Премини към съдържание

Въпрос за климатика


Matey

Препоръчано мнение

Имам един малко странен въпрос.

Колата е с климатроник и когато външната температура е по-ниска от 5-6градуса. като запаля и включа парното се чува,

сигнал от климатроника и на дисплея изписва каква е температурата отвън.

Иначе нямам никакъв проблем с парното. Питането ми е това може ли да е някакъв сигнал за повреда или е нормално.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един малко странен въпрос.

Колата е с климатроник и когато външната температура е по-ниска от 5-6градуса. като запаля и включа парното се чува,

сигнал от климатроника и на дисплея изписва каква е температурата отвън.

Иначе нямам никакъв проблем с парното. Питането ми е това може ли да е някакъв сигнал за повреда или е нормално.

Благодаря предварително.

Климатроника бибитка и те предупреждава че може да има поледица на пътя когато външната температура стане 3 градуса (и по-малко). Нормално е, това е екстра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Климатроника бибитка и те предупреждава че може да има поледица на пътя когато външната температура стане 3 градуса (и по-малко). Нормално е, това е екстра.

Мерси за отговора. :icon_dance:

Galanta е съвършената кола не спира да ме изумява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Климатроника бибитка и те предупреждава че може да има поледица на пътя когато външната температура стане 3 градуса (и по-малко). Нормално е, това е екстра.

 

При мен бибка на 0 градуса. Явно за различните страни е настроен различно :icon_hmm: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен на котурата-вектра Б (вече продадена) ми мигаше на 3 градуса както и на 2-те БМВ-та на работата, май на повечето коли е на 3 :spamer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При температура под 3 градуса климатроника не се включва /рестрикция/ :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз още нямам наблюдения върху зумера на климатроника. Днес сутринта температурата беше 1 градус и нищо не ми избибитка. Предполагам и при мен е на 0 градуса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...