Премини към съдържание

Съединител


quiksilver

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

От няколко месеца карам галант 98г и още като го взех при натискане на съединителя се чуваше шум като от стържене на въртящ се лагер. С времето шума се засили и днес сутринта неможах да вкарам на скорост....интересното е че шума беше изчезнал. Сигурно е отишъл съединителя? Можете ли да ми дадете някакво инфо дали е той и колко парички струва читатав такъв....Също така и скоростите влизаха трудничко....

Ако има идеи ще съм благодарен! :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, май съединителя е заминал . Аз си купих преди 3 дни Exedy made in Japan и лагер NSK също Jpan за 230 лв. Цените варират от 230-300 лв

На ул. Симеон 176 имаше Daikin (наи-доброто) за около 250 лв. Има 1 подробност - този галант , му слагат 2 вида съединители с диаметър 215 или 225мм

а на магазина на Симеон не са склонни да го варна съединителя ако не стане. За това взех другият. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, май съединителя е заминал . Аз си купих преди 3 дни Exedy made in Japan и лагер NSK също Jpan за 230 лв. Цените варират от 230-300 лв

На ул. Симеон 176 имаше Daikin (наи-доброто) за около 250 лв. Има 1 подробност - този галант , му слагат 2 вида съединители с диаметър 215 или 225мм

а на магазина на Симеон не са склонни да го варна съединителя ако не стане. За това взех другият. Успех.

 

Цената ми се струва доста приемлива - това е за комплекта нали, с лагер, притисквател и феродов? Доволен ли си от Exedy-то?...а и тези цени са за Галант ЕА2А нали? И последен въпрос :icon_blush: къде си смени съединителя и колко парички струваше....за съжаление май всичко в тоя живот опира до парачките :)

10х Предварително! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събрах малко инфо 215 слагат на седана, а 225мм на комби варианта. Но цените навсякъде поне от тези които намерих са по-високи :icon_hmm: Май ще трябва да се поразходя.....Някой да е сменял съединител и да е останал доволен? Не ми се ще някой да се учи на колата ми - за жалост с японските често става така :icon_censored: Иначе Exedy и Daikin май са едно и също.....и оригинално :mitsu-smiley: излизат с тях от завода.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай номер на рама и ще е ясно какъв ти е

 

JMBSNEA2AVZ001844 - това е....марка можеш ли да препоръчаш, че от изчетеното ми стана ясно само, че е пълно с ментета :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

JMBSNEA2AVZ001844 - това е....марка можеш ли да препоръчаш, че от изчетеното ми стана ясно само, че е пълно с ментета :icon_blush:

 

215 е твоя. Не знам за марка... Важно е да е от място, от където си сигурен, че ще е това, което пише на кутията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди година ми се наложи да сменя за първи път съединителя на моята кола на 170000км(ЕА5А). За съжаление попаднах на не качественни резервни части и се наложи повторна смяна на комплект съединител преди 6 месеца. Тогава заложих на доказаното японско качество и се обърнах към Miroslav за оригиналния комплект на :mitsu-smiley: . Естественно съм много доволен, но за цена се обърни към него :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги, налага ми се смяна на съединителя. Ще сменям комплект и ми предлагат на VALEO-Корейски или на NKK-Японски като разликата в цеата е 10-ина лв. Та това което ме интересува някой има ли някакви впечатления от 2те марки коя е за предпочитане и дали някой реално си е взимал от едната или другата марка и дали е доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, налага ми се смяна на съединителя. Ще сменям комплект и ми предлагат на VALEO-Корейски или на NKK-Японски като разликата в цеата е 10-ина лв. Та това което ме интересува някой има ли някакви впечатления от 2те марки коя е за предпочитане и дали някой реално си е взимал от едната или другата марка и дали е доволен.

Нито едното ,нито другото, вземи си Дайкин или Екседи, то те са еднакви, защото се обединиха двете фирми ........Дайкина по принцип правят и съединителите на Галант за първоначално вграждане........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нито едното ,нито другото, вземи си Дайкин или Екседи, то те са еднакви, защото се обединиха двете фирми ........Дайкина по принцип правят и съединителите на Галант за първоначално вграждане........

Мерси DJ за бързата намеса :). А имаш ли представа какви пари е комплекта на едната или другата марка и къде мога д аго намеря?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси DJ за бързата намеса :). А имаш ли представа какви пари е комплекта на едната или другата марка и къде мога д аго намеря?

Около 350 лв. мисля че беше ..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...