Премини към съдържание

Не ходете в този сервиз


Препоръчано мнение

Преди малко се прибрах в София с пътна помощ, защото ми се скъса ангренажния ремък, а го смених преди месец гаедно с ролките и минах само 1000 км. направих голяма грешка че го смених в това подобие на сервиз намиращ се тук " майстора " се казва ахмед, той и всички останали са боклуци, сега трябва да сменям двигателя. :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

 

Не ходете в този сервиз!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа е така като стане - дано да са ти по-малко пораженията по двигателя. Каква марка ремък ти бяха сложили, може да не е само от майсторлъка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не обяснява защо е отишъл при този "майстор", а не в някой от сервизите, упоменати в този форум, които са проверени и на които им имаме доверие. Ако е заради по-ниската оферта, която предполагам са му дали - вече е ясно защо се е получило така. Ангренажните ремъци и ролките аз взимам само от абсолютно сигурни места, никога не правя компромиси с тях.

Моите съболезнования към funai4eto.hit.bg за аварията с автомобила му. Дано пораженията да не са големи и скоро колата му пак да е в движение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената не е определяща, а качеството на персонала! И смея да твърдя, че е доста трудно вече да отгатнеш коя част е оригинална и коя не!!! :plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ремъка ти ли му го занесе или той го е купил?

 

А тоя форум за какво си мислите че съществува и защо толкова хора хвърлят толкова труд по него, след като продължават да се пускат такива теми. Всичко се прави за да си помагаме и за да не се допускат такива скъпоструващи грешки, ама трябва и да се чете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не обяснява защо е отишъл при този "майстор", а не в някой от сервизите, упоменати в този форум, които са проверени и на които им имаме доверие. Ако е заради по-ниската оферта, която предполагам са му дали - вече е ясно защо се е получило така. Ангренажните ремъци и ролките аз взимам само от абсолютно сигурни места, никога не правя компромиси с тях.

Моите съболезнования към funai4eto.hit.bg за аварията с автомобила му. Дано пораженията да не са големи и скоро колата му пак да е в движение.

въобще не ставаше дума за оферти, просто един приятел (който ми е като брат) ми го препоръча, правил си е колата само при него и бил много доволен, затова отидох там. частите не съм ги купувал аз (ако бях ги купувал щях да ги взема с 20 - 30 % отстъпка ) но понеже работя на 2 места (и колата ми трябва) и нямам никакво време време да се занимавам затова оставих колата на майстора и той да се оправя колкото се може по бързо разбирасе, и той смени косумативите за един ден, отгоре на всичко това ми е първия дизел и грам не разбирам (досега бях само на бензин) не знам какво е правил но на 2-ри - 3-ти ще разбера дали е смени ролките, ремъка, термостата, горивния,масления и въздушния филтър дали е сипал пълна синтетика и т.н. и ще ви кажа коя марка са.

А защо не съм отишъл в Ратола или Балкан стар, защото преди 2 седмици познат си взе 407 и отиде в сервиза на Пежо да си смени ремъка взеха му луди пари но това е ок, проблема е че на излизане от сервиза се къса ремъка и смаза всички клапани (аве знаете к'во става при късане на ангренажа).

Я ме посаветвайте ( тези които разбират ) двигателя е Рено Меган 1.9 ТДИ, дали мога да си купя части на рено на този двигател и с тях да извърша ремонта ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...