|----------ДА---------|

ipj----------------|-----------------------------1 L бяла и 1 L червена----------------------------|----------ДА---------|

nmizov----------|-----------------------------1- червена М и 3- червени L--------------------|-----------ДА---------|

rosko------------|----1червена и 1 черна XL и 1 червена S,2 червени 135-140 см----|----------ДА----------|

Evgeni K--------|-----------------------------1 черна L и 1 червена L--------------------------|----------ДА----------|

DANI MG--------|-----------------------1XXL червена и 1XXL сива------------------------------|----------ДА----------|

Viper------------|----2L червени, 1L черна и 1M червена, и 1 червена 120-125 см----|----------ДА----------|

Brigadiro--------|-----------------------3 броя XL бяла,черна и сива,а 1бр. М сива -----------|--------ДА----------|

DJ_Tymbi-------|-----------------------2 XL червени -----------------------------------------------|---------ДА----------|

Fq21-------------|---------------------1L и 1 детска ( 140см.) черни----------------------------|--------ДА-----------|

Shoker----------|----------------------1 M червена и 1 M бяла-----------------------------------|---------ДА----------|

PYMEH----------|---------------------------------1 XL сива--------------------------------------------|---------ДА---------|

Светла----------|----------2 броя дамски потници-1червен и 1 черен, размер М--------|---------ДА--------|

michael128-----|---------------------------2 бели, 1 черна, 1 червена 1 сива L размер-------------ДА--------|

bate_pleven----|----------------------------3 XXL- бяла, черна, червена-------------------------|----------ДА---------|

sunnyboy115---|-----------------------------2 бели тениски с размери L и XL--------------------|----------ДА---------|

Georgi Kostadinov--|------------------------1червена и 1 черна XL--------------------------------|---------ДА---------|

Mimka-----------|-----------------------------1 черна L и 1червен потник размер М--------------|---------ДА--------|

ivaylo iliev------|------------------------- 2 бр. черни и 2 бр. червени L --------------------------|----------ДА-------|

m9ck------------|--------------------------2 бр. черни, размери L и XL ----------------------------|----------ДА-------|

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Пиши ме и мен за две тениски - червена и черна XL и двете. Преди малко пуснах превода предполагам че утре след обяд парите ще са стигнали където трябва :)...

 

Поздрави,

Георги

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

и аз искам да поръчам една черна тениска размер L и един червен потник размер М.

Утре сутринта ще мина през банка да преведа парите. Благодаря предварително. Ще напиша и след превода, за да бъде всичко както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Днес в късния следобед поръчваме тениските. Който иска в последния момент да поръча, има време целя ден да направи заявка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Другата седмица ще са готови! Трябва да направим среща за раздаването, а на колегите от другите градове ще ги пратим с куриер! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да поема раздаването на тениските пак и изпращането с куриер до колегите извън София! :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги останаха тениски черни с размери M и S и една XL.

Който иска, моля да ми пише ЛС.

Тениските са от известната фирма Fruit Of The Loom

 

 

http://www.picvalley.net/u/244/60905_319.JPG

 

http://www.picvalley.net/u/244/60906_324.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Едната XL вече отиде за колегата valboss.

Остават M и S размери :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги останаха тениски черни с размери M и S и една XL.

Който иска, моля да ми пише ЛС.

Тениските са от известната фирма Fruit Of The Loom

http://www.picvalley.net/u/244/60905_319.JPG

 

http://www.picvalley.net/u/244/60906_324.JPG

 

 

моля една М и една XL за мен :icon_clap:

плащам когато кажете :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...