Премини към съдържание

Среща на Варненци


sodar

Препоръчано мнение

Предлагам да направим една среща на варненските мицубишита, тъй като имам желанието да се запознаем и обменим опит, а и да се конкурираме на Софийските ни колеги, които са доста сплотени според мен. :icon_thumbup:

Ако има желаещи, нека пишат, за да можем заедно да изберем дата и място на срещата.

Виждам, че има доста потребители от Варна, а аз съм имал "приказка" само с един до сега.

Нека проявим по-голяма активност.

Поздрави на всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Много добре, колеги! Организирайте се и после снимки да изпратите :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Sodar...Взел си ми думите от устата...Днес именно това казах и аз...Един колега от Варна каза, че сме малко но аз наистина мисля че по-важно е не количеството, а качеството...т.е. да си помагеме и да сме сплотени...Така...гларуси качени на митсу, активизирайте се!!! Очакваме ви тук с колегата да се разберем за първата среща на диамантите в морската столица!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Sodar...Взел си ми думите от устата...Днес именно това казах и аз...Един колега от Варна каза, че сме малко но аз наистина мисля че по-важно е не количеството, а качеството...т.е. да си помагеме и да сме сплотени...Така...гларуси качени на митсу, активизирайте се!!! Очакваме ви тук с колегата да се разберем за първата среща на диамантите в морската столица!

и аз съм за срещата, само кажете кога и къде!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека почакаме, да видят повече хора темата...но предложения за място и дата може да се пускат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви дойда на гости от София! Мисля, че няма да има никой против! :drive: Щом е среща не е за изпускане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Радвам се че има вече желаещи за срещата.

Аз предлага за място някой по-голям паркинг, до някое морско заведение, за да може и по една бира да пийнем!:

Например, БМ "Морски Дракон" плаж Кабакум или ресторант "Морска сирена", плаж Фичоза, за който обаче не съм сигурен дали работи.Трябва да проверя.

А за дата,незнам, някой по-слънчев уикенд, но кога точно???

Аз съм навит за когато и да е.

Моля дайте и други предложения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,пуснали сте темичка и аз не знам :icon_hmm: .Между другото от няколко дена се чудя къде може да се съберем,да се видим.Не мога да се сетя за такова заведение с голям паркинг :bang: .С удоволствие ще дойда,само да го измислим.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви дойда на гости от София! Мисля, че няма да има никой против! :drive: Щом е среща не е за изпускане!

 

Разбира се, че никой няма да има нищо напротив...тъкмо обратното!!! А иначе колеги...може и първо някъде в града да се съберем и така да идем накъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Варна,от около месец с още няколко мицу-фена подготвяме помещение за фен-клуба във Варна, намира се близо до ДЗИ на ул."Цар Симеон", ако някой иска да помогне с нещо ето тел. 0889446688! А за среща естествено ,че сме навити!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече помещение, с какъв статут, за събиране, за ремонти или... незнам, че ми стана интересно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече помещение, с какъв статут, за събиране, за ремонти или... незнам, че ми стана интересно.

 

Да! И на мен ми стана интересно? Ако може поясни малко? И ще помогнем кой с каквото може!!! Хубаво ще е да комуникираме и да обменяме информация, опит и съвети! Ади бе няма ли варненци в клуба...айде малко се активизирайте :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако успеете да се организирате за тази събота и неделя, тогава и аз мога да дойда. Така ще компенсирам липсата ми на Нациналната среща заради лошото време и затворените пътища.

Мисля, че няма много за умуване - решавате примерно срещата да е този уикенд на еди кое си място и готово. Времето в момента не е много топло, но поне пътищата са добри за пътуване, ще можем да дойдем хора и от други градове, но ако отложите срещата за декември, времето със сигурност ще е по-лошо от сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мен ме притеснява че още малко хора са прочели форума...но пък какво? Можем да си чукнем срещата, а по нататъка ще си направим и други! Самоче аз предлагам да е следващия уикенд защото сега е четвъртък и може и малкото хора да не успеят да прочетат...Според мен времето за една седмица няма да се збози :) И така първо предложение за следващия уикенд...Да видим коментарите...Mitsubishi ще се радвам да видя твоя красавец ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадих на ресторант "Морка сирена" да проверя да ли работят събота и неделя.Работят само събота и има голям паркинг.То се намира на Морска гара и ми се вижда доста подходящо. :icon_dance: Само трябва да нагласим една дата.Незнам как ще е другата седмица времето може да е :cold:

:rulez: Ако има други предложения ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за "Морска сирена"...Както казах нямам и нищо против да е тази събота...но се съмнявам че малко хора ще видят форума...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предложение да го направим в хотел Рай до свободния университет, има паркинг и хотелска част, собственика ми е приятел и винаги ще ни съдейства! А за помещението - представлява стая с тоалетна , ще има кафе машина диван, телевизор, двд, естествено рекламни материали за Митцу, и ще се продават аксесоари-якета, шапки, часовници,химикали и др., ще има винаги човек, който ще го поддържа и всеки фен на the best марката-MITSUBISHI е добре дошъл разбира с е от цялата страна! LONG LIVE MITSUBISHI!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този твоя човек от х-л Рай, в неделя може ли да ни приеме.

Защото аз, за тази събота няма да мога, но в неделя съм свободен, а предполагам, че и други вече имат планове за събота.

Ако искате дайте да се видим тази неделя, толкова хора колкото може, пък после,ако има интерес и от други, другата седмица пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този твоя човек от х-л Рай, в неделя може ли да ни приеме.

Защото аз, за тази събота няма да мога, но в неделя съм свободен, а предполагам, че и други вече имат планове за събота.

Ако искате дайте да се видим тази неделя, толкова хора колкото може, пък после,ако има интерес и от други, другата седмица пак!

ще проверя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с собственика няма проблем, но е хубаво да се знае колко човека ще бъдем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с собственика няма проблем, но е хубаво да се знае колко човека ще бъдем!

Предполагам, че е по-добре срещата да е някоя събота (най-вероятно следващата) за да могат хората от другите градове да се наспят и да имат време да се върнат обратно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е по-добре срещата да е някоя събота (най-вероятно следващата) за да могат хората от другите градове да се наспят и да имат време да се върнат обратно.

Ами и аз това предложих...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз това предложих...

Добре, нека да е събота примерно другата, който иска да дойде нека да напише!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...