Премини към съдържание

Сбирката


Stef4o

Препоръчано мнение

Здравейте,

някой ще ми обяснили какво представляват сбирките които правите?!?

Аз от скоро съм собственик на Galant и много искам да се срещна с други такива и да обменим опит и впечатления. Добре звучи да се съберат много зверове от породата на едно място :mitsu-smiley: :icon_rock: Така, че казвайте...кога ще има сбирка?Айде аз отивам да покарам малко....че още не съм и се нарадвал!!!:)Само дето не спя в нея тия дни :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колега, в момента се обсъжда да има сбирка на Eclipse (виж темата в раздел "Eclipse/Total Eclipse 3"), може ако ни позволят и ние да присъстваме :icon_blush: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние защо не организираме наша среща? Мисля че може да се организира, или е сложно...незнам не съм запознат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е никакъв проблем - просто колегите от Еклипс първи са се сетили и е добре дошло и ние да отидем :icon_angel: :rolleyes: Тъкмо ще видя някои и други ниско летящи самолети :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите :icon_bye: !И аз се интересувам от сбирките :drinks: :drive: на :mitsu-smiley: ГАЛАНТ.Как стават?Кога се правят?Какви са условията?От кого се разбира и как?И пр.Все хубави вьпроси за :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сбирки на Галант все още не е имало, има сбирки на :mitsu-smiley: и те се определят от мнозинството членове.........за тази година все още нямаме сбирка и е редно вече да направим :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, този уикенд времето ще е перфектно. Дайте да се съберем някъде из София, дайте предложения къде

и в колко часа. В последно време доста хора се сдобихме с Галантчета, та да се запознаем поне :icon_thumbup:

И пет души да се съберем пак ще е нещо! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този уикенд времето ще е перфектно. Дайте да се съберем някъде из София, дайте предложения къде

и в колко часа. В последно време доста хора се сдобихме с Галантчета, та да се запознаем поне :icon_thumbup:

И пет души да се съберем пак ще е нещо! :icon_rock:

Ами хайде - събота или неделя от 18:00-18:30 часа на ОМВ Бояна. :icon_hmm: Принципно, съм повече за съботата, че в неделя става много гъч по-късно на Бояната, даже ако е събота може да е от 19:00. Ако има гости от друг град може и по-ранен час да дадем и да се организираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече се запознах на живо с невероятни хора от форума и много ми се иска да видя и други лица... проблемът е, че ще бъда в провинцията и сигурно ще се върна по-късно вечерта... ако решите къде ще се срещата, плс, напишете и къде ще седнете или някой от тези, които ще ходят, да ми изпрати лично съобщение с телефон, за да мога да се обадя като съм в София и да ви намеря...

 

Мерсакис предварително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ще рече, че трябва да раздвижа Баба Сигма или може би Галанта, а може пак на 2 колела да дойда имам табелка Evolution, така че съм в играта ;)?

Събота ще е хубаво времето, така че...

 

:drive: :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сбирки на Галант все още не е имало, има сбирки на :mitsu-smiley: и те се определят от мнозинството членове.........за тази година все още нямаме сбирка и е редно вече да направим :rolleyes:

Е хайде де ! Кой трябва да се сети, за да стане. Не че ще имам време да дойда, ама тази година се прекалява с липсата на срещи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава, нищо че в неделя е по натоварено като движение/щом ще сме повечко/ нека е тогава.

Само да измислиме подходящя място.Нека колегите които познават повече София да кажат къде има

удобно място, по-далече от големи пътни артерии да не се нахакваме в задръствания. Нека го решим днес и да се видиме в неделя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Например място за среща-зад зоологическата градина имаше нещо като плац, обръщало на автобуси, точно

до завода не Кока Кола. Може да е навсякъде из София да е по спокойно да си спрем количките и да си полафиме.

Казвайте колеги?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам едно от двете места да се проведе срещата:

1. Паркингът пред зоологическата градина като се идва от ул.Сребърна,кв.Хладилника

http://bgmaps.com/map.asp?sid=5f53d51fb0ac...e=&oType=49

2. ОМВ Бояна - околовръстен път като се идва от Горна баня

http://bgmaps.com/map.asp?sid=5f53d51fb0ac...e=&oType=49

 

За час и дата - неделя, 13.04.2008 от 17:30-18:00 часа, за да се избегнат задръстванията и наплива на прибиращи се.

Какво мислите колеги? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако сме повече хора е по-добре да е на по-широко място! ОМВ за толкова коли ще е тесничко... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох като пример зоопарка , но ако става там да ходим, на ОМВ ще е лудница/нали това ОМВ което е на околовръстният път/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох като пример зоопарка , но ако става там да ходим, на ОМВ ще е лудница/нали това ОМВ което е на околовръстният път/

Да, за него, затова май ще се придържаме към първия вариант - Паркинга на зоопарка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга, пред входа или този към задният вход на обръщалото на автобусите?

Колегите да кажат удобен за всички час, да се съберем повечко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...