Премини към съдържание

Да се похваля


Препоръчано мнение

Здравейте!

казвам се Йонко и съм от София.

Фен съм на японските коли. Имал съм Нисани, Хонди, Мазда, но от два дена имам "Три диаманта" във вид на

КОЛТ 1,3 1997 г.

Вярно, купих го за дъщерята, защото аз обичам големи комбита, но за тези два дена каране на този "мъник", аз се влюбих в него. За сетен път се убедих, че японската кола си е японска!

От вчера съм и във форума, и виждам че хората тук са добронамерени и отзивчиви! Надявам се де се срещаме често в този форум.

Засега - чао от мене :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :icon_thumbup: Със здраве дъщеря ти да кара диамантчето :mitsu-smiley: и ти разбира се :icon_clap:. Направо качвай снимки на мъничето и хиляди безаварийни километри със самолетчето :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка ;) Само да не се сборите с дъщерята за колта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Имам същата колица и съм много доволен от нея, подлагам я на "страшна" експлоатация и с всеки ден се уверявам, че е много здрава. Хиляди безаварийни километри. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки на "Малчо".

Това до него е батко му "Мечо", т.е. мойто комби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много,преди не успях да ги кача,но ето ги сега снимките :icon_thumbup: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231479

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...