Премини към съдържание

Може ли да се смени таблото на Carisma с десен волан


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте,имам Mistubishi Carisma 1.8 GDI модел 99,закупих колата от Англия и сега искам да и сменя волана защото много ми харесва и искам да си я карам в BG,бихте ли ми казали може ли да стане,някакви сервизи и горе-долу каква е цената на такава услуга?Благодаря предварително :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте,имам Mistubishi Carisma 1.8 GDI модел 99,закупих колата от Англия и сега искам да и сменя волана защото много ми харесва и искам да си я карам в BG,бихте ли ми казали може ли да стане,някакви сервизи и горе-долу каква е цената на такава услуга?Благодаря предварително :mitsu-smiley:

Със сигурност тази операция не е толкова лесна и също така не евтина. Трябва да се сменят не само мястото на волана и таблото (заедно с окабеляването му), но и педалите и още куп други неща. По-добрия вариант е тази кола да я оставиш (продадеш) в Англия, а тук да си вземеш друга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте,имам Mistubishi Carisma 1.8 GDI модел 99,закупих колата от Англия и сега искам да и сменя волана защото много ми харесва и искам да си я карам в BG,бихте ли ми казали може ли да стане,някакви сервизи и горе-долу каква е цената на такава услуга?Благодаря предварително :mitsu-smiley:
Mоже, взимаш едно табло, педали, рейката и при човек който знае какво работи. Да не е някой измислен майстор да не знае къде е двигателя. За два дни си готов. Един човек, който внася коли от Англия ми каза, че някъде в пловдивско, Карлово, Сопот ги сменят. За немски автомобил излизало 700лв.

 

Редакция: Използвай препинателни знаци, малки и големи букви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте,имам Mistubishi Carisma 1.8 GDI модел 99,закупих колата от Англия и сега искам да и сменя волана защото много ми харесва и искам да си я карам в BG,бихте ли ми казали може ли да стане,някакви сервизи и горе-долу каква е цената на такава услуга?Благодаря предварително :mitsu-smiley:

и аз имам такъв проблем ако разбереш нещо напиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, номерът на рамата, или VIN е уникален за всеки автомобил.

Просто не ти върши работа VIN на друг автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, номерът на рамата, или VIN е уникален за всеки автомобил.

Просто не ти върши работа VIN на друг автомобил.

за да си поръчам части за смяна на волана ми тябва номера на рамата на същия модел ,но с ляв волан

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Миналата седмица бях публикувал същия пост, но за жалост нямаше много коментари по темата. Поразрових се малко и успях да намеря някои части, след което попитах в два сервиза. Отговорът на едните "майстори" беше, че е невъзможно да се смени дирекцията, а другите ми поискаха 2000лв. за труд(ама се правеха на много велики и много в час на нещата). В крайна сметка излиза грубо 2000лв.(за части) + 1200-2000лв.(труд), общо ги сложи 3500 при което ми се струва малко онеправдано. Някой ми беше споменал че сменяли дирекцията в Турция и излизало общо към 1200 евро, но информацията ми стига само до това. Ако откриеш и ти някаква информация пиши, че и аз имам един :plane: за обръщане на волана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се,че си голям фен на марката, но като наближи време за продажба,защото и други М. има, ще е по-сложно с връщането на парите, а и след тези ремонтни работи ще ! следват и други за донагласяне и не свършва всичко така бързо .

Един познат щеше да прави същото с Пежс 406 внесено от Англия и му искаха колкото при теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица бях публикувал същия пост, но за жалост нямаше много коментари по темата. Поразрових се малко и успях да намеря някои части, след което попитах в два сервиза. Отговорът на едните "майстори" беше, че е невъзможно да се смени дирекцията, а другите ми поискаха 2000лв. за труд(ама се правеха на много велики и много в час на нещата). В крайна сметка излиза грубо 2000лв.(за части) + 1200-2000лв.(труд), общо ги сложи 3500 при което ми се струва малко онеправдано. Някой ми беше споменал че сменяли дирекцията в Турция и излизало общо към 1200 евро, но информацията ми стига само до това. Ако откриеш и ти някаква информация пиши, че и аз имам един :plane: за обръщане на волана.

Като е онеправдано, направи си го сам...........не знаеш с какво се захващаш човече .........така ще го закъсаш ако не знаеш какво точно трябва да направиш и дали ще го направиш както трябва и качествено ,че ще брадясаш след това............това се прави само от човек който наистина знае какво трябва да направи , аз знам но не бих се хванал дори и в този случай.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...