Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Питане относно бензин-газ


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Не съм особено голяма да не кажа никак дори любителка на газта, но тва чудо си похарчва доста при моето каране, а аз го карам доста и на по-висои обороти та питам дали се понася с газта т.е. дали мога да му сложа газов инжекцион! Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежката беше дала рама преди - GDI e, така че....

 

Може да имаш някакъв проблем, който да причинява висок разход...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мотора го знаеш и е GDI 1.8, а за проблем няма просто ми се струва, че 11,5 си е доста и се опитвам да намаля разхода си за бензин просто, понеже доста карам! Значи е сигурно, че ще има проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мотора го знаеш и е GDI 1.8, а за проблем няма просто ми се струва, че 11,5 си е доста и се опитвам да намаля разхода си за бензин просто, понеже доста карам! Значи е сигурно, че ще има проблем?

На GDI няма как да спреш механичната помпа и затова няма как да сложиш газ............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една хубава профилактика на мотора би свалила разхода със сигурност ! Това е двигател, който нормално е доста икономичен и мощен и не би имал нужда от ГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами този мотор качен на такова купе (мисля че беше Пинин нали), и то в София. Разхода ми се струва добре, но за профилактика няма да е лошо да се направи. Особенно ако е подминал 100 000км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...