Премини към съдържание

Сбирката


Stef4o

Препоръчано мнение

Завиждам искрено... в общи линии от снимките ме заболя още повече, примесено с проблемите, които имах в неделя... извинявам се на няколко човека, на които обещах да дойда :) Скоро ще повторим мероприятието и ще подобрим изживяването ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Наистина беше супер колеги!

За ''инвазията'' до орлов мост..... нямам думи!

Следващия път да сме повечко и по-раничко да се съберем, че бързо мина времето и взе че се стъмни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше много забавно! Въпреки че малко закъсняхме.. по моя вина :icon_blush: А колоната до Орлов мост беше най-забавна! Найстина внушителна гледка! :icon_clap: Все едно космически кораби се бяха изсипали от някоя пространствена гънка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много готинко, аз пак с друга марка бях, но ескортирах колоната до край ;) А и като гледам Евото присъства сериозно на снимките!

 

Дани, как е след тест драйва!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много готинко, аз пак с друга марка бях, но ескортирах колоната до край ;) А и като гледам Евото присъства сериозно на снимките!

 

Дани, как е след тест драйва!?

 

Абе, много мощно това Ево, да не смее човек да му пипне газта! :icon_clown:

Другия път като направя още 2-3 кръгчета и ще му свикна... :tooth:

Иначе, верно ескортира колоната на Галантите до край :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз се включвам малко късно по темата, ама до сега нямах време да вляза във форума. Срещата бешееее направо супер. Колите несъмнено бяха още по-супер. А за колегите няма смисъл да споменавам, че бяха най-супер. Лично на мен ми беше доста забавно от разказите на Bone. Разбира се и интересно да се видя със другите и се запозная с новите хора от клуба. За съжаление малко бързах, та бях в колоната от :mitsu-smiley: Галант-ни коли само до Хладилника, но другия път повече... А и снимките са супер. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...